Jump to content

שון230

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by שון230

1. אההההההההההההההההההההה לא שמתם לב!!!! הורידו את בלקמן ודן ביטון מהאתר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני חוזר הורידו את בלקמן מהאתר!!!!!!!!!!!!!!!
  2. תקשיב טוב יא חתיכת פקק כנראה גם בהבנת הנקרא אתה חלש לא רק בזיהוי ספינים רשמתי תחזית שלי!!!! --- אין ידיעות מבפנים ואין לי שמץ של מושג מה קורה בראש של יצחקי!!! אם לא הבנת אני בניגוד אליך לא מתיימר - רוצה לרשום מרמה שיש לי ידיעה מבפנים מה קורה
  3. לפי מה שאתה רושם אם יוני עוזב + ציבוטה/ קניקובסקי/ביטון לא מגיעים אז מי כן יגיע ???? חייב איזשהוא ישראלי לתגבור לא מאמין שהם בונים על נוער מחוזק
  4. עדכון תחזית לסגל סוף החלון: 1. ממתינים לקראת סוף החלון שהבולגרים ירדו במחיר ואז יעשו עסקה על ביטון + ציבוטה 2. הרננדז עוזב לקראת סוף החלון יסגרו עם בלם זר חדש. 3. ניקוליץ נשאר כמובן. 4. השוער היווני מתיר את החוזה. 5. פרפה, אלתמן, בר כהן, נידם יוצאים להשאלות היחידים שישארו זה שחר וחנציס. 6. חלוץ זר מגיע - הזר היחיד שיגיע בהנחה וסעיף 2 לא מתממש. 7. קניקובסקי לא יגיע - ישאר בנתניה לעונת חוזה אחרונה - אחריה הוא שחקן חופשי. 8. יוני יימכר עבור 1.8 מיליון יורו (80% כרטיס). זה יהיה הסגל: שוערים: דניאל טננבאום, דניאל פרץ בלמים - הרנדדז/זר חדש, פיבן, בלטסקה, נחמיאס, ייני במקרה הצורך מגנים - סבוריט, גארלדש, קנדיל, דויזאדה קישור - ייני גולסה גלזר, שחר, קארצב, ביטון ,ריקן כנפיים - גררו, טבח, ציבוטה, חוזז, חנציס, אלמוג. חלוצים - זר חדש, חלייאלה
  5. שוב אתה או גונב דעת במקרה הטוב או ממשיך לשקר במקרה הרע אשמח אם תפנה אותי להודעה אחת כאן בפורום שמישהו רשם על הגעה של 5-6 שחקנים אבל אם מה שעושה לך טוב כל בוקר זה לרשום את ההודעות המפגרות שלך ולהכניס את כולנו לדיכאון אז סבבה אני איתך ונעבור את החלון הזה ביחד אני אחזיק לך את היד עד לסגירת החלון על החתום יוזר גנרי עם אותיות ומספרים
  6. הרכב מסתמן טננבאום גארלדש הרננדס נחמיאס סבוריט גלזר ייני קארצב טב"ח גררו חלאיילה אם יש הצעה ויוני רוצה לצאת - הוא ימכר קניקובסקי - לא יגיע על מי אנחנו עובדים - אם לא אירופה יישאר בנתניה לשנת חוזה אחרונה ציבוטה - לא יגיע ביטון לדעתי יגיע באוגוסט אחרי שהבולגרים יבינו שחייבים לרדת במחיר - מה גם שלא בטוח בכלל שהוא רוצה לחזור אלינו. רוקביצה- יחתום באוסטרליה. יגיעו לדעתי: זר חדש חלוץ + ביטון שיהיה לנו בהצלחה
  7. איפה קראת כאן שמישהו אמר או אפילו רמז על 5 שחקנים ????? כבר 70 עמודים רושמים במקרה הכי ורוד על החתמה של 2 זרים בלבד ואולי עוד ישראלי לקראת סוף החלון נ.ב הקאת את הכובע של חלייאלה שאתה נותן למישהו אחר לאכול אותו ?????????
  8. מה כבר ביקשנו??? 1. חלוץ זר אכזר 2. ציבוטה + בונוס דן ביטון מהבולגרים 3. לקינוח קניקובסקי אי שם בתחילת אוגוסט 4. גולסה הולך עצמוני ואנחנו שוב במשחק
  9. סוייר היקר שלום עדיין לא ענית איך היה הכובע עם רוטב חלאיילה שאכלת שבוע בעבר. מחכה לעדכון דחוף שלך יוזר גנרי עם אותיות ומספרים.
  10. אני מבין שרז אמיר קורא כאן את ההודעות אחרת אין הסבר לזה מתוך one בזמן שאוהדי מכבי ת”א קראו את הודעתו של מיץ’ גולדהאר לפני כשבועיים על כך שהוא נחוש לתקן את הפערים שהתגלו במהלך העונה האחרונה, אולי היה נוח להתעלם ממשפטים משמעותיים מאוד שלו שנאמרו בהמשך, שרימזו לא מעט על כך שיש לבנות בצורה חזקה יותר את דור העתיד של המועדון, כך שהפאזל הסופי של מכבי ת”א הקיץ הוא ללא ספק חידה מעניינת במיוחד.
  11. תחזית שלי לסגל סוף החלון: 1. ממתינים לקראת סוף החלון שהבולגרים ירדו במחיר ואז יעשו עסקה על ביטון + ציבוטה 2. הרננדז עוזב לקראת סוף החלון יסגרו עם בלם זר חדש. 3. ניקוליץ נשאר כמובן. 4. השוער היווני מתיר את החוזה. 5. אלמוג, פרפה, אלתמן, בר כהן, נידם יוצאים להשאלות היחידים שישארו זה שחר וחנציס. 6. חלוץ זר מגיע - הזר היחיד שיגיע בהנחה וסעיף 2 לא מתממש. 7. קניקובסקי לא יגיע - ישאר בנתניה לעונת חוזה אחרונה - אחריה הוא שחקן חופשי. זה יהיה הסגל: שוערים: דניאל טננבאום, דניאל פרץ בלמים - הרנדדז/זר חדש, פיבן, בלטסקה, נחמיאס, ייני במקרה הצורך מגנים - סבוריט, גארלדש, קנדיל, דויזאדה קישור - ייני גולסה גלזר, שחר, קארצב, ביטון ,ריקן כנפיים - גררו, כהן, טבח, ציבוטה, חוזז, חנציס חלוצים - זר חדש, חלייאלה
  12. אם כבר נתפסים למשפט שאמר על פערים מעניין שמשפט אחרי הוא אמר את זה: אנו מחויבים להשקיע את הזמן ואת המאמצים לבנות על היסודות שלנו, החל מהאקדמיה לנוער כל הדרך למעלה אל הקבוצה הבוגרת. ובהמשך: פטריק מאוד מותאם למטרותיו של המועדון – פיתוח שחקנים צעירים שגדלו במחלקת הנוער שלנו והתווית מפת דרכים ברורה בדרך להפיכתם לשחקני הקבוצה הבוגרת. אני מבין משהו אחר לגמרי אנחנו נתבסס על שחקני הבית בזמן הקרוב
  13. אולי שכחת אבל פירקת פה את הליגה עם צמד בלמים בשם פיבן וייני טיבי היה על הספסל אמאדור פצוע / ספסל
  14. מה רע במצבת בלמים כזו: בלטסקה נחמיאס ייני פיבן
  15. יששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש ואמוס ג'נה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  16. איףףף אתה מתיש תנוח.......... על החתום יוזר גנרי עם אותיות ומספרים.
  17. אין מה לעשות ככה מיץ בונה תקציב - שלב בתים זה חלק מהתקציב
  18. אני חושב שכדאי להוריד ציפיות רכש לזמן הקרוב רכש יגיע אך ורק עם ההתקדמות בשלבים באירופה
  19. חזרת ??? איך היה הכובע שאכלת טעים ? הרוטב חלאילה עזר לעיכול??? תשחרר אותנו מהשטויות שלך בבקשה תודה צוות ההנהלה
  20. ציפיות: טננבאום נחמיאס הרננדס/בלטסקה סבוריט ג'ראלדש גלזר גולסה כנען/קניקובסקי זר/צ'יבוטה גררו/כהן זר מציאות: פרץ נחמיאס הרננדס דויזאדה ג'ראלדש גלזר ייני קארצב כהן גררו חלאיילה
  21. לאן הגענו אלטמן באמת??!?!? שחקן סטטי לא מהיר - מזכיר מישהו ( אלמוג ) לאן הלכתם לאן ?!?!? תיכף ידברו פה על סלליך , קהת וכו........
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.