Jump to content

אורלנדו בלוף

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Everything posted by אורלנדו בלוף

1. קטאר סוחטת 2:2 מפרגוואי, מפתיע. לא ידעתי שהנבחרת שלהם שווה משהו.
  2. אם מרכיבים קבוצה מהמנודים של חיפה וב"ש, הם עושים פלייאוף עליון?
  3. זידאן היה מתאים בול אבל בחר לחזור לריאל, היה דיבור על דשאן שמחובר לקבוצה והיה יכול להיות שיחוק ואולי היה צריך לגשש בגזרת פוצ'טינו.
  4. אני לא בטוח שיצליח לשמור על האליפות אפילו...
  5. https://sports.walla.co.il/item/3242077 החמצה של העילוי הווייטנאמי. שיבוא.
  6. אחד העמודים. כמו שזה נראה השנה, אני לא אתפלא אם הם עושים סקאוטינג.
  7. את אלו רציתי לפני שהגיע לב"ש. התגלה בקבוצה בצהוב-כחול ויפרוש באחת. קלאסי.
  8. רק שאלירן מתחיל מהשפיץ של התיבה בד"כ, הוא התחיל ממש מהפינה.
  9. יפריע לי אם יחליטו להעביר אותי למעלה ויהפכו את היציע למטה ליוקרתי כמו שהוא תיאר ואז יבקשו עוד תוספת משמעותית.
  10. בוא נהיה כנים, 7 לא היה כ-ז-ה יציע עידוד... ואני תמיד בא לעודד, אבל לבוא כל פעם כ"כ הרבה זמן לפני ועוד נסיעה זה כבר מוגזם. בכל אופן, לדעתי עדיף להשאיר רק מאחורי השערים לא מסומן. סתם מיותר כל המריבות האלה על מושבים.
  11. לא שזה מדד מי יודע מה, אבל מסרטונים שראיתי של "מסי היפני" הזה, נראה שהליגה היפנית איכותית יותר ושם משקיעים הרבה פחות כסף.
  12. הייתי מגיע הרבה יותר משעה וחצי לפני... כשעברנו לנתניה השתדרגתי למסומן וזה שווה כל אגורה.
  13. אין בעיה להגיע מוקדם, יש בעיה לפתוח את האצטדיון כל פעם. זה הורג לך יום עבודה. מי שהיה ב-7 מבין על מה אני מדבר.
  14. ועוד פעם לחזור לפתוח את האצטדיון 3 שעות לפני רק כדי לראות את כל היציע מכוסה במצעים של איכילוב? לא תודה.
  15. אגב, ברור לכם שעם כל הפרשות האלה נגמר הסיפור של היורו, כן? גם הסיכוי שעוד היה מת. אין מצב שהצוות יצליח להרים אותם מזה. אני צופה הפסד מביך מאוד נגד מקדוניה.
  16. כשהוא יקרא לבנזמה בנצ'מה נוכל לומר סוף סוף שנתקע לו הזין בפה (בפה במקום אמבפה...).
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.