Jump to content

שובב

משתמשים רשומים
    0
Everything posted by שובב

1. לדעתי יהיה: פרץ סאבו דריק ביטון זאדה ג'ראלדש פרץ גבי אוסקר יובא זהבי
  2. נס ציונה - הפועל- 2 קל בני ריינה - אשדוד- 2 קל הפועל חיפה - נתניה- 2 קשה חדרה - קש- 2 קשה באר שבע - סכנין 2 הפועל ירושלים - חיפה כסף על הרצפה שורה תחתונה- כל המשחקים 2
  3. למה לא? הם לא צפויים למלא? הם בדרך כלל ממלאים, גם בתקופות פחות טובות. אלא אם כן אתה יודע משהו על זה שיש עוד מלא כרטיסים... אם זה המצב צריך להפשיר לנו עוד חצי יציע.
  4. אנשים פה מדברים על זה שפנרבחצ'ה ישתתפו במחצית השכר וכל מני כאלה. זה פאקינג שחקן שאם הוא מסכים לבוא, צריך לשלם לו גם יותר ממיליון יורו לעונה. זה שחקן ברמה שלא ראינו פה בעבר. אם לזהבי מיץ' הסכים לשלם 1.1 מיליון לעונה ע"פ הפרסומים... ברומה לא יקבל פחות מזה... לא צריך לחפש השתתפות מפנרבחצ'ה. אם יש מינימום של סיכוי שישחק פה, צריך לשלם, מה שרק ירצה, שייקח
  5. החציצה במשחק נגד בית"ר תהיה ביציעים שלנו? ב7 וב 2? חשבתי נמכרו כל הכרטיסים עד הגדר... ושהחציצה על חשבונם...
  6. היציע נראה מדהים באשדוד- שרק ימשיך ככה! אגב- עלתה הצעה באחד הנושאים לשיר את מי כמוך באלים עם צעיפים (במקום האגרוף) ולדעתי היו להצעה הזאת הרבה תגובות חיוביות... אני גם ממש בעד! שוקלים את זה?
  7. יכול להיות ששגיא כהן אמר עכשיו שחיפה הייתה טובה יותר במחצית הראשונה????? עד כמה אפשר להיות זונה של הדון????
  8. מגרש קשה- קונה כל ניצחון ללא ספיגה... גם 1-0 לדעתי לא לשנות מערך- 3 בלמים, ולפניהם עוד גרזן בקישור (גלזר). מקדימה בקישור- קניקובסקי ואוסקר. חלוצים זהבי וגיואגון (יכול לתפקד כחלוץ שני לדעתי בקלות) זה שלנו
  9. הקבוצה של המדינה מדהימה את טרנר עם חמישייה מהממת! הפועל ירושלים עושה במכנסיים מול המרעננת של הליגה מהדרום ומפסידה 2-0. סכנין מתאוששת בסמי עופר אחרי שהושפלה 1-0 על ידי הקבוצה של המדינה ומפרקת את הפועל חיפה 3-1. המשחק בין בני ריינה לחדרה מסתיים ב 0-0 ועדיין עורכים למשחק הזה תקציר ארוך יותר מהתקציר שלנו. יוסי אבוקסיס סוחט 1-1 בדקה ה 90 מהעולה החדשה ומונע ממנה ניצחון היסטורי בליגת העל. קובי רפואה מתאושש מול בני לם וסוחר 2-2 הירואי. בני לם אחרי המשחק: אנחנו עדיין הקבוצה הטובה במדינה! אף קבוצה בארץ לא עושה לחץ כזה!
  10. בית"ר והפועל קבוצות קטנות- למרות היוקרה- גם אלה משחקים שבהם 3 נקודות זה מאסט
  11. טוב אני כבר לא יודע אם זאת הטרלה... חיפוש בגוגל של הכותב- אילן קוניקוב- מעלה כל מני טורים הזויים שלו מהעבר. בקיצור, בן אדם הזוי- אין מה להתייחס
  12. אין פה איזה מתכנת גאון שיכול לפתח תוכנה שמסננת את הפושים ככה שיגיעו רק פושים על רכש? מוכן לשלם הרבה על זה
  13. אין יותר הטרלה מזה. אוהד חיפה קל. אחרי כל ההטרלות שהם אכלו ברדיו חיפה. עאלק הפסקתי להיות אוהד מכבי בגלל המאמנים הזרים... פחחחחחחחחח
  14. כל פוש כזה גומר לי על החיים די מכבי, תרחמו די עם הפושים שלא מבשרים על רכש.. זה כואב בלב!
  15. הספרינט הזה של 5 שחקנים בדקה ה 92 כשאנחנו מובילים 5-0 זה מבחינתי אומר הכל! הכל!
  16. חלאס!!! תפסיקו לזיין את המוח על זה שאיביץ'אשם... בסוף איזה זין בעט מהקצה של ה 16 וזה פגע בחיבור ונכנס... גם בזה איביץ אשם??? קראתי פה כבר יוזרים הזויים שמאשימים את הקארמה של איביץ'בהגרלות. הזויים אתם. סוף סוף יש קבוצה מאומנת. סוף סוף יש מאמן נורמלי. הוא לא קיבל את הרכש שהוא ביקש, עוד לא הגיע בלם, דסה לא פה, חסר עוד זר איכותי בכנף ימין ועדיין, הוא העמיד את הקבוצה פצצה. ניצח את ניס בבלומפילד ובחוץ הודח על גול פוקס של החיים. אני סומך על איביץ'במיליון אחוז. הגול הזה לא בא מעמידה טקטית לא נכונה או מהצבת שחקן כזה או אחר. הבקה בקה הזין הזה עבר את גלזר והפציץ. גם הוא לא האמין שזה ייכנס. לא נורא. הכל מכתוב. בואו נזיין את הליגה. בואו כולם לנתניה ביום שני! השנה זה שלנו!!!!!!! כל הליגה על הזין!!!!!!
  17. מסכים שצריך לשחרר את קוואס וזראלדש והביא זרים טובים יותר. מסכים שדסה ובלם זר חייבים לבוא לפה עוד מלפני חודש! אבל לגבי כנף ימין זר- לא יודע... אם השיטה השנה הולכת להיות 3-5-2 כדי לממש את פוטנציאל החלוצים שלנו... אז אין באמת צורף דחוף בכנף ימין. המצב האידיאלי הוא כזה: 3 בלמים תותחים שנועלים את ההגנה. דסה שורף את קו ימין. סבוריט או אפילו גויאגון (במקרה שסבוריט בלם) שורפים את קו שמאל. 3 קשרים איכותיים באמצע כששנייים מהם התקפיים. ו- 2 חלוצים אש מקדימה. במצב כזה- אין באמת צורך בכנף ימין זר.
  18. חייבים עכשיו להיות חזקים... בלי אתרי ספורט, לא לשמוע תוכניות ספורט, תנו לכל האוננות המגעילה הזאת לעבור ויאללה, שיושפלו אמן בכל משחק
  19. שריקה לפנדל הזיה בעיטה שנכנסת עוד יותר הזיה לא בא לי שהערב הזין הזה יסתיים כהזיה יאללה פשיץ, תן לי עוד אחד!!!
  20. תוסיף גם את עניין הניקוד- עונת צ'מפינס זו לא עונה שבה קבוצה משפרת משמעותית את הניקוד האירופי שלה. לקבוצה ישראלית זה נדיר לגרד שם תיקו או ניצחון. מבחינת ניקוד עדיף בהרבה לשחק באירופית או בקונפרנס. ועדיין- לשחק בצ'מפיונס זה חלום של כל אוהד ויש שם הרבה כסף.
  21. תירגעו עם הפאניקה... אני זוכר בעונת האלופות שלנו כשעברנו את פלזן ואת באזל כולם אמרו שהליגה תהיה קטנה עלינו ומי יעצור אותנו ברמה הזאת? בסוף סיימנו בלי אליפות. הכל טוב, תנו לכל העולם לאונן עליהם, הם פשוט מחוברים יותר מקבוצה ממוצעת בחודשים האלה של הקיץ כי הם רצים עם אותו סגל כבר שנתיים. השורה התחתונה, אליפות לוקחים במאי. נתחבר יותר ויותר וזה שלנו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.