Jump to content

שובב

משתמשים רשומים
    0
Everything posted by שובב

1. הבעיטה של גלוך עם הרגל החלשה זה משהו שנולדים איתו. הוא הגיע לכדור בריצה מהירה כדי להקדים את הבלם ועדיין הצליח לפגוש את הכדור בדיוק בגובה הנכון (שימו לב שהכדור קפץ ולא היה מונח על הדשא) והרגל גם פוגשת את הכדור בנקודה הנכונה כי בדרך כלל כשהכדור קופץ, שחקן בלי טכניקה נכונה פוגע בכדור בחלק התחתון שלו ולא במרכז הכדור והכדור עף לשמים... אז גלוך, מגיע בספרינט פוגע בכדור גם בגובה הנכון וגם במרכז הכדור- מדייק לפינה וכל זה עם הרגל החלשה! וזה בלי לדבר על זה שהוא ילד בן 18 ושהוא עושה את זה במאני טיים של הדרבי אחד המשוגעים שהיו פה. זה שחקן עם כישרון שלא היה פה לדעתי מעולם. הכל תלוי בו- אם יעבוד קשה ויישאר בריא- לדעתי יכול להגיע לטופ באירופה.
  2. גם אני כתבתי על זה כאן בעבר! יש לזה ביקוש מטורף ואין כמו הדרבי להתחיל עם זה! זה אדיר, ישדרג את הימנון הכניסה האדיר הזה שלנו! מקווה שהשינוי הזה יגיע
  3. זה שחיפה נותנים להם 3 במחצית השנייה זה ברור... מה שבאמת חשוב זה שהם לא כאלה גדולים כמו שהמאוננים עליהם בתקשורת עושים אותם! אנחנו צריכים לעשות את העבודה שלנו ולא להסתכל לצדדים... זה שלנו השנה!!!
  4. סעמק. בוקר של שביזות על. לא קורא ולא שומע ספורט, שונא בקרים כאלה. היום זה חרא יום. אבל ממחר, זהו רק הדרבי בראש! העונה עוד ארוכה, יש לנו דרבי ואז רצף מאתגר של משחקים וחייבים מקסימום נקודות. מקווה שכל החצאי פצועים יחזרו לכשירות מלאה ויאללה, לשכוח מאתמול ולחזור לדרוס. את היהירים מחיפה נשפיל בסיבוב הבא, הנקמה תבוא!
  5. בקיצור, זה בידיים של דניאל עד הדקה ה 120 ואז בפנדלים...
  6. איזה כיף שלוזון מאמן מפגר והוציא אותו... שונא את המאמן המטומטם הזה! אבל הפעם, במקרה זה טוב לנו
  7. בדיוק את ההפך מטוכמן- כותרת: גלוך סירב להצעה החדשה ממכבי
  8. פשכה עם עוד כתבת רעל על מכבי (בקטע של גלוך)... להקיא על הממורמר הזה.
  9. תגידו, את אף אחד זה לא מטריד שהוא אמור לשחק גם בסופש הקרב וגם ביום שלישי לפני המשחק נגד חיפה? אני באמת חושש מזה שאיביץ' יחליט שהעומס גדול מדי ולא יפתח איתו
  10. כי האצטדיון הזה משמש גם אותנו- מה שאומר שאת 10-11 אי אפשר לחלק כי זה המקום של גוש המעודדים שלנו וגם את הפועל שבשבילם 4-5 זה אותו דבר. בשאר היציעים אתה רוצה למכור מנויים ולכן אתה לא יכול להקצות אותם לקהל חוץ... אז יוצא שאתה תקוע עם הגוש הזה ב- 4-5 שמכיל 4,500 מקומות. אני כן חושב שאפשר למצוא פיתרון שבו אפשר לחלק את 4-5 עם גדר מיוחדת שניתן להרכיב אותה ולפרק אותה פר משחק- לא חושב שזה כזה מסובך להכנה ותפעול. ככה שבצד אחד של הגדר יש 2,900 או 3,000 מקומות, חציצה קטנה ואז עוד גוש שלנו של בערך 1,000 אוהדים. צריך לקחת את זה כפרויקט- יעלה איזה כמה עשרות אלפי שקלים- לא כזה מסובך.
  11. על זה חייבים להתאבד, לעשות כל מה שרק אפשר כדי להחתים אותו על חוזה חדש. כמובן עם שכר מפלצתי והבטחה שלא נעמוד בדרכו אם תגיע הצעה טובה מקבוצה ראויה באירופה! אני יודע שכולם יכתבו לי שהוא לא רוצה, שאבא שלו בעייתי, שעדיף לו לא לחתום ולהקל על עצמו במציאת קבוצה באירופה וכו' וכו' וכו' אבל בדיוק בשביל הדברים האלה משלמים הרבה כסף ליצחקי, לתמם, לאינגלידיס ולכ מי שמעורב בהנהלת הקבוצה! שיעשו מה שצריך, לא אכפת לי מה, כדי להחתים אותו על חוזה חדש!
  12. זה בהחלט ה- 0 מ 6 הכי מפואר שהיה לי בהיסטוריה!
  13. הלם! מעניין כמה אייטמים יהיו באתר ספורט 5 אחרי שחיפה ינצחו 3-2 מרגש
  14. לגבי מה שכתבת על עמיחי שפיגלר הליצן הזה, אני בטוח שהרוב פה מכירים אבל החיקוי הזה קורע, ענק. https://vt.tiktok.com/ZSRu3XWeb/
  15. לא סתם קניתי השנה חולצה עם השם שלו! שחקן מדהים ובן אדם מדהים! שיהיה פה לנצח! גם אחרי הפרישה! להכשיר אותו כמאמן ולתת לו את המפתחות עם מחלקות הנוער! גם בכל תפקיד אחר זה בסדר. רק שיישאר במועדון. תמיד.
  16. זה לא כזה לחץ פסיכי. רק אני חושב ששיטת המשחק של חיפה הייתה לא חכמה ומסוכנת מאוד? בכר פשוט לחץ עם כולם למעלה- זה אולי יפה בעין אבל מי שראה את המשחק: כמה מצבים היו לפסז אחרי שהשתחררו מהלחץ? הרי 3 השערים באו בדיוק ככה תוך כדי לחץ של חיפה- נמצא הבור ושם נכנסו אמבפה פעמיים (גול ובישול) וניימאר פעם אחת... לדעתי חוץ מ- 3 השערים- היו עוד משהו כמו 4-5 מצבים של גול בטוח- אמבפה פעמיים- מסי פעמיים- ניימאר אני זוכר פעם אחת. התוצאה במשחק הזה בקלות יכולה הייתה להיות 5-1 או 6-1 עם קצת יותר ריכוז מצידה של פסז וקצת פחות עייפות.
  17. סיכום הנושא: חזן ובניון הוכיחו שהערכים גוברים על הכל! צריך לתת דוגמה לכולם. לנבחרת יש מעריצים רבים והשחקנים הם דוגמה למופת ולחיקוי. אז מי שלא מתיישר עם הערכים, לא יהיה בנבחרת. אלא אם כן, אתה שחקן של הדון, ואז... זה בסדר שזיינת יחד עם חבר 2 קטינות בנות 15 כשאתה נשוי ויש לך ילדה קטנה בבית והתירוץ הכי טוב שלך לזה הוא: הייתי בטוח שהן בנות 16. כי לזיין 2 בנות 16 יחד עם חבר כשאתה נשוי ויש לך אישה בבית ואתה גם דואג לאבקות... (לשיפור היכולת המינית כמובן) זה אולי לא פלילי... אבל מתיישר בהחלט עם ערכי הנבחרת! כל מה שצריך, זה להיות בקבוצה של המדינה תחת הנשיא הטוב בהיסטוריה של הנשיאים בעולם שיש רחוב על שמו! לסיכום, את הזיין הזה מכניסים באהבה והוא מתאים לערכים שאיתם צריך ליישר קו אבל את זה שרוצה שיתנו לו חדר כדי להתכונן טוב יותר למשחק, כמו שנתת לו עד עכשיו בשנים האחרונות ואף הציע לשלם על זה מכיסו... זה כבר מחוץ לסט הערכים!
  18. לפי מה שאני מבין היה לנתניה עונש על תנאי ולכן הוא הופעל אוטומטית ברגע שהורשעו בעבירת התפרעות אוהדים- ונסגר יציע. הדיון שלנו נדחה- מישהו יודע למתי? מישהו יודע אם יש לנו איזה עונש על תנאי שעוד לא הופעל?
  19. אגב, זה מעולה שבנפיקה ניצחה את יובה... עכשיו יש ליובה צמד משחקים נגד חיפה... בית וחוץ, הם יבואו להתאבד על 2 המשחקים האלה ולא יילכו על המגרש כמו פסז
  20. זה 3-1 בהליכה... בחיים לא ראיתי קבוצה שמנצחת 3-1 כשהיא משחקת בהליכה, בלי חשק, עייפה... נראים גמורים פסז
  21. לא ציני בכלל. הוא זר, והוא שחקן ברמה שאין כאן... וההבדל בינו ובין זהבי זה שאין לו מה לבוא לכאן בלי שכר שהוא רגיל לקבל בהתאם לרמתו... זהבי פה רק בגלל החיבור ובגלל הגיל המתקדם
  22. זה ממש לא שכר מוגזם אחי. הכי הגיוני שירוויח מעל זהבי. מה הדילמה בכלל? זה לא יקרה בכל מקרה... חבל על האשליית
  23. רק לא בא לי שיזלזלו, בא לי שהם יבואו במוד הנכון, לדרוס!!! יאללה תנו לי קצת נחת ותתנו להם 5 זה משחק לשפר הפרש שערים. זה משחק לשפר סטטיסטיקות לשחקנים כמו אמבפה שיש לו שאיפה להיית הכי גדול במפעל ולשחקנים כמו ניימאר שגם רוצה שיזכרו אותו שהיה בטופ. על מסי אין כבר מילים לכתוב! רק תבואו, ת.... אותם כמו זומבים
  24. מיותר. אין צורך גם בגלזר וגם בפרץ כשיש לך 3 בלמים מאחורה וכשמדובר באבוקסיס הזין הזה שיעמיד אוטובוס בהגנה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.