Jump to content

GoldenAxe

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Recent Profile Visitors

769 profile views
  1. הפנדל השני על מילסון היה אפילו יותר ברור מהראשון, איך אפילו בדיקת ואר לא הייתה שם??!?
  2. במחצית השניה, כל פעם שבודדו מולו הוא מיד שם ידיים מאחור, אבל גם נתקע 2 מטר מהשחקן. כאילו הוא לא מסוגל גם לשמור וגם לשמור על הידיים.
  3. אתה מתכוון לפנדל השני על מילסון שלא נשרק ;)?
  4. לא יודע מה איתך, עד שאני לא רואה את מילסון רץ כמו סופה אני לא אהיה רגוע!
  5. אני על מיוט ומראיינים את רוני לוי כבר עשר דקות, למה?
  6. למשל אלימות אוהדים במשחק נגד בית״ר ש״ברור״ שאנחנו התחלנו בה.
  7. וגבי על פרץ. קארצב נהדר לטעמי. מילסון אל. וממליץ לכולם לשים על מיוט, מוריד את רמת העצבים והלחץ.
  8. תסלח לי על ההומור השחור, אבל סבוריט נח בחמישי, אז אולי הוא כן ירוץ ויותר חשוב יקפוץ. שחקן ובן אדם גדול, אבל היה צריך כבר ממזמן לזהות שמיצה ולרענן, גם בשבילו.
  9. רוני לוי מבין שהוא רק צריך לדחוף כדורים גבוהים לרחבה, תוסיפו לזה קבוצה ששיחקה 120 דקות ועניין המוראל שבטח נמצא ברצפה, מתכון לאסון. אני לא חושב שבשלב זה של העונה עם הסגל הקיים, או יותר נכון עם ניהול הסגל הקיים, אפשר לשלוף שפנים מהכובע או לשנות משהו משמעותי, זה לגרור את העגלה עם מה שיש ולקוות שהיא תתקדם עוד מטר קדימה.
  10. אני חושב שבשלב זה של העונה זה כבר לא משנה. הוא שם ציוות רנדומאלי ומקבל הצלחה רנדומאלית.
  11. ועדיין סטטיסטית, ותקן אותי אם אני טועה, הגנה מביאה אליפות; ז״א שלרוב האלופה עם הכי פחות ספיגות, שנה שעברה היא חריגה בהקשר הזה.
  12. שמישהו עם כוחות יביא את כל הקומבינציות הגנה שהיו השנה עם סטטיסטיקה, מעניין מה הקומבינציה המובילה. פשוט עצוב ועדיין מדהים שבליגה אתה לא רחוק מההגנה של הקופים מבחינת ספיגות.
  13. אני די בטוח שהמילה ״הגנה״ בכותרת לא מתאימה פה. איך חוץ מהקופים ספגנו הכי מעט בליגה, כשיש אוסף רנדומאלי אחר של שחקנים בחלק האחורי כל שבוע.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.