Jump to content

זיפו

משתמשים רשומים
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About זיפו

Recent Profile Visitors

749 profile views
 1. אני גם חושב כמוך, זה מה שעשו לדוניס. אם לא נשנה את הדברים האלה, נביא מישהו כמו גורדי שיעשה ניקוי יסודי משחקני זבל כאלה שמדליפים לתקשורת דקה אחרי המשחק - אנחנו לא נצליח. חזרנו עשור אחורה.
 2. לא הבנתם עדיין שאנחנו כקהל לא קובעים כלום? כל הקריאות תתפטר רק גורמות רע למכבי כמועדון. נגמרו בימים שהייתם הולכים לקרית שלום ומדברים עם המאמן, נגמרו הימים שהקהל היה מפעיל לחץ. תתבגרו… כל קריאות כאלה במגרש, כל שחקן שמעז לצאת על המאמן רק פוגעות במכבי. מבין את הכעס שלכם אבל תבינו - זה רק פוגע. ברשתות תוציאו תסכול, ביציעים לא. תעודדו את מכבי, פשוט הזוי שיש אנשים שכל המשחק לא הוציאו מילה מהפה, לא עודדו ובשירה תתפטר הם קמו לתחייה. מגעיל.
 3. הגיע הזמן להביא מנהל מקצועי כמו גורדי, לנקות שוב את כל החרא שחזר למועדון, 5 דקות אחרי המשחק יש כתבה בוואן של רז אמיר הבן אלף ששחקן יוצא על פטריק(אני בעד פיטורים) אבל שחקן לא צריך לדבר עם התקשורת. אני מקווה שאותו שחקן יפצע ויגמור את הקריירה שלו, זבל כזה לא צריך ללבוש צהוב.
 4. הגיע הזמן להביא מנהל מקצועי כמו גורדי, לסדר שוב את כל החרא שחזר למועדון, 5 דקות אחרי המשחק יש כתבה בוואן של רז אמיר הבן אלף ששחקן יוצא על פטריק(אני בעד פיטורים) אבל שחקן לא צריך לדבר עם התקשורת. אני מקווה שאותו שחקן יפצע ויגמור את הקריירה שלו, זבל כזה לא צריך ללבוש צהוב.
 5. סליחה? למה אני צריך לסבול מהרשת הזאת? כל מי שזורק נתפס ומורחק מהיציע. זה הפתרון לא לעשות צעדים כאלה.
 6. אוהדים זבל, מי אתם שתשרקו בוז בכל הוצאת חוץ של הרננדז? יא זבלים, מגיע לכם ביתר. תתעסקו בלעודד את הקבוצה במקום לשרוק בוז, תנו 10 אחוז מההתעסקות שלכם בבוז לעידוד ונהיה הקהל הכי טוב בליגה. אפסים אחד אחד.
 7. לא רוצה להכניס רעל ואין לי כוח לריב אבל אפשר לדעת למה יש אוהדים שמקללים את אוסמה מהרגע שנכנס? איזה קללות מסריחות, ערבי מסריח וכל הדברים האלה, זה הרגע שאנחנו צריכים שהוא יכבוש ואתם מורידים לו את הביטחון? מה נהיה...? עוד לא התאוששתי מאתמול, פקקים מטורפים בכניסה לשביל עפר, נכנסתי רק דקה 15, לפחות לא ראיתי את הגול. אחרי המשחק סיוט ביציאה, כל פעם אני מקלל את עצמי למה נכנסתי לחניה ולא החנתי את הרכב ב"שביל". שונא את טרנר.
 8. אז היה נגמר 1-1, נו מה הבעיה פה? זה לא עדיף על הפסד????? מי אמר לך שאם היינו כובשים לא היינו עושים מהפך? גול משנה מומנטום, אם אתה לא מבין את זה לך תמצא לך תחביב אחר, בכדורגל אתה לא מבין.
 9. נפתח גם לחדרה, https://www.leaan.co.il/he-IL/events/מכבי ת'א - הפועל חדרה/2021-12-13_20.15/בלומפילד - תל אביב?hallmap הגבלות(?)
 10. מישהו מצא טיסה בחזור ממש אחרי המשחק? אני רוצה לבוא אבל רוצה לחזור בשישי בבוקר. קיים דבר כזה?
 11. אם כבר מדברים על הקהל שלנו אז יש לנו המון מה לתקן. קצת קשה לי עם ההגדלה של שער 11, יש רגעים שאני מרגיש שאני שר לבד, כולם מסביבי שותקים, גם נגד חיפה זה קרה, איש הגדר צעק על הגוש אפילו. מה שיותר מפריע לי הוא שהארגון עדיין חושב שאנחנו נמצאים בשער 11 הישן עם ה-2500 מקומות, שגם בו היו קצת בעיות אבל לא הורגש, עכשיו מרגישים ממש. מי שלא יושב בגוש יכול להבין אותי, מי שמעודד זה רק אמצע שער 11, הצדדים פשוט יושבים ומעודדים רק אחרי התקפה טובה וגם עושים טובה, מעודדים כמה שניות וסוגרים את הפה. הארגון חייב להתפרס לאורך כל היציע, לשלוח חברי ארגון לצדדים וללמעלה ולהטריף את הקהל, לא אומר לעשות את זה כל ה-90 דקות אבל מדי פעם לשלוח כמה אנשים שיטריפו את הצדדים הרדומים, זה יכול להיות מדהים. חייב מערכת הגברה, בכל אצטדיון בארץ יש, לא יהיה פדיחה אם אנשים ישמעו את איש הגדר, שאני מגיע מאוחר ויושב למעלה קשה לי מאוד לשמוע מה האיש גדר שר ומאמין שלאחרים גם קשה. למשל ששרים "מכבי זה אצלי בלב" או כל שיר אחר שצריך לעשות מיציע ליציע, למה בחיים בפעם הראשונה זה לא מצליח? כי המון אנשים לא יודעים איזה שיר שרים וזה יוצא שסתם שרים 5-4-3-2-1... כמובן לא בא להעביר ביקורת על הארגון אבל אנחנו לא בשער 11 הישן, אצטדיון אחר, שער גדול יותר וחייבים להתאים את עצמנו למצב החדש. לגבי השירה בקצב מהיר - לדעתי אם נוסיף תופים אז אולי נוכל לפתור קצת את הבעיה הזאת.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.