Jump to content

זיפו

משתמשים רשומים
    6
  • Last visited

Everything posted by זיפו

1. לא מבין את הטענות שלכם כאן. רובי חייב לגנות את חמאס, חייב להתייחס לטבח כי הוא בקבוצה ישראלית ועשרות מאוהדיה נרצחו רק כי הם יהודים. אין דבר כזה לא להתייחס. לא מבקש ממנו להיות נגד הפלסטינים או להביע עמדה פוליטית. רק לגנות טרור בפומבי. כל אדם צריך לעשות את זה.
  2. ממשיכים במדיניות "ההכלה", צה"ל מגן במקום לתקוף.
  3. במערכת הביטחון מתריעים: אם הפועלים הפלסטינים מיו''ש ימשיכו שלא להביא משכורות הביתה ונקשה כלכלית על הרשות - יהיו השלכות ביטחוניות דרמטיות. כן אחלה, נכנס פועלים מאיו"ש שיעשו לנו בדיוק מה שעשו לנו בעוטף, אבל הפעם תורם של ראש העין, פתח תקווה והמרכז לקבל טבח. הזוי שאחרי ה7 באוקטובר שיש את כל העדויות שפועלים שעבדו עשרות שנים שיתפו פעולה עם חמאס, עדיין מערכת הביטחון חושבת שאם נשלם כסף, אם ניתן להם עבודה, פרנסה הם לא יטבחו בנו. בנוסף, גלנט: ראוי להעביר מייד את הכספים לרשות הפלסטינית. או במילים אחרות: גלנט: ראוי להעביר מייד את הכספים לרשות הפלסטנית על מנת שיוכלו לשלם לנאצים שטבחו בתושבי העוטף והדרום.
  4. די נו, דרבי הבא שהוא יעשה לכולנו זין נקלל אותו שוב. אבוקסיס למשל יעשה משהו לא במקום, נקלל שוב. אוהדי הפועל עדיין ימשיכו להגיד שתהיה שואה. אנחנו נמשיך לקלל אחד את השני, מיד אחרי המלחמה. זאת תקופה שכולם ביחד, אחרי המלחמה, שוכחים...
  5. בן גביר שר ביטחון או רמטכ"ל ואני לא יודע? אין לו שליטה בשטחי העוטף צמודי גדר, זה שטחים שהצבא אמור להגן, לא משטרת ישראל. הגוף היחיד שהציל עשרות אלפי אזרחי אופקים/שדרות זה משטרת ישראל, נלחמו עם אקדחים מול עשרות מחבלים ואם אני לא טועה, בן גביר אחראי על משטרת ישראל, לא? שבן גביר ביקש משמר לאומי, מה אמרתם? לא לא. זה מליצה של בן גביר. בן גביר בא עם תוכניות, הם נפסלו ע"י היועמשית, האדון ביבי ושאר השמאלנים בממשלה. אם העם היה חכם, היה נותן לו 30 מנדטים ואז כן היה לו כוח לשנות, שיש לך 6 מנדטים, אין לך יכולת לעשות כלום. במיוחד שהשותף שלך סמוטריץ הוא בוגדני. אם היה משמר לאומי בישראל כמות ההרוגים היה הרבה פחות, אם שרי הביטחון(אמ אמ גנץ) בעבר לא היו לוקחים לנשקים לכיתות כוננות בעוטף, היה פחות הרוגים. אז באמת קצת מביך לבוא ולהאשים את היחיד בממשלה הזאת שהבין מי אלה הערבים ולא הפסקתם להגיד כמה הוא קיצוני וגזען. עכשיו נהיה פופלרי להגיד "לשטח את עזה", "לא להעסיק ערבים" - לפני האסון כל מי שהיה אומר את זה היה במעצר מנהלי של השב"כ ומקבל מילים רעות מהשמאל הישראלי.
  6. השנאה שלכם לביבי תשאיר אותו בתפקיד, חבל שאתם לא מבינים את זה.
  7. אבל זה פייק, צה"ל כבר התייחס לזה ואמר שלא הוזז שום כוח מאגודת עזה לאיו"ש.
  8. חמאס עשה טבח בגלל שבן גביר עלה להר הבית? חמאס עשה טבח בגלל הפעילות של "חבריו" באיו"ש? (אלה ששומרים על תושבי ראש העין, כפ"ס והמרכז מהמחבלים לעשות טבח)? חמאס עשה את זה כי הוא רוצה את ארץ ישראל, כי הוא רוצה להעיף אותנו, הוא רוצה לטבוח אותנו, הוא רוצה לשחוט אותנו, לשרוף אותנו, לערוף ראשים, לזרוק אותנו לים, למה? כי אנחנו "כובשים" אותו לטענתו, הוא עושה את כל מה שהוא עושה כי אנחנו יהודים. הוא עושה את זה בגלל כל מה שאמרתי לך למעלה, לא בגלל בן גביר. לפי חמאס, הטבח בגללך, בגללי, בגלל שאנחנו גרים בתל אביב, "באדמה שלו".
  9. בן גביר רצה לעצור מנהלית את הפושעים, זה הפתרון הכי טוב, למה מנעו ממנו לעשות את זה? רוצים פתרון, הוא מציע פתרון אבל הנאורים אומרים, לא לא, זה מוגזם. זה בדיוק מה שאמרו על חמאס ורואים את התוצאה. אסור לרחם על מחבלים.
  10. אותי אישית לא מעניין שיש רציחות במגזר, הבנתי כבר מזמן שאין אפשר להילחם בחלאות האלה, הם בדיוק כמו חמאס. ערבי = פלסטיני = ****. זה הטבע שלהם.
  11. בן גביר לא אחראי על צה"ל, לא אחראי על השב"כ ולא על המודיעין. הגוף היחיד שתפקד באסון זה משטרת ישראל. אז מה בדיוק אתה רוצה ממנו? אבל יודע מה, אחלה - הוא אשם - שילך הביתה, לא באמת אכפת לי מי יהיה, העיקר שנראה פה שינוי. האופציות האחרות אלה - גנץ? לפיד? ביבי? בנט? אתה מסכים איתי שאלה אופציות גרועות כן? כל הגנרלים, ביטחוניסטים תמיד היו בעד שקט עם חמאס, להביא פועלים מעזה/איו"ש לישראל ואחראים על האסון. אני מבין שאתה הולך להצביע לאנשים מימין לבן גביר כן..? אנשים שנגד מדינה פלסטנית כי הם מבינים שמה שקרה בעוטף, יכול לקרות בראש העין, תל אביב וכו', נכון?
  12. כהניסט גאה, כבר לא מתבייש להגיד את זה אחרי הטבח של הנאצים, מבחינתי כל ערבי הוא בעל פונטציאל להרוג אותי, אם אחרי שבת השחורה לא הבנת את זה, אתה בבעיה.
  13. בן גביר האחרון שאפשר להאשים אותו במחדל בשבת השחורה, המשטרה היא הגוף היחיד שתפקד, אפשר להגיד, לא? אז מה אתה רוצה מבן גביר? האשמה צריכה להיות כלפי ביבי, גנץ, לפיד, בנט וכל הראשי ממשלה/רמטכ"לים ואנשי ביטחון מאסולו ועד עכשיו. אתה לא יכול להאשים את היחיד שתמיד אמר שצריך למחוק את החמאס, לבצע טבח, הרי הוא קיצוני בגלל האימרות שלו לא? רצו לפסול אותו כי הוא אהב ערבים? אני באמת לא מבין איך אפשר להאשים את היחיד בממשלה שהואשם תמיד כקיצוני, גזעני ועוד שלל כינויים מהשמאל. הוא 6 מנדטים, אין לו כוח לשנות הכל, כל מה שהוא רצה לעשות - הוא נעצר ע"י ביבי והשמאל תמך בזה, בדיוק כמו עכשיו, הוא נגדו כי? ד"א, אתה מפיץ פייק נוויז, אז מבקש ממך לחדול. בן גביר לא ביקש להיות חבר בקבינט, הוא דרש שיהיה עוד מישהו, אפילו לא הוא, מישהו אחר, כלשהו שלא היה חלק ממחנה "הקונספציה". כתוב ממש בעברית, לפחות תהיה כנה.
  14. כאילו מה, לא היית בארץ בשומר חומות? מה אתה עד כדי כך מנותק?
  15. הם לא איתנו, ראינו בשומר חומות מי הם.
  16. המשטרה בהתחלה טענה לרחפן. אזור האצטדיון לא אמור להיות ללא טיסת רחפנים? אמור להיות משבש לא?
  17. וכשתעלי לדשא הגעגוע יתחלף בשגעון
  18. https://www.leaan.co.il/events/הפועל ת'א - מכבי ת'א/2023-9-26_20.30/bloomfield stadium?hallmap
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.