Jump to content

שובב

משתמשים רשומים
    0
Everything posted by שובב

1. יודע שזה מהלך נכון לנו. עדיין כואב לי ממש בלב. כל כך בא לי שאיכשהו הוא יהיה בארץ ביום חמישי, מגיעה לו פרידה הכי מרגשת שיש מול בלומפילד מלא בצהובים! אוהב אותך יובא!!!
  2. לא, זה בכל שלב פליאוף אירופי. גם בשנה שעברה היינו יכולים לדחות את מחזור הפתיחה שנערך בין 2 המשחקים נגד ניס ואיביץ' בחר שלא לדחות. במידה שנגיע לפליאוף, גם לנו תהיה את האפשרות לדחות השנה.
  3. כמעט כל היציעים כבר צבועים באדום... שבוע לפני המשחק... אין מצב ששער 4 לא נפתח
  4. הכל בסדר, שיבואו נינוחים, שיבואו בטוחים. אנחנו צריכים לעשות בדיוק הפוך. לכבד את היריבה, להבין שמדובר בקבוצה רצינית שהגיעה לשמינית גמר קונפרנס בשנה שעברה. לבוא דרוכים, להוציא תוצאה טובה שם. ואז, בבלומפילד, כמו זומבים וכו'
  5. ברור, ביום רביעי מתחילה ההתמודדות שתקבע אם נהיה בבתים השנה. זה הפליאוף האמיתי. בלומפילד חייב להיות סולד אאוט בגומלין! חייבים להיות שם בטירוף!
  6. איפה בדיוק ממוקמת אוסאסונה בספרד? צריך למצוא דיל למדריד או לברצלונה? מה יותר קרוב?
  7. מרגש שסוף סוף מתחילים ויש מכבי היום!!! *הייתי בטוח שבשלב הזה הקו האדום של הרכבת הקלה כבר יפעל (עם תחנה בבלומפילד...) מקווה שהעונה נשתמש בקו הזה הרבה
  8. כמה שאני שונא את היהיר הזה! ויחד עם זאת אני מבין שהוא מאמן מפלצת
  9. שריף האלה קבוצה של נגרים... ועדיין הקבוצה של המדינה לא מצליחה להגיע למצבים
  10. הכל בסדר, היה לנו מזל בצמצום. צריך לעבור. משחק שני בבית. זה שלנו.
  11. אין יותר תחת מזה! כבר 2 הגרלות שהם מגיעים לא מדורגים ומקבלים את ההגרלות הכי קלות... רק אנחנו מדורגים ומקבלים את ניס!!!! וואלה מעצבן
  12. השנה יהיו הרבה מאוד עונשים של הפחתת נקודות. כלומר, המאבקים בליגה יוכרעו לא רק על ידי הקבוצות על הדשא... אלא גם על ידי- 1. האוהדים- מי שיתפרע יותר יחטוף יותר. 2. עורכי הדין של הקבוצות- מי שיגיע מוכן יותר וחד יותר בטיעונים לבתי הדין יימנע מכמה שיותר עונשים. 3. הדיינים- שם כבר הפסדנו מראש כי הם מושחתים. 4. התקשורת- גם שם הכל מגמתי ומסריח. שורה תחתונה- במה שתלוי בנו- הקבוצה על הדשא והאוהדים אנחנו חייבים להיות בפער יותר טובים. וכן- זה אומר בלי שירים גזעניים, בלי פריצות לדשא ובלי פירוטכניקה שעוצרת משחק. תשאירו את החרא הזה לאוהדים של הקבוצות היריבות- שיעשו את הנזק לעצמם
  13. קהל החוץ צריך להיות בשבע עם גוש קטן של עליון + תחתון. אסור לתת לאוהדי החוץ לשבת מעל אוהדים שלנו- זה מתכון לאסון. או לחילופין לתת להם רצועה צרה מאוד בשער 2 צמוד לשער 4. שערים 4-5 חייבים להיות שלנו- זה בזבוז ענק לתת את כל זה לקהל היריבה
  14. אין לו אינסטגרם? לא מוצא אותו... מישהו מצא?
  15. קונור מקגרגור עוקב אחריו באינסטגרם... סתם שתדעו. מעבר לזה מדובר בסימן שאלה גדול... שיהיה בהצלחה!
  16. לנעול. בבקשה. ושמישהו עם קארמה טובה יפתח נושא "המאמן הבא" שאני מקווה שלא יגיע ל 10 עמודים... ואז יהיה נושא חדש עם השם של המאמן הבא... העיקר ששהנושא הארור הנוכחי יידחק למטה
  17. חשבתי שרק אני לא קיבלתי פוש.... וחוץ מזה, ישששששששששששש פתיחה מדהימה לשבוע!!!
  18. טוב זה ברור שהוא לא עושה את זה בכוונה ויש לו איזה באג בנייד או במחשב, אבל צריך לחסום את היוזר הזה עד שיסתדר לו
  19. לפטר אותו כבר עכשיו לא כזה דחוף לי. אפשר לחכות שבוע וחצי ולפטר אותו ב- 20/05 בשעה 22:30. מנגד, אני מאוד מקווה שהחיפוש אחרי מאמן מחליף כבר בעיצומו ויש כבר מועמדים סופיים. זה הדבר הקריטי כרגע!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.