Jump to content

מאור122

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by מאור122

1. שמעו עם ההגנה הפח שלהם + אדום + עוד מחצית שלמה - זה יכול להגמר גם ב-8-1
  2. ג׳ורדי נראה לי הולך להתחיל מסורת של מאמן מחליף בגביע הטוטו
  3. החגיגה של גלזר לשער של העטר, פיטר שמייכל חגג פחות אחרי ה-2-1 של יונייטד על באיירן
  4. זה מרשים על נייר עם כותרת אוגוסט 2009 בוזגלו היחיד שנותן מספרים וגם הוא הימור אחרי הפציעה
  5. אם אין לך יריבות עם הקבוצה שלוקחת אליפות שנתיים רצוף אתה בבעיה
  6. חסרים להם יותר שחקנים ממה שאמור להגיע אלייך
  7. אחרי ההוא למעלה שכתב ברצינות שוונדרסון מוכר את המשחק כי הוא עושה הכל מדהים ואז בועט גרוע אתה מקום 2
  8. החלוץ החדש ישחק בגומלין גם אחרי אימון אחד או שיתנו לסהר לשחק בלי כתף
  9. באר שבע בלי סהר ובלי 2 הזרים החדשים שלושתם בסגל וזו קבוצה אחרת לטוב או לרע
  10. גאדיר שחקן כלכך חלש אגב הוא לא הולך לראות דקה העונה אחרי שהפצועים יחזרו
  11. מליקסון עושה הצגה של אחרי הבישול אופתע אם הוא באמת יוחלף
  12. מישהו יודע אם סיפור הצהוב השני נגד זניט קרה באירופה מאז המקרה מול מכבי?
  13. אגב הונבאד שיחקו באמת לא רע שבוע שעבר בטרנר... אז ממש מוזר מה שקורה עכשיו, קבוצה זוועה העניין הוא שבאר שבע משחקת ממש יפה נגד קבוצות פח, בניגוד לכל הקבוצות הישראליות בשנים האחרונות
  14. ראיתי עכשיו את הדקות האחרונות של המשחק של בית"ר, יוסי בניון שחקן שבא לתת עבודה. מזכיר את זהבי בסין שלא משנה מה הרמה שם את הכל על המגרש. הוא מרוויח שם בעונה את מה שהוא קיבל בשבוע וחצי בצ'לסי, והוא אשכרה משקיע בדיוק באותה מידה
  15. חבל שאין הימור על זה שבאתרי הספורט ידווחו מחר שמכבי חיפה במגעים עם החלוץ שהבקיע עכשיו צמד נגד בית״ר
  16. אחי, זה בערך כמו שאלישע לוי יגיד ״אני שמח שאלבניה אונסת אותנו, זה מעלה לנו את הרמה וככה הסיכוי שלנו לזכות במונדיאל יגדל במידה ונעלה לשם״
  17. דיווחים במקורות אמינים טוענים שאובמיינג הולך לחתום בטיינג'ין בימים הקרובים. 40 גולים בעונה האחרונה, 31 בליגה הגרמנית - מלך השערים. לא ייאמן
  18. לראות את גאוונג׳ו נגד קבוצה מתחתית הליגה השניה בסין בשידור לייב במחשב זה שיא חדש
  19. אני לא מבין את הקטע הזה של ה-״חצי כרטיס״ כרטיס שחקן קיים או לא? לא עברנו לחוזים וזהו? אם הוא משחק בגנק עד סוף החוזה שהוא חתם עליו, הוא עובר מהם בהעברה חופשית ואשדוד לא מקבלת שקל, נכון? אז מה ההבדל בין ״חצי כרטיס״ לבין ה-״50% מהעברה עתידית״ שהיה בעבר? זה לא בדיוק אותו דבר?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.