Jump to content

אורלנדו בלוף

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Everything posted by אורלנדו בלוף

1. 600 שקל יותר כדי לקבל את הכיסא שאני יושב בו היום רק בבלומפילד... וואלה, לא לעניין בכלל. אמנם הייתה לי תחושה רעה לגבי זה, אפילו באזור ה-1000+ יותר, ועדיין...
  2. עוד מישהו חשב לעצמו בתמימות "בוא ננסה לקנות כרטיס לגמר"? תקשיבו, זה השיא...
  3. יש סיבה לצאת ממש מוקדם או ששעה וחצי לפני כזה זה סביר? (אני גר חצי שעה בערך משם)
  4. הקמפיין של זה יהיה פרייסלס - "אין גביע, אין אירופה, יש 30% הנחה!"
  5. ובל נשכח את הכתבה שמציירת תמונה שבלקמן חזר ממשחטת רכב בחיחון או משהו לפני כל הפציעות שהם מתארים שם.
  6. "דור יקר, התרשמנו מיכולותיך אך לצערנו הוחלט שלא להמשיך בתהליך. עם זאת, אנו שומרים את הבדיקות הרפואיות שלך והיה ותימצא משרה התואמת את כישוריך ניצור איתך קשר בהמשך. בברכה, מכבי."
  7. אייבינדר: "אני יכול לתת לכם סקופ רשמי שהוא (=עלי מוחמד) כרגע אלוף הדמקה של הקבוצה". הנושא הזה מתעלה על עצמו מציטוט לציטוט.
  8. מצחיק אותי שמזכירים את ראדוניץ', סושיץ' וכד' בלי להבין שהסיטואציה בסופו של דבר תהיה אותו הדבר. מה אתם בדיוק מצפים לקבל בסוף חלון? רונאלדו, מסי ובונוצ'י? ראדוניצ'ים וסושיצ'ים זה מה שיהיה בסוף אם לא יצליחו למצוא משהו בקרוב. אלא אם כן יחליטו שעדיף להישאר עם מה שיש במקום להביא כאלה.
  9. ג'ובאני רוסו זכה במיליון שקל בהישרדות... חיפה צריכה להתחיל לחפש מחליף?
  10. ואני חשבתי להוסיף לממליצים שלי את אנדי הרצוג...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.