Jump to content

Overmars

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Overmars

1. איכשהו הפיירפליי ה****** הזה יישאר איתנו גם בעונה הבאה. כבר שנים נראה חשוד העניין
  2. עוברים שלב רק בתרחיש הבא: 1.מקבלים את פ.ס.וו. 2.לפני המשחק, זהבי עובר אלינו בחלון של ינואר. 3.זהבי מזיין אותם. בעצם נראה לי שהוא לא יכול לשחק נגדם.. טוב.. לא נעבור אף קבוצה.
  3. מאוד מטריד, מוזר ועצוב שאיילון מקבל 0 קרדיט. הוא נראה ילד טוב סך הכל (על פניו נראה חיובי ולא פרובלמטי) ולא נראה לי הגיוני שטבח ובלקמן יעלו לפניו. מישהו יודע מה הסיפור? אם זה רק ירידה להגנה אז גם יונתן כהן ואחרים היו צריכים להיות מסופסלים מאותה סיבה. בנוסף, אפשר לשחק איתו גם כחלוץ חוד כמחליף לפשיץ ואז נושא ההגנה מתייתר.
  4. כמה נקודו עשינו בבתים עם סוזה?
  5. חשבתי שאחרי ניצחון תהיה לי הקלה מסויימת.. וואלה יצאתי עם מועקה
  6. נורא. מרגיש שאנחנו ביורוליג..
  7. האמת שחשבתי על זה לפני המשחק שחבל שדווקא גולסה לא נכנס לבידוד לפני המשחק הזה.
  8. נביא במקסימום איזה תואם ארנשאו ונשכנע את עצמנו שבמכבי יודעים מה הם עושים
  9. הוא יחסית חזק מבחינה פיזית. צריך לשחק באמצע
  10. חיפה יפתחו אותנו עם ההגנה הגבוהה והמופקרת שלנו העונה.. שיסגרו תליגה וזהו
  11. בלקמן ושני המגנים דוידזאדה ובן ביטון זה **** בעיניים
  12. אולי עכשיו מיטצ יפסול את ערן מטעמי מוסר
  13. יש למישהו מושג אם היו לו שיחות כלשהן עם מכבי או שפדידה היה 100% חרטוט?
  14. הוא גם עדיין מופיע בסגל באתר. מניח שיעדכנו הכל במקביל.
  15. הוא עשה מספיק כסף לכל המשפחה הנוכחית והעתידית שלו. אם היה רוצה, היה בא כמו שאוחנה בא מאירופה לביתר בליגה השניה (ומכבי לא ליגה שניה ובטח תציע לו אחלה הצעה) הוא יכול להיות פה מלך מכל הבחינות אבל כנראה שהוא לא רוצה.
  16. מסיבת העתונאים עם ודניס אחרי המשחק אתמול היתה מעניינת. הוא הסביר בצורה אינטליגנטית את ההתרחשות וגם התייחס ספציפית לשחקנים (לא בקטע רע של לפגוע אלא כדי להסביר את ההחלטות שלו). נראה שחשוב לו לשתף את הקהל בקבלת ההחלטות כדי שנבין אותו ונרגיש יותר חלק. לדעתי זה שינוי מבורך. אהבתי
  17. אם נצרף לקבוצה הקיימת את דאבור וזהבי אז יש מה לדבר על הצלחה באירופה.
  18. אז אופציות לאמצע של גלזר, גולסה, פרץ, ריקן, שחר (אם יישאר), קארצב (אם יישאר) מספיק לאליפות. האליפות לא תהיה בהכרח יפה אבל תהיה אליפות.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.