Jump to content

שון230

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by שון230

1. הבעיה שיש לכם ציפיות ממנהל ספורטיבי שמזמן הגיע לתקרת זכוכית שלו שמיצה את עצמו מי שבמשך שנתיים העדיף לעצום עיניים שכולנו ראינו שהקבוצה הזאת היא ערן זהבי ותו לא. אי אפשר להתכחש לזה במשך שלוש שנים מבחינת הסגל מתקופת סוזה אנחנו דורכים במקום במקרה הטוב והולכים אחורה במקרה הרע. אני לא מדבר על הבילויים שלו בכל הברים בתל אביב לאיש מותר להיות בליין וזה לא ענייני אבל מי יודע להגיד לי מתוך 365 ימים בשנה כמה האיש עובד ומכין תכוניות רכש (זה מרבית תפקידו) כדי שנהיה מוכנים ליום פקודה ליום למשל שהכוכב הכי גדול (זה שהחביא את כל הפלופים שנחתו פה ונחתו המון כאלו) עזב?? מתי שמעתם שגורדי טס לעקוב אחרי שחקנים?? לראות אותם ממש במשחק לייב?? שורה תחתונה לאיש יש יתרונות גדולים אי אפשר לקחת ממנו את מה שתרם למכבי אבל האיש מיצה את עצמו ואת תפקידו כאן אני מאשים קצת את גולדאהר שנרדם בשמירה היה צריך לרענן את התפקיד הזה מזמן.
  2. טוב אנחנו יותר מחודשיים לאחר סיום עונה. עזבו: זהבי גרסיה זיו כנראה אזולאי כנראה בן בסט הגיעו: חזי גולסה פיליפנקה בניון כלומר עזבו 5 שחקנים הגיעו 4 - אנחנו עם מינוס שחקן אחד לעומת הסגל של שנה שעברה וזאת לאחר שגורדי בראיון סיכום הודה שהסגל היה קצר לכן לא נראה לי שיגיע רק עוד שחקן אחד אבל מה אני יודע......... חשוב מזה - אנחנו עדיין בלי מנכל + בלי עוזר מאמן תוכנית רכש בהנחה שאצילי + חמד לא יגיעו ( והם לא יגיעו) משחרר את בן בסט לקש בתמורה לאעבד כן לאעבד - יש לאנשים זיכרון קצר - שנתיים בן בסט לא פוגע מה גם שאעבד יגיע לסתום חורים בסגל יכול לשחק 9 + כנף - שחקן צעיר שיבוא רעב ללא פרצופים על הספסל עם שכר קטן יותר משל בן בסט משחרר את סה - ומביא חלוץ זר חדש - חייב לתת פה בינגו על זה תקום או תיפול העונה!!! מגן שמאלי זר - ריקן עובר למרכז שדה ברוטציה. אם יגיע בלם מה טוב כרגע בונה על טיבי + פילפנקה + דור פרץ כגיבוי (בן חיים לא נכלל פצוע כרוני) אנשים מדברים פה על שני חלוצים זרים לא יקרה - חייב להגיע שחקן כנף שיתן מאבק בהרכב למיכה - זר לא יכול להיות בהרכב בכנף כי בהנחה ומגיע מגן שמאלי אתה כבר עם 5 זרים בהרכב ( חלוץ זר+חזי+מדו+מגן שמאלי+ראיקוביץ).
  3. אז בוא נבחן את המצב נכון לנקודת הזמן הנוכחית: מנכ״ל - אין עוזר מאמן - אין מנהל ספורטיבי - רגל וחצי בחוץ כוכב הכי גדול בסגל - עזב רק אני מרגיש שמשהו כבה במועדון ואתם מדברים איתי על סגל
  4. מדברים איתי על סגל?!?! ההתנהלות של מכבי הקיץ מוזרה וחובבנית 1. מאמן שכבר שומעים עליו כאופציה מסוף מאי חותם ביום היציאה למחנה האימונים וגם זה לא מתפרסם ברשמי אלא דרך אתר ספורט. 2. המאמן מגיע למחנה יומיים לאחר תחילתו ללא עוזרי מאמנים כלשהם - דרך אגב עד עכשיו אין עוזר מאמן. 3. שני שחקנים מרכזיים מגיעים למחנה 4 ימים לאחר תחילתו. 4. מנכ"ל המועדון מסיים את תפקידו שבוע הבא - עדיין לא מונה מחליף שלא לדבר על תהליך חפיפה מסודר. שכחתי משהו??? אם הנ"ל היה קורה במועדון אחר היינו צוחקים שזו הנהלה ישראלית טיפוסית.
  5. לא יודע מה אתכם אבל אני רואה שחורות. שחקן שהיה אחראי על 80% מהגולים עונה שעברה ובכלל ב 3 שנים באחרונות עוזב. כל זאת שיש משחק רישמי ראשון עוד שבועיים ועדיין!!!! אין מאמן. עכשיו השאלה מי יהיה?? מה???
  6. בלי דוד דתי או אחיין צרקסי מה שאני כתוב בדוק ונצור ערן בשותפות עיסקית עם מישהו מהמשפחה שלי והראה לו תמונות של הדירה שלו בסין לצערי המוזהב עוזב - תבדקו אותי במהלך הימים הקרובים לא רואה אותו ממריא למחנה אם מה שהוא אמר לנו נכון.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.