Jump to content

שון230

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by שון230

1. אחרי שנה עם וואן לובן כולנו יודעם שהוא מאמן שמרן - רוצה להניח את מרבית הזרים נראה בהגנה הוא לא יוותר על הרננדס + סבוריט + גארלדש - אולי רק במשחקים מול הקטנות כלומר בהנחה שרוב המשאבים מופנים כעת לכיוון של קיצוני זר איכותי גררו הופך לזר שישי זה אומר שמקום של קבע בהרכב יש לטב"ח או חוזז - זה הימור רציני - קבוצה בריאה אמורה להיות מאוזנת אם והלוואי שזה יקרה יגיע מפלץ לכנף אחת ובצד השני יהיה חוזז זה מתכון לא בריא לקבוצה
  2. אני מבין שפריצה מגיע בסוג של העברה חופשית + השלמת שכר של ווטפורד אז על מי הולכים להשכיב את הבלטה ?!?? או שעדיין זה הפרופיל שמחפשים זרים - העברות חופשיות מענין יש מצב שישכיבו בלטה על ביטון + ציבוטה?
  3. אם באוגוסט 2019 הייתי אומר לכם שתוך שנתיים מהיום: ברק יצחקי יהיה המנג'ר המקצועי וואן לובן יהיה המאמן אצילי יהיה בחיפה כי תקף קטינה מיכה בבאר שבע מאותה סיבה פרץ ברח בחינם לאיטליה יוני ברח בתשלום לאיטליה ליגה 2 מכבי שחררו בקיץ אחד את טיבי שכטר ריקן ואז החזרו את ריקן ישירות להרכב אם הייתי אומר לכם שבמשחקי אירופה קנדיל עולה כווינגר ימין, פיבן שחקן הרכב עושה משחק ועל ריקן יושב כל משחק ההתקפה שלנו וגררו מהנוער הפך לשחקן ההתקפה הכי טוב שלנו איפה הייתם מאשפזים אותי???????????????????????????????????????????
  4. מדהים הקיץ הזה....... פרץ שכטר יוני פשיץ בלקמן ביטון - בסביבות 40 גולים עזבו - ריקן בראיון מצהיר שאיש ממכבי לא דיבר אתו על הארכת חוזה אחרי יומיים חותם ומולחם להרכב - לא רק מולחם השחקן החשוב במערך. יוני עוזב - יום אחרי שמיר הולך לחתום - מה הבעיה להביא אותו לפני חודש אם הצוות המקצועי חושב שיעזור ביטון זה סיפור בפני עצמו - וואן לובן ייבש אותו עונה שלמה בין הספסל ליציע - אני באמת לא מבין את המסטרפלן באמת קיץ מביך אנחנו מתנהלים כמו שכונה ללא תוכנית מסודרת - שליפות מהמותן אחרי הקיץ האחרון שהיה שיא של חובבנות באמת שלא חשבתי שנשבור את השיא שוב
  5. לכן רשמתי כרגע לא רואה אופציה טובה יותר אלא אם כן בא לך לראות שוב 90 דקות משמימות עם ריקן כ 10
  6. ושוב בפעם החמישית אשמח אם תפנה אותנו להודעה אחת פה שמישהו רשם על גדוד של רכש שאמור להגיע כולנו יודעים בדיוק לאיזה עונה קשה אנחנו הולכים כולנו יודעים בדיוק מה אמור להגיע - שני שחקנים בלחץ (חלוץ זר + קשר זר או ישראלי) לא יותר מזה
  7. לפי שנה שלמה בביתר תל אביב ומעקב אחריו בוא הוא לא גלזר ולא שחר הרבה יותר טכני מהם והתקפי מהם
  8. באמת השעה 10 בבוקר ועדיין לא הגיעה ההודעה היומית המפגרת שלך
  9. נדב נידם זה הקשר היחיד המתאים לשחק בעמדה 10 כרגע אני יפתיע אותך יותר מריקן לדעתי
  10. יש לך חודש בכיף להעביר עד שיגיע רכש בסוף אוגוסט חלוץ בן 30 שלא שיחק בחצי שנה האחרונה + קשר גנרי אחרי פציעה קשה
  11. הרכב לחמישי במצב הקיים פרץ קנדיל נחמיאס בלטסקה סבוריט שחר גלזר נידם גררו חנציס חלאיילה יותר גרוע מ 180 דקות ללא איום על שער היריבה זה בטוח לא יכול להיות
  12. אסף כהן מספורט1 ענה לי בפרטי שעדיין מתנהל משא ומתן כספי על השידור נקווה לטוב.
  13. הוא מחק את הציוץ הזה מאז...... מה יש להבין מהמחיקה? המשחק לא מופיע בלוח השידורים
  14. נכון לכרגע אין שידור הזוי איך כל שנה משתינים עלינו בקשת - שאר הקבוצות משודרות מוזמנים להפעיל לחץ ולשלוח הודעות בקישור https://sport1.maariv.co.il/צור-קשר/
  15. נכון לכרגע אין שידור הזייה מוזמנים להפעיל לחץ ולשלוח הודעות בקישור https://sport1.maariv.co.il/צור-קשר/
  16. למה לא שניהם?? לא רואה מצב שהוא נשאר אצל הבולגרים אז ימתינו לקראת סוף החלון - הוא לא יישאר שם זה בטוח
  17. אין מצב שישאילו את פראפה עם אופציית רכישה. לא קיים סרט כזה. מה גם שכרגע הוא בכלל בטוקיו - משחק אחד טוב עושה פלאים - ראה ערך קנוטה גם לא את נידם - לא יקרה מצב שבו שוב יפסידו שחקן נוער שהשקעת בו כל כך רק כדי לקנות אותו אחרי שלוש שנים במיליון יורו
  18. מה עם שידור משחק?? עוד יומיים המשחק הרישמי הראשון למה עדיין לא מופיע בלוח השידורים של ספורט 1/2/3/4 המשחקים של באר שבע + חיפה מופיעים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.