Jump to content

אורלנדו בלוף

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Everything posted by אורלנדו בלוף

1. גם הולך. שחררנו אותו בחינם בזמנו? או שהם זרקו לנו כמה לירות?
  2. מכבי חיפה הצטרפה למרוץ אחר ג'וזף גנדה מרוץ! ג'וזף פאקינג גנדה! אני מניאק אם יש לו 10 גולים ב-3 עונות האחרונות במצטבר. שיקחו אותו מתנה.
  3. לא לזה התכוונתי. די, אני חייב לשחרר את זה... אם כבר, כמו לא לקחת את עטר בחינם ולשים עליו ארגז אחרי עונות גרועות בחיפה.
  4. רעב? צריך לרענן את המוטו של ב"ש - "ב"ש אוכלים נכון".
  5. טעות גדולה של ברצלונה ללכת על ניימאר במקום על גריזמן
  6. ג'פרסון פרפאן ופאולו גררו... WHAT YEAR IS IT?
  7. ואם חוגג יציע סכום מופקע על חצי כרטיס? אני מתפלא שהוא לא עשה את זה אגב.
  8. איך אף קבוצה לא התנפלה על תאי בריבו? פוטנציאל גדול בקבוצה שירדה ליגה, במצב השוק הקיים...
  9. בוזגלו מתקרב להפועל, נראה אותם משחקים לו בשכר...
  10. כדורגל שפל - Kaduregel Shefel 12 hrs · בקרוב... זה חוזר: ‏'הבעלים הגידם, אימונים בתוך הר געש ואין כניסה לחולי צליאק. כל מה שרציתם לדעת על דינמו שלונסקי' ‎#יריבות_בסיבובים_ראשונים
  11. הפועל בודקת אפשרות להחתים את בן אז'ובל ב-700 אלף שקל. נתניה חזק בתמונה על אלמוג כהן.
  12. עזיבה מפתיעה מאוד מאיאקס - סינקגראבן עזב ללברקוזן. מכל השמות שחשבתי שיעזבו, לא ציפיתי שהוא יהיה בין הראשונים או בכלל, לצורך העניין, העונה הזו.
  13. אם רק היה לי כוח לדוג את נבואת הזעם שלי מלפני כמה חודשים... כתבתי פה שאני לא מבין איך אתם לא בחרדות שיפרקו לנו חצי סגל - טיבי, אמאדור, ראיקוביץ', פרץ ודסה היו בין השמות שם. אנשים פה לא הבינו על מה אני מדבר. אז... בבקשה. :|
  14. דווקא הייתי מבסוט שלא התלהבתי. פחדתי שיצאו ז'קטים שיפתו אותי לקנות את כל הקולקציה.
  15. "סלבס" ומראים לי את אסף גורן? מה הפקק הזה קשור עכשיו? הבנאדם לא יודע איך נראה כדורגל אפילו. שלא יהיה מקושר אלינו הדבר הזה.
  16. פפ לא באמת היה ריאלי לדעתי, היה דיבור על מוריניו שקיוויתי מאוד שלא יתפתח למשהו רציני.
  17. חחח אשכרה? אז כן יש להם מקום בקופה אמריקה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.