Jump to content

Hyper

משתמשים רשומים
    6
  • Last visited

Everything posted by Hyper

1. לא, אבל יש פה כאלה שמסתמכים על דיווחים בודדים שאמינים כמו פרי אהבתם של סוייר ומשה פרימו
  2. חנצ׳נסקי לא כל כך הבריק בקצת ששיחק הדבר היחיד שזכור לי ממנו זאת הריצת אמוק שהוא דפק אחרי ה 3:2 של לוגסי
  3. יצאתי קצת פורום השדים... התכוונתי שצמד הפרשנים שכנר וטלקר ששדרו את המשחקים האחרונים שלנו הראו חוסר מקצוענות לאורך השידור טלקר ציין שלפני המשחק הגיע לאכול הוכל הודי אצל אמו ואף הזמין את שכנר לאכול איתו (אותי זה לא ממש עניין) לאורך כל המשחק שניהם הביעו את רצונם לכך שאשדוד תשווה ואפילו זלזלו בראיקו "זה רכש זה" וואלה אחי אני לא נהנתי לשמוע את שניהם מפרשנים את המשחקים שלנו
  4. מבחינת הפרשנות המשחקים האחרונים היו סיוט, חוסר מקצוענות ועניין לא טלקר שהלך לאכול אצל אשא שלו אוכל הודי לפני המשחק ולא שכנר שהיה מוזמן גם הוא
  5. ואז מה אתה עושה עם מגן שמאלי?
  6. ורבע גמר אירופי זאת לא מילה גסה
  7. הסיכוי שזה יקרה הוא בערך כמו הסיכוי שאחת ההנפצות של סויר תתגשם
  8. כן, אבל אז אין מקום למגן שמאלי זר....על בלם אין מה לדבר
  9. המנהלת וההתאחדות הודיעו: הכדורגל הישראלי מפסיק את פעילותו יו''ר ההתאחדות, עופר עיני ומנכ''ל מנהלת הליגות אורן חסון שלחו מכתבים לשרת הספורט ושר האוצר, כי החל מרגע זה הכדורגל הישראלי מפסיק את פעילותו בכל הרמות, למעט נבחרות ישראל http://m.israelsport.co.il/article.html?articleId=21721 מה קורה פה ?
  10. עכשיו שיש חלוץ נוכל לראות מה נוסא יעשה באמת
  11. לדעתי אלברמן ומדו אירופה הכדורים הארוכים של מדו להתקפה לליגה אפשר לדעתי לעשות רוטציה כמו בעונה של סוזה עם חילוף קבוע בדקה 60 בערך
  12. עוד הנפצה מבית היוצר של סוייר, איך אתם עדיין מאמינים...
  13. על המנגינה הזאת וידאר קיראטנסון עולה עולה
  14. במידה וזה קורה ההתערבות שלך ושל קמחי מבוטלת?
  15. ניקוליץ, מסיבה אחת, יהיה לנו ניקוליץ יותר טוב מזה שבהפועל
  16. If you're not part of it - You will never understand

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.