Jump to content

שון230

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by שון230

1. הלוואי שזה מה שבונים שם טננבאום נחמיאס הרננדס סבוריט ג'ראלדש גלזר גולסה כנען צ'יבוטה גררו זר
  2. רז אמיר הסביר את ההחלטה הזו מכבי מלכתחילה אמרו שהעונה הזו היא לא מבחן לבן חיים לקחו בחשבון שאחרי שנתיים ללא כדורגל יקח זמן להיכנס לעניינים מה גם שהחוזה שלא הוא לא כבד לכן לא רצו לשחרר אותו יש לו עוד עונה להוכיח את עצמו לא יהיה טוב הצדדים יפרדו עכשיו מה הקצף שהיה עף פה אם הוא היה משוחרר ומפציץ בעונה הבאה בקבוצה אחרת אחרי שאת ההרצה שלו עשה עלינו בעונה האחרונה מכבי עשו את השיקולים והחליטו לתת לו עוד עונת מבחן סהכ החלטה הגיונית
  3. אלמוג שיחק אצל איביץ חלוץ מרכזי לדעתי במשחק האחרון לפני הקורונה מול נתניה - גם הבקיע שער יפה מהעמדה הזו גררו אחלה גיבוי לעמדה הזו כרגע עד להגעת זר בטוח לא מחתימים שחקן בן 34 על חוזה שיסתום לך חור לחודש
  4. לא צריך עוד חלוץ לספסל יש בתור גיבוי לחלוץ את גררו + אלמוג צריכים להתחיל להחתים שחקני הרכב מדברים איתי פה על השומן בצד של הסטייק שבקושי יש בשר
  5. ראיון המלא בקיצור יצחקי לטיפולך מי שתשלם יותר תקבל אותו קדימה עיסקה שליו ועל ביטון דחוף!!!! אני תחת חוזה, מתאמן כמו שצריך במחנה האימונים. אין לי העדפה אם מכבי ת"א או מכבי חיפה, מי שתרצה אותי יותר, שם אהיה", צ'יבוטה הבהיר, "האישה רוצה לחזור לארץ, לא משנה לה איזו קבוצה, רק שנחזור לישראל. לא יכול להגיד שאדע עוד שבוע מה יהיה, הדברים פה לא תלויים רק בי - אלא גם בלודוגורץ. אני אמרתי להם שאני רוצה לעזוב, אבל אני לא מתכוון לעשות בלאגן". צ'יבוטה התייחס למשקעי העבר עם מכבי ת"א והבהיר שמבחינתו הדף נקי: "לא הייתי מרוצה מההתנהלות של בן מנספורד מולי וזכותי לומר מה שאני חושב. זה לא שקיללתי את המועדון והאוהדים, אני מבין את הכעס של הקהל עליי כי הייתי שחקן יריב מולם. אין לי שום בעיה עם הקהל של מכבי ת"א. היום אני מקבל הודעות אוהבות מאוהדי מכבי ת"א, אמרתי דברים שהרגשתי ושהיו נכונים לאותה תקופה. לא קיללתי את הקהל של מכבי ת"א. הקהל של מכבי ת"א תמיד כיבד אותי, למעט מקרה אחד ששיחקתי מול בני יהודה שהיו קצת נהמות מצד 2 ילדים קטנים, אבל זה לא באמת משמעותי. אסור לתת למיעוט כזה קטן להכתים קהל גדול" החלוץ הבהיר שיש לו הצעה כרגע, שהוא משאיר על "הולד": "מחר או מחרתיים אני יכול לסגור בפורטוגל, יש לי הצעה מקבוצה מהליגה הראשונה והכל סגור שם כמו שצריך עם לודוגורץ, אבל כרגע זה לא משהו שאני רוצה".
  6. חלום ציבוטה ביטון חלוץ זר חוזים לסבוריט וטננבאום ואפשר לקפל חלון מצויין
  7. האגודל מדווח שמכבי הגישה הצעה רישמית על ציבוטה וביטון בעסקה משולבת
  8. לא הבנתי נקודת החולשה שלך בעונה שעברה הייתה ההתקפה אתה איבדת שחקן עם מעורבות לא מבוטלת בשערים עיין ערך פרץ לבנות על הכנפיים של עונה שעברה ללא חיזוק לעונה הקרובה זה פשוט לזרוק עוד עונה לפח חס וחלילה יוני נפצע שוב אז מה? שוב חוזז/אלמוג בכנף אין להם עדיין תרומה משמעותית לא בשערים ולא בבישולים ועוד לא דיברתי בכלל על טבח אתה חייב חיזוק בכנף או זר או ישראלי להתעלם מהבעיה הזו זה טמטום
  9. פששש לקחו רחוק את הספין הזייה שאנשים כאן עדיין לוקחים את השטויות שאתה רושם ברצינות
  10. מה אומרים על ההרכב הזה : גררו ציבוטה כהן זר גולסה גלזר גארלדש בלטסקה נחמיאס סבוריט טננבאום
  11. עכשיו ב-ynet: אוסמה חלאיילה מסכנין בדרך למכבי ת״א
  12. עכשיו באפליקציה החדשה של ספורט1: בית הדין אישר למכבי ת"א לרשום את פארפה גויאגון לקבוצת הבוגרים https://sport1.maariv.co.il/israeli-soccer/ligat-haal/Article-835021/ במקום צ’יקו בוודאות אין סיכוי שהיו מקפיאים את ניקוליץ בנתיים הביטוח משלם לו ברגע שמקפיאים יוצר בעיה מול הביטוח
  13. איך שאני רואה אתה הדברים כרגע זר יגיע אך ורק על חשבון הזר מהעונה הקודמת כלומר במקום פשיץ חלוץ במקום הרננדס בלם וכו….. זו יהיה מצבת הזרים חלוץ בלם/ הרננדס גארלדש גררו מגן שמאל/ סבוריט וניקוליץ לא יגיע זר לכנף מה גם שכבר יש לנו זר שם (גררו) אז איבדנו את הכח המשמעותי ביותר שלנו בקישור אין לנו אופציה לזר במקומו ושיהיה לנו בהצלחה
  14. ממש לא מזלזל אבל לא נכנס לפניקה כמו כולם כאן ולגבי היחלשות בוא נמתין לראות מה יביאו בתור מחליף אני מדבר על עמדות ראש בראש לא ענית מה איזה קישור עדיף אז תבין שהמצב לא כזה חרא כמו שמתואר פה מעדיף בכל יום קישור של גולסה את גלזר על רודריגז את מוחמד
  15. תבדוק נתונים אחי כמה בישולים וכמה שערים כל הקריירה ואז תבין לבד שהוא לא מה שמכבי מחפשים האמת חוץ מעונה אחת מפלצתית בנתניה הוא שנתיים כבר בינוני מינוס טבת מצד שני שום דבר לא יצמח בביתר אז קשה לשפוט אבל שוב מכבי מחפשים 50/50 עם מספרים זה לא הסגנון עכשיו בוא נשווה קישור מוחמד, רודריגז , לביא אבו פאני אני מניח יעזוב מול גולסה , ייני, גלזר , קארצב , פיבן ושחר ברזרבה מה עדיף ?
  16. חחחחחחחחחחחח אני לא מבין על מה כולם מקציפים פה מוחמד מחליף לדור פרץ הזייה שחקן בוקס טו בוקס עם שערים נחליף בזר שיש לו שער אחד כל הקריירה שוב אתם הזייה כל הקצף הזה על מה למה שנשרוף זר על עמדה שאין לנו צורך רק בגלל שהוא היה פנוי יש לנו את גולסה גלזר שחר קארצב ייני ופיבן על העמדה הזו של שחקן קישור גרזן ללא מספרים אנחנו צריכים משהו אחר לא more of the same תנוחו יביאו מישהו לקישור ואני בטוח שהם יודעים מה הם מחפשים רמז מוחמד זה לא
  17. לא מבין מה הזלזול שארשום שם של ישראלי שעדיין לא עלה באף אתר שיש מגעים להוכיח שיש מקור
  18. לצערי אנחנו בדרך לקיץ קשה מידיעה הרננדס אין סיכוי שנשאר סבוריט זה כרגע 50-50 פרץ וכהן רוב הסיכויים שעוזבים אין היצע ישראלי רוב הזרים שלנו דרושים להגנה ניקוליץ מתוכנן להישאר כאן לעוד עונה לפחות קשה...........
  19. אני לא מבין מה ראיתים ממנו הוא לא מתאים לשיטה של מכבי בליגה לאירופה הוא מתאים כ9 קיר עם גב אין צורך בחלוץ 9 לליגה - מה גם שלא ראיתי ממנו הברקות מבחינתי שם את גררו 9 או אלמוג בכל משחק
  20. יש לנו בעיה קשה בכנפיים בהנחה שלא מביאים זר לכנף כי כבר יש אחד ( גררו ) אנחנו נשארים עם אותה התקפה בינונית מהעונה הזו אין ישראלים ברמה לכנפיים אני לצערי לא רואה אין הסגל מתחזק בעונה הבאה רוב הזרים שלנו הם בהגנה וזה לא ישתנה בקרוב
  21. יש לי הצעת יעול למה לא לעשות הצגת שחקנים כמו שאתלטיקו עושה הייתי שם במשחק ואי אפשר להשוות לשיר שמתנגן עם הקהל והגרפיקה במסך לסידי עומד במגרש וצורח את השמות מצרף קטע
  22. אם מישהו נמצא בקופות או יוצר קשר על לאן שיעשה טובה לאנושות וישאל האם המנויים שברשותנו מבוטלים אוטומטית או רק שמנפיקים את החדשים בקופות
  23. הם מנפיקים שם על המקום ? אין מצב שהנפיקו מנויים חדשים והם רק מחכים לאיסוף תודה על העזרה!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.