Jump to content

Overmars

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Overmars

1. כחול כהה מסמל את כל השנים האיומות שלנו אז שמנו אותו 95% מהמסמל.
  2. תמיד הם הגיעו נגדנו בלחץ במטרה להוכיח ולכן קיבלו בראש. הפעם, לראשונה מזה 10 שנים, אנחנו מגיעים להוכיח, והם ישחקו בלי לחץ עם פער 4. לכן, לצערי, זה יהיה טקס העברת השרביט. בנוסף במשחקים האחרונים הם כבר הרגישו שהפער ביכולת לא גדול כמו בשנים הקודמות + השחקנים החשובים שלנו לא בכושר (והשחקנים שלהם בכושר טוב).
  3. נראה לי שנה שעברה הוא הפסיד עם ארסנל בגמר לצ’לסי
  4. מרגיש שגלזר יקבל צהוב שני בהמשך..
  5. אם הוא יכול ללכת, מעלה אותו בהרכב עד הסוף. נשבר הזין, זה המאני טיים..
  6. כמו שחשבתי- 8.5 מכבי נ׳ חיפה ליגה, 12.5 מכבי נ׳ חיפה גביע
  7. לא מגניב שאנחנו מקבלים את כל הקבוצות מחזור אחד אחרי שחיפה נתנו להן בראש.
  8. מקווה אשדוד לא יפתחו מול חיפה כמו שהם פתחו נגדנו בבלומפילד (שמסרו לנו חצי שעה ראשונה) כי זה ייגמר רע.
  9. אז אחרי השמחה, שני דברים שעולים לי לראש: 1.מקווה ששרן לא נפצע לאיזה חודש-חודשיים. 2.גראלדס לא שיחק בגלל פציעה כלשהי? (נגד חיפה הוא הוחלף)
  10. היום אני בטוח שאם בלקמן היה מוסר לו נגד חיפה זה היה 2-1 לנו..
  11. גם אני הייתי בטוח שחזר להופעת אורח. אבל במסיבת העיתונאים הוא נשמע בטוח בחזרה: “מרגש מאוד לחזור, כיף, הקרובים אליי יותר שעברתי תקופה לא פשוטה שהשפיעה עליי גם בחיי היום היום, אבל עכשיו הכול בסדר ואני מקווה שנסיים את העונה בצורה הכי טובה שיש”.
  12. עברו 6 שעות ורק הוא דיווח על זה.
  13. כנראה שרמת הקושי עלתה: המשימה: לקחת אליפות בהרכב משני.
  14. פשיץ סיים בידוד לפני חודש פלוס ועדיין לא כשיר.. פשוט הזוי ומתסכל.
  15. העיקר גלזר אמר שהוא נרגש לחזור והכל בסדר..
  16. שמעתי חלקים משידור המשחק ברדיו חיפה ואיתי מרדכי היה נוראי.. לא הפסיק להסית נגדנו בקטע מגעיל. הייתי בטוח שהוא אמור להיות מקצועי וממלכתי אבל הוא היה פשוט נורא.
  17. הופתעתי לטובה מהקבוצה. 1.ההרכב המשני + דור פרץ עם הלשון בחוץ שיחקו טוב יותר מחיפה עם הרכב מלא (פרט לחוסה) בסמי. 2.לא נלחצו מהיתרון של חיפה. 3.לא נלחצו יותר מדי גם בעשרה שחקנים. בתקופה של בנאדו הוא כינה את חיפה ״גברים״.. אני חושב שהקבוצה שלנו העונה באמת גברים.
  18. מפתיע שיאניב מדבר טיפה לעניין. מבין שעלינו בהרכב משני ואם לא האדום של בלקמן כנראה היינו מנצחים.
  19. גאה בקבוצה. נראה לכם שגלזר חזר קבוע או שיגיע להופעה בודדת למשחק הבא מול חיפה?
  20. אני פסימי ומת מפחד.. מעבר לעניין המנטלי והחיתולים שלהם - בהיבט המקצועי, חוץ מדור פרץ (שכרגע הוא חצי דור פרץ בגלל העומס) והמגנים, הם עליונים עלינו בכל עמדה
  21. תומר לוי מדווח שגלזר וכהן יהיו בסגל..
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.