Jump to content

זיפו

משתמשים רשומים
    6
  • Last visited

Everything posted by זיפו

1. רע רע רע חייבים להכניס את מיכה. יאללה אפשר לעשות את זה!!!!!!
  2. די כבר להפיל הכל על שחקן מסויים, אפשר לחשוב רק צ’יקו רע.. תנו להם את הזמן
  3. כוס אמק ערס יאללה חייבים שער חוץ
  4. אין דבר כזה, אם יש לך 2 מנויים תעמוד על שלך..אם יש בעיה כלשהי, תגיד להם להעביר בעלות על חשבונם וככה תוכל להזמין עוד מנוי, במידה והבעיה היא שיש מנויים על אותו שם. כל עוד איפשרו לך לעשות מנוי שנה שעברה על אותו שם, בעיה של לאן.
  5. קיצור, תקנו אופניים לא חשמליות ותגיעו בעזרתם..
  6. מצפה לנו משחק קשה? מה הרמה של קלוז..?
  7. פותחים את 11 לכלל המנויים? או שיש שמירה לאלא שהיו במזרחי עליון בנתניה פותחים את 11 לכלל המנויים? או שיש שמירה לאלא שהיו במזרחי עליון בנתניה?
  8. פותחים את 11 לכלל המנויים? או שיש שמירה לאלא שהיו במזרחי עליון בנתניה אוי טעות מה הגבתי פה חחח
  9. אני גם מאמין שמי שירצה לעודד וירצה להיכנס ל11 מ13/8 יכניסו אותו כמו פעם..(בעזרת הארגון)
  10. לא תופס ב11 כל בעל מנוי מעונת 2018/19 יוכל לצרף בן משפחה/חבר שיישב לידו בתנאים הבאים: המנוי שמתווסף חייב להיות חבר FOREVER ההטבה מותנת בישיבה ביחד באצטדיון. ניתן לממש הטבה זו במקומות הבאים: מערבי: גושים 303, 307 החל משורה 35 ומעלה. גושים 302,308 החל משורה 32. שאר הגושים במערבי לפי מקום פנוי (מלבד תא כסף). מזרחי: גושים 424-426 משורה 40. שאר הגושים במזרחי על בסיס מקום פנוי (מלבד גושים 324-326 ו-תא כסף).
  11. 20. היה לי מנוי בעונה האחרונה בבלומפילד אך לא היה לי מנוי בעונת 18/19, האם אוכל לרכוש מנוי? במידה ולא היה ברשותך מנוי לעונת 18/19, לא תוכל לרכוש מנוי בתקופת החידוש ולא יישמר לך מקום. תוכל לרכוש מנוי חדש לפי התנאים וההסברים הנ"ל.
  12. אפרופו Wifi. בבקשה שיהיה אצטדיון אחד בארץ שיהיה WIFI איכותי וזמין לאוהדים, בבקשה. כמובן שיפעל רק במחצית חחחחחחח
  13. שיאשרו רק את 11 , נשחק בלי דשא העיקר לא עוד נתניה
  14. בחרתי הדפסה ביתית ונשלח לי מייל ללא הכרטיס, קרה למישהו גם?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.