Jump to content

silentyogi

משתמשים רשומים
  • Content Count

0
  • Last visited

• Days Won

2

Recent Profile Visitors

141 profile views
  1. הדיון על ההרכב מיותר הפעם כי הוא ידוע כבר חודשיים מראש...אין רוטציה אצלנו מאז הגביע. מאמין שהדחיפה הנוספת שהקהל ועצם זה שזה דרבי נותן לשחקנים יביא את האקס פקטור.
  2. מאוד מתוסכל בשבילו. קשה לדעת שהשחקן שאתה מתחרה איתן על ההרכב יפתח כל שבוע ולא יוחלף ללא קשר ליכולת שלו.
  3. יש לו מספר תכונות שהוא מצוין בהם והן כמעט לא יכולות לבוא לידי ביטוי בעמדה הזאת. הרבה פעמים אני מרגיש שלמרות הרצון של איביץ לתת לו בטחון, יוצא שהוא מזיק לו כי הוא לא מוכן לתת לו אפילו 10 דקות בכנף ימין או באמצע. זה פשוט מדהים אותי כל פעם מחדש לראות שיש אצלנו 0 חילופי מקום בין כהן לבין אצילי. היום זה פשוט הורגש מהדקה הראשונה עד כמה אין לו בטחון וכל רעש קטן מהקהל פשוט גמר אותו. שמח בשבילו על הגול וכמובן שפתאום אחרי הגול כשהבטחון עלה, ראו שוב פעם את הכשרון. מקווה שנזכה לחשיבה קצת יותר גמישה ויצירתית מצד איביץ
  4. אדביסי, בעקרון אתה מדבר פה על השחקן הכי מוכר ומדובר מליגת הנוער, כנראה לא מעט בזכות הלוזונים ולא כי הבאת איזה שחקן שרק שועלי ליגת הנוער מכירים וזיהית ניצוץ. קצת צניעות.. לדבר על עבדה לא אומר שמישהו פה עוקב אחרי ליגת הנוער, אלא בעיקר אחרי one
  5. אני מניח שאם יאפשרו משהו זה השאלות לתקופה קצרה, עד שהליגה תתחדש ולא מכירה של שחקנים ולכן לא חושב שערן יקח את המשפחה שלו למדינה אחרת לכמה חודשים ודווקא יעדיף להעביר אותם אצלנו.
  6. במקום להתנשא כל הזמן, תנסה להביא מידע מהימן ולמנוע את אי ההבנות. יש לך מידע רלוונטי לגבי נושא העידוד היום? כרגע כל מה שאני ראיתי זה תגובות של מכבי בפייסבוק שניתן יהיה להכניס ציוד עידוד. מישהו יודע משהו מעבר לזה? האם הארגון בכלל מתכנן לנסות להביא ציוד היום?
  7. בעקרון זה נקרא קורונה הרבה לפני הבירה, ווירוס נפוץ ומוכר, הסיבה שהוא בכותרות כרגע זה בגלל שהוא עבר מוטציה. אם תשימו לב על תרסיסים שמחטאים משטחים רשום מאחורה רשימה של וירוסים שהוא מחסל וקורונה תמיד יופיע ברשימה. נקרא ככה בגלל הצורה של הכתר שיש עליו...חח לא קשור אבל סתם כי הדיון גלש לשם.
  8. בחיים לא אקבל את הטענה שהוא לא מספיק איכותי לתת תחרות לכהן על כנף שמאל. יותר הגיוני לעלות כל שבוע עם 2 שחקנים שמאליים בכנפיים כשברור שכהן ממצה 10% מהפוטנציאל שלו בעמדה הזאת ולא תורם כמעט כלום? בעולם נטול אגו, כהן ואצילי בתחרות על כנף ימין ועטר ואלמוג בתחרות על כנף שמאל עם רוטציה בריאה וכולם בעמדות הטבעיות והחזקות שלהם כשמי שבהרכב יודע שבספסל יש מישהו לא פחות טוב ממנו. אף אחד לא ישכנע אותי עם הכותרת שלפיה כהן עושה יותר הגנה ועטר מזלזל, אמנם לא היו יותר מדי הזדמנויות לראות אבל כהן מפקיר לא מעט פעמים את הקו, לא פחות או יותר מעטר. אין לי שום טענה לכהן, אני חושב שהמיקוד הגדול של איביץ במשימות הגנתיות גוזל מהיכולת ההתקפית שלנו ולדעתי באיזון שנדרש בין הגנה להתקפה איביץ' נוטה קצת יותר מדי לצד ההגנתי, כמובן שזה עניין לוויכוח וזאת רק דעתי. בכל אופן, מקווה שבסוף שנה לא נשאר גם בלי איביץ'( שירצה אולי להתקדם) וגם בלי עטר ואז הפסדנו פעמיים.
  9. הזוי שלא חשבו שהוא ראוי לרוטציה בכנף עם כהן.
  10. קילר? הבן אדם לא יכול להרוג גם ג'וק.. אז כבש נגדנו...בין זה לבין להתאים לשחק אצלנו יש מרחק גדול.
  11. אנחנו לא באמת יודעים מהם יחסי הכוחות בין הגורמים השונים ולכן אין מקום להתבטא בנחרצות. מה שכן, אני כן מצפה בתור אוהד הקבוצה ליותר רעש פומבי גם מצד הקבוצה בשלב הזה, אחרי סיבוב שלם שאנחנו בלי עידוד נורמלי, נראה לך שאפשר להגיד שדרך הפעולה השקטה ומאחורי הקלעים שההנהלה ניסתה מול המשטרה נכשלה וכבר מזמן הגיע הזמן לגישה אחרת.
  12. תהרגו אותי כנראה אבל הרגשתי כאילו קורצקי ניהל את המחצית השניה מצטער אבל כל מי שאוהב כדורגל לא יכול להיות בעד גישה כזאת הגנתית גם מקבוצות גדולות
  13. תהרגו אותי כנראה אבל הרגשתי כאילו קורצקי ניהל את המחצית השניה מצטער אבל כל מי שאוהב כדורגל לא יכול להיות בעד גישה כזאת הגנתית גם מקבוצות גדולות
  14. חחח לגמרי...בזבוז לא לבעוט עם בועטים כמו שלנו
  15. ניהול משחק רע מאוד היום... אין כנפיים ואיביץ מכוון ל1-0 בשיניים מלחמה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.