Jump to content

שון230

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by שון230

1. הדבר הגדול היחיד שיצחקי מבשל זה קובנה או גחנון מה שהוא מעדיף
  2. שתול של יענקלה חסר כישורים / רצון / יצירתיות כריזמה של נעל העיקר יושב לי במסיבות עיתונאים עם החיוך המזדיין שלו על מה משלמים לו?!?!? - להאריך חוזים לשחקנים גם מורן מאירי יכול
  3. לא יודע מי אני שונא יותר פטריק האשמדאי / ליטו וידיגאל / ברק יצחקי תחרות קשה איזה עונש אלוהים שתול של יענקלה
  4. "בסביבת המועדון סיפרו כי שחקן זר שהיה אמור להגיע החליט לחזור בו בשל הפיגועים והמצב הביטחוני." יצחקי יא בן של זונה החרטוטים האלו לא יעבדו יותר אפס מאופס
  5. אם כבר מדברים על הסגל לעונה הבאה הייתי שמח לראות משהו כזה
  6. שרון תמם על הגג יום שבת האחרון, 17:30, שעה יחסית נוחה. נשארו כמה אלפי מנויים בבית. למה זה קורה להבנתכם? ”הייתה תחזית עם חשש לגשם וזה הסיפור. היו 27 אלף כרטיסים בחוץ, אבל תמיד יש אחוז אוהדים שלא מגיע כשיש סכנה לגשם. גם אנחנו עשינו פאן זון בחוץ והחלטנו רק ב-12:00 שאפשר לפתוח. בימי גשם 20% נשארים בבית. עניין הגג הוא משהו שמאוד היינו רוצים שייבנה ומאוד היינו רוצים שהעירייה תבין את חשיבות הגג לא רק מבחינת הגשם אלא גם מבחינת האווירה באצטדיון כשיש גג. אני רואה חשיבות מאוד גדולה בשיפור האצטדיון באופן מתמיד, גם בהחלפת התאורה על מנת לייצר אווירה אחרת, וגם בבניית גג. אלו נושאים מאוד חשובים. אנחנו בשיח איתם ואני מקווה שהוא יבשיל לתוצאות”. בראי ההיסטוריה כשאת חוזרת למו”מ עם עיריית ת”א, באמת התעקשתם מספיק על הגג? ”בראי ההיסטוריה ללא ספק לא היה מספיק שיתוף פעולה בשיפוץ האצטדיון. השיח התחיל מאוד מאוד מאוחר והיו דברים שהם אמרו שאין סיכוי בכלל אז אולי יהיה בשלב אחר ועלות הגג לטענתם הייתה אז אסטרונומית והם לא הסכימו. היו עוד הרבה נושאים שדיברנו עליהם ולא קרו. אני לא יודעת אם יש היום נכונות מצידם, אני מרגישה שצריך עוד עבודה ושיחות בנושא. בסוף ת”א היא העיר המרכזית בישראל עם אצטדיון גדול, עם קבוצות גדולות וצריך להסתכל על זה ככה. אנחנו בעירייה שיכולה להרשות לעצמה אצטדיון מפואר”.
  7. מדהים אותי איך עדיין מגנים פה על יצחקי - עכשיו זה מיץ וגק אשמים יש לאנשים זיכרון קצר פעם לא לפני הרבה זמן היה בתפקיד בחור אנגלי חמוד בשם בן מנספורד שסגר 90% מהסגל עוד ביוני כולל 4 זרים אז די עם הפתטיות הזו שצריך להפנות אצבע מאשימה מפנים לכיוון יצחקי אחרת זה פשוט גניבה ממעביד שוב - הבעיה המרכזית שנה שעברה שלא היה לנו תרומה מהכנפיים עד כדי כך שעברנו לשיטה ללא שחקני כנף למרות שהיו בסגל עכשיו מצאו נוסחה טובה יותר אין בכלל שחקני אגף משחקים בשיטה עם שני חלוצים כשיש רק שני חלוצים בסגל רק על זה הייתי מעיף אותו בבעיטה בתחת חזרה לאשקלון
  8. מה שהכי מעצבן שהכול היה ידוע מראש עוד ממרץ היה ידוע שאנחנו חייבים בלם היה ידוע שקובאס + גארלדש לא ברמה הנדרשת היה ידוע שטבח ישוחרר כול הבעיות של הקבוצה היו ידועות לכולם - אם הייתי מעיר את אשתי באמצע הלילה ושואל מה הבעיה בסגל של מכבי היא הייתה עונה הגנה ( בלם ומגן ימין ) + אין לנו תרומה מהכנפיים אני לא מבין מה קורה פה הכל מבוצע בשלוף אין שום תכנית סדורה - באמת שזו התנהלות חובבנית בלשון המעטה
  9. אנחנו בפאקינג 19/9 עם שחקן כנף אחד בסגל - מתן חוזז הזייה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! יצחקי לך !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  10. לכל המגנים על החבר יצחקי - אי אפשר לברוח מהעובדות מבחינתי יש כתובת אחת לכל הבעיות בסגל וזה יצחקי הוא נושא בטייטל מנהל מקצועי אז אלו הבעיות המקצועיות שלנו בעיות בסגל בסוף עונת 21/22: שחקני כנף - קובאס, חוזז, טבח - תרומה במספרים 0 - עד כדי כך שהמאמן מחליט לשחק בשיטה ללא כל שחקני כנף מבין ומזהה את הבעיה שיש בסגל. מגן ימין - גארדלש - זר! - ביכולת לא טובה במשך העונה בלשון המעטה. עונת 22/23 - 15/9/22: שחקני כנף - חוזז. מגן ימין - גארדלש - זר! תודה ושלום יצחקי!
  11. למסירה עקב בידוד שני כרטיסים ל8 תחתון שורה 1 לחיילים בלבד למסירה לא מכירה
  12. אם אתה מחוסן מספיקה רק תעודת קורונה ( דרכון ירוק ) - בחזור יש צורך לעשות בדיקה בנתבג בעלות של 80 תשלום מוקדם או 100 שח תשלום במקום. מה שאתה צריך להביא איתך להמראה זה תעודת קורונה + הצהרה יציאה מהארץ.
  13. זה לא נכון אם כל השהות בחול פחות מ 72 שעות אין צורך לעשות בדיקה לפני החזרה לישראל יש חובה לעשות בדיקה PCR בנתבג אחרי שנחתת - כולם כולל כולם חייבים לעשות את הבדיקה - בדיקה שעשית בישראל לפני ההמראה לחול לא רלוונטית בכלל חשוב מאוד - פינלנד מכניסה רק מחוסנים - לפחות בשתי מנות !!!
  14. סוייר לא מאמין אולי נעשה ועידת שלום בינך לבין משתמש גנרי עם אותיות ומספרים בהלסינקי
  15. 4 כוכבים זה בדיוק אותו המלון כמו החבילה של איסתא
  16. הזמנתי עצמאית טיסה הלוך כמו כולם מגיע בלילה אבל נשאר עוד יום חוזר בשבת ב17:00 טיסה לבד עולה 338 - מחיר טיסה מקורית 325 מלון ל3 לילות 330 יורו - מלון 2 לילות חבילה מקורית 250 יורו
  17. מוכר שני כרטיסים ל 8 תחתון שורה ראשונה (פלאטינום) / או מסירה לחיילים!
  18. הוכנס דקה 90 במערך של 4 4 2 יחד עם חלאיילה לשמור על כדור וללחוץ בפועל ארגן לחיפה 3 התקפות. אני מצטער הוא לא ברמה של שחקן למכבי - אפילו לא בתור חלוץ שלישי - עקבתי אחריו מהיציע כזו אפתיות לא ראיתי המון זמן חלאיילה נכנס ורץ כמו משוגע גם בהגנה בזמן שהוא מדלג לו על קו האמצע אני רוצה לוחמים עם רצח בעניים שקמים מהספסל - כמו שויינפלד
  19. בחיים לא ראיתי בן אדם שמרים לעצמו כמוך אני מניח שאתה מאלו שכותבים פוסט ונותנים לעצמם לייק Sawyer אילוסטרציה:
  20. חחחחחחח איזה טרול כמה פעמים אפשר לעשות את אותו הקטע
  21. מסכים רק לגבי סעיף 1 - פה ייבחנו מיץ (מידת ההשקעה הכספית) / יצחקי ( היכולת להנחית זר שבאמת ישדרג את הסגל הבינוני ) מה תהיה מידת ההשקעה האם זר מפלץ או זר ללא השקעה כספית.
  22. קניקובסקי זה בדיוק ההבדל בין גורדי ליצחקי גורדי היה יושב לשחקן על הראש מתקשר כל חצי שעה אורב לו מתחת לבית אם צריך עד שהיה חותם יצחקי זה ככה ברק: גבי שלום מעוניין לחתום במכבי קניקובסקי: אני רוצה חול ברק: אוי באסה טוב תצליח חמוד.
  23. ממש לא מזלזל בנחמיאס אבל אין לי מושג מה הרמה שלו בתור בלם (במכבי) לעומת טיבי - נגדיר את זה כסימן שאלה לטוב או לרע חלאיילה סבבה לעומת שכטר שמיר על פרץ זה downgrade רציני פריצה כנ"ל תעלומה לעומת פשיץ מי שרושם כאן שלא יגיע שחקן במקום יוני זה הזייה גדולה - חייב להגיע שחקן ישראלי/זר הכנפיים שלנו עונה שעברה היו הנקודות תורפה הכי גדולות שלנו - לא קיבלנו שום תרומה התקפית מחוזז/טבח/אלמוג לכן רוצה להאמין ששם ישימו את הכסף הגדול ושם מיץ ייבחן אם לא יגיע כלום/יוחתם שוב זר העברה חופשית נדע שמיץ הוריד רגל מהגז לא רק הוריד מהגז אלא שם רגל על הברקס כי בכל השחקנים שהגיעו לא הייתה השקעה כספית גדולה - כרגע אנחנו בפלוס של מיליון יורו עם המכירה של יוני
  24. שכטר- חלאיילה טיבי- נחמיאס פרץ- שמיר ביטון-ביטון פשיץ-פריצה יוני- תעלומה ואתם עוד רושמים פה שהתחזקנו
  25. לא רוצה לפוצץ את האופטימיות שנוצרה כאן ב 24 שעות האחרונות אבל להטיל את כל היצירתיות בקישור על שחקן אחד ( ביטון) זה ממש לא פייר כלפיו וכלפינו כאוהדים כל קבוצה מקצוענית היום זקוקה לשני שחקים שיתחרו על עמדה אחת מול מי הוא מתחרה בדיוק? גולסה? זה לא אותו שחקן או ריקן למען השם????? מה יקרה חס וכרפס הוא נפצע השעייה וכו’ הורג אותי אותי שקניקוסבקי לא חתום מזמן
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.