Jump to content

אורלנדו בלוף

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Everything posted by אורלנדו בלוף

1. קיצר לא יבוא, נקסט. מה עם החלוץ הקולומביאני מהליגה השנייה משהו? יש חדש בגזרה הזאת?
  2. זהו, שזה פחות לשלוח אותו הביתה ולשלם לו כסף ויותר לבודד אותו מה"אופן ספייס" ולזרוק אותו עם עמדה במרפסת בחום / בחדר מדרגות לבד ולא לתת לו להיכנס לחדר אוכל המשותף וכו'. וכן, זה כן אונס, כי הם מנסים להתיש אותם ככה עד שהם יחליטו ללכת בחינם וזה מכוער.
  3. כי הם רוצים את הכסף שמגיע להם ובצדק מבחינתם. תחשוב שאתה רוצה לפטר עובד על "ביצועים לא מספקים", שזה הטיעון שלך בעצם, ויש לו חוזה לכמה שנים טובות. אתה לא יכול לפטר אותו בלי לשלם לו פיצויים... לכן אני אומר, שיגיעו לפשרה ויתירו חוזה. אי אפשר לאנוס אותם ללכת בחינם.
  4. מישהו הכריח את ב"ש להחתים אותם על חוזים כאלה? במקום לרוץ להחתים כל נגר על חוזה ל-5 שנים, שיחתימו לעונה עם אופציה (בעצם, מה אני נותן להם עצות? שיחתימו את כולם ל-7 שנים מצדי...). תגיעו איתם לפשרה ותתירו את החוזה שלהם, mutual termination כמו במנג'ר.
  5. תוצאת סיום מפתיעה: גאנה 2 - בנין 2. המגן של גאנה קיבל צהוב שני הזוי על בזבוז זמן גבולי לחלוטין, בנין השוותה ל-2:2.
  6. מתאמנים בנפרד, בשעות-לא שעות, בלי פיזיותרפיסט וכו'. זה מה שפשכצקי הציג בכל אופן.
  7. ב"ש קיבלה מכתב מארגון השחקנים על תופעת המנודים
  8. כן, אני יודע. התמונה הזו היא בדיחה על כל ההעברות בין בית"ר לב"ש.
  9. אין לדעת, יותר מחצי ליגה ברמה נמוכה מאוד - נס ציונה, כפ"ס, אשדוד, רעננה, הפועל, ק"ש, הפועל חיפה, חדרה ואפילו בני יהודה שנחלשה משמעותית. לא יודע אם הייתי יוצא כמוהם בהצהרות אליפות, אבל מקומות 2-4 סה"כ ריאלי לחלוטין.
  10. אם כבר נכנסתם לזה חזק, יש מצב שב"ש ובית"ר מנצלים את כל העסקאות ביניהן והמספרים האמיתיים או לא כדי "לבשל" את הספרים לקראת הדוחות של ה-FFP? מעלה תהייה, לכאורה וכו'.
  11. סיכום חלון ההעברות עד כה: כל מי שחיבר שני פסים בליגה בשנים האחרונות חתם בבית"ר / ב"ש / חיפה.
  12. בצירוף ההודעה של שורה על קבוצת מנודים שגיא זוארץ מנהל - "ספורי, קח את הלפיד וגש אליי. ספורי, אתה מודח מהסגל והופך למנודה ה-9 של הקבוצה."
  13. https://www.football.co.il/article/95209?fbclid=IwAR3-cuE1mv1txIiW9SZKe6klOx36n89TTo1Xw4WBawI8e3U0L152i5TDJKo זה פשוט אדיר.
  14. למה לא נתנו ליורם ארבל לשדר את אליפות אפריקה? רק צחוקים. "טוואטחה! טוואטחה בכל מקום!"
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.