Jump to content

אורלנדו בלוף

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Everything posted by אורלנדו בלוף

1. אויב המדינה ונבחרתו במשחק הפתיחה נגד זימבבואה. בינתיים מובילים 1:0 משער של שחקן עם של קלאסי של ריג'ין - מוחמד טרזגה.
  2. יענקלה בסיום העונה: https://youtu.be/dRO2pfUxWeM?t=777
  3. גם הביא בהשאלה את דוד אגנזו מריאל מדריד בזמנו, שעשה רק שער אחד בבעיטה חופשית יפה. לרואה היה תאווה לעיניים. אבל כל הישראלים הכוכבים שהביא מהליגה, לא היו בסכומים משמעותיים? זנדברג, בנאדו, גרשון, עידן טל... לגבי שוונקי, הזכרת לי איך שליימה היה מתחרפן ממנו כל פעם. לשמוע אותו אומר "שוונקי" היה מפיל אותי מצחוק.
  4. חוגג כבר פועל לשנות את התקנון מ-6 זרים ל-6 כדורים על המגרש.
  5. היפנים לא פראיירים בכלל, אם לא הקיפוח של ה-VAR, היה להם סיכוי טוב לנצח. ותהיה, קאסרס לא בן 450 כבר?
  6. הבאת פה התחלה פוטנציאלית לבדיחה אכזרית...
  7. אל תתפלא אם במשחק נגדנו הקהל של חיפה שר לאשכנזי "איזה גול איזה גול איזה גול". זו אולי הסיבה היחידה שהצדיקה את הרכישה שלו.
  8. חוגג קנה קבוצה מאוגנדה וכל מערכת התשלומים תהיה על בסיס מטבעות וירטואלים. ואני שואל, מה החידוש הגדול? הפועל שנים משלמת לשחקנים במטבעות וירטואלים.
  9. למה אותנו לא מזמינים? שיפרגנו, מה יש. הסיכוי היחיד שלנו לעלות לטורניר גדול זה קומבינות כאלה.
  10. זה משחק שאי אפשר להפסיד בו מבחינתם. הם יורים לכל הכיוונים, משהו בסוף יתפוס ואז בום - "כפי שפורסם לראשונה...".
  11. "סוכנו של בלקמן: בלקמן פתוח לחזרה לישראל. מכבי ת"א לא על הפרק." חיפה / בית"ר / ב"ש?
  12. "סובבוני בשקלים הלעיטוני בשקרים ואני כשה תמים עודני מאמין...".
  13. מכבי חיפה "ניצחה במרוץ" - גנדה בדרך אליהם. תודה לאל שלא אלינו. אתה סגור על זה? כי אני זוכר דיבורים בעונה הראשונה של זהבי בסין שיש כל מיני קזחים וכו' שלא נחשבים זרים.
  14. טאלב טוואטחה מנסה להוציא דרכון פלשתיני / סודני כדי לחתום בסין. זו יכולה להיות בדיחה לעוד שנים קדימה... "דברים ששחקנים עושים כדי לא לחתום בחיפה - מנסים להוציא דרכון פלשתיני."
  15. חאמס בבישול שמזכיר ימים יפים יותר. 1:0 קולומביה על קטאר בדקה ה-85 (החזיקו יפה).
  16. איזו קבלת פנים קיבל אלמוג כהן בשדה... רק לחשוב מה יקרה אם זהבי חוזר... שוברים את השדה.
  17. אני לא דובר הולנדית, אבל את המילה "לוגיסטיקה" הצלחתי להבין.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.