Jump to content

זיפו

משתמשים רשומים
    6
  • Last visited

Everything posted by זיפו

1. איך אנחנו סופגים מקבוצה כזאת???? איך אין פה 5-0 במחצית????
  2. קצת חצוף מצדך להגיד דבר כזה על ערוץ 14, שיש לשמאל את הערוצים 11-12-13..
  3. היה משחק טוב אתמול? לא… היה משחק על הפנים, משחק זוועה, לא היה מהנה. חוץ מהגול של פארפה(עד שהגיע) לא היה כלום. מכבי אתמול שיחקה גרוע, המשחק אתמול לא משקף את הרמה של הקבוצה זה בטוח. ראינו במשחק הראשון שהיה משחק טוב. אבל מה שהיה אתמול? היה רע. נמני סה״כ מצפה לקבל יותר ממכבי, גם אני. אני רוצה לראות את מכבי משחקת בדיוק כמו ששיחקה במשחק הראשון. לא לגרום לנו לסבול ולשחק בשביל ״להעביר״ את הזמן כי אנחנו מובילים כבר 3-0 מהמשחק הקודם.
  4. השמאל מחר חוסם כבישים החל מ-18:00, אז תצאו מוקדם.
  5. בטח היום/מחר מקווה שיתנו מחיר אחיד של 50/60 ולא ינסו לדפוק אותנו ב90-100
  6. סגרו את p6 איפה חונים? בגביע שמתי את הרכב בטירת הכרמל. יש חניה קרובה יותר?
  7. כנראה לא נשארתם לסוף אבל השחקנים ברוב חוצפתם לא הגיעו לקהל. אני כמו טמבל במוד למחוא כפיים וללכת.
  8. הגיע הזמן לקלל אישית את השופטים/כתבים וכל משפחתם!
  9. מה עם מחאה על וואן????????? זאת הכותרת - אוהד מכבי תל אביב ישפוט את המשחק שלה? https://www.one.co.il/Article/22-23/1,1,3,32345/430460.html?ref=hp
  10. 3 מנויים ולא זכיתי.. ניקוד כמעט מלא. עצוב. נשב נראה בבית. בית דין שרמוטות, מועדון זבל, לתת לי להישאר בחוץ? כושלאמא שלהם. מה עם בית דין אזרחי??? אפליה מגדרית, מה פתאום לא חשוב לכם???? הנהלה מנותקת.
  11. איך עונש של אפליית גברים מתקבל פה מבלי צעקות אני לא מבין!!!! אם היה עונש יציע רק לגברים, מה היה פה אלוהים ישמור.
  12. אני עם ניקוד כמעט מלא וצריך לעמוד כמו כלב בהגרלה מזדיינת, כושלאמא. לא ייתכן שיש סיכוי שלא אהיה במשחק של מכבי. לא הגיוניייייייייייייייייייייי כוס אמא של כולם
  13. לא מבין, איך האפליה נגד הגברים עוברת בלי שום התלוננות ? יציע לנשים בלבד? מה זה הביזיון הזה. בית דין אזרחי עכשיו.
  14. 71₪ כרטיס החל מ-45 נקודות חוץ, אין ניקוד חוץ.
  15. עשו לנו בעבר מחירים שונים, באמצע מחיר גבוה, בצדדים מחירים אחרים. אסור למכבי להסכים לביזיון הזה שוב.
  16. שווה לנסות, עם פאה. להגיד שאתה טרנסג'נדר, אם יעשו בעיות נפנה לארגונים שלהם חחחחחחחחחח
  17. לאן בכלל לא עונים לכל מי שרוצה להחליף לתחתון, חברה כושלת.
  18. היה עידוד מחריד אתמול. 80 אחוז ממי שהגיעו לא ראויים לשבת ב-11. זה כבר תקופה ארוכה, אפילו במשחקי בית, מעודדים רק שיש התקפה/מצב טוב, מה נסגר? התבגרתם? קשה לעודד? לעמוד? לכו לשבת בשערים אחרים.
  19. יש כלבי גישוש והם לא מצליחים לאתר. ראיתי כמה כלבים היום. לא יודע כמה הם מיומנים אבל אלה כלבי משטרה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.