Jump to content

רינוס מיכלס

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Recent Profile Visitors

197 profile views
  • spurs

1. אם הוא היה מפסיק לסמוך על צוות מקצועי זר , הוא גם היה ממנה מאמן ישראלי מנכל זר + מנהל מקצועי זר + צוות אימון שלם זר ( כמו בימי טוריחו ) זה פשוט עניין של השקעה כספית גדולה שהוא כנראה כבר לא מוכן להוציא שלא לדבר על אם בכלל מישהו ברמה גבוהה / ממוצעת בתפקידים האלו , רוצה לבוא לישראל בכלל למילוי תפקיד לאורך שנים ולא לאיזה שנה שנתיים יהיה הרבה יותר בריא לאנשים להבין דברים די ברורים שהם מנסים להדחיק בסופו של דבר המציאות עושה ותעשה את שלה
  2. שירי דרבי בלי הקונטרה ?... דרך אגב , הגירסה המקורית של הקונטרה ( ששרו אותה רק שנה או שנתיים אני חושב ) הרבה יותר עוצמתית וחבל ששינו והרסו את הסיומת העוצמתית שלו ימים של " השחקן " ורכבות בשער 11 ואם כבר בשער 11 עסקינן ( או ימי שער 4 ה - " שמחים " ברמת גן ) , אני חושב שאפשר למצוא גם את הקטע האלמותי עם החצוצרה וה - אולההה ... שזה אומנם לא שיר , אבל קטע עידוד שמסמל תקופה ישנה שלצערי נאבדה ונימחקה
  3. האם אני היחיד שההבאה של שניהם עושה לו חשק שסאלבה יתחיל לפרשן את המשחקים של הקבוצה ביחד עם מירי נבו על הקווים ?... https://m.youtube.com/watch?v=x1zg24jLd7U
  4. בסוף השבוע האחרון התחילה לרוץ ידיעה שתרעיד לך את אמות הסיפים גיסתי , שעובדת בחנות להשכרת מכנסי - " שקי קקי " שנמצאת בקניון השמן והזית של בוקעאתא , סיפרה לי שראו בסוף השבוע הזה את יורדי באחד הצימרים שלהם שם ... מה מסתבר ?... גילו אותו בדיוק יוצא מהצימר עם חוזה ביד , ועליו רשום שחור על גבי A4 , שהולכת להירקם עיסקה שתביא את עמאשה לקרית שלום תמורת 10 טון תפוחי עץ מהגולן הסורי בנוסף לעדר גדיים שבושלו בחלב אימם אממה ?... זה לא הסוף ... בטעות שהתבררה כפאטאלית אך לא הרסנית , יורדי השמיט את האות - ה , בשם עמאשה , ולכן החוזה נחתם והוגש לבקרה התקציבית כדת וכדין כשלמעשה מי שחתום , או יותר נכון חתומה עליו - היא לא פחות ולא יותר - וויעאם עמאש - הלא היא בחירת ליבו של טאלב טאוואטחה מיודענו אל תשאל , הטעות הקטנה והענקית הזאת הציתה סערה שלמה שכללה בתוכה אפילו את כל השמנה והסלתה של השייחים ומנהיגי העדה ממחוז השפמים וחילול כבוד המשפחה בסוף מה מתברר ? יורדי , הידוע בנועם הליכותיו , הצליח ליישר את ההדורים עם שני השבטים האבודים - עמאש ועמאשה , בכך שהסביר להם שהייתה זאת בסך הכל אי הבנה ענקית אך לא משמעותית , וכשי פיוס הוא מעניק להם דיסקית הוקי מגולגלת מעלי גפן שגדלו בבריטיש קולומביה
  5. בעניין הזה , כל החיים הם חלון אחד גדול ... ורוב הסיכויים שבעתיד הקרוב , הם יקבלו משמעות חוזרת ...
  6. צריך שיפול עוד מועדון ( בנוסף לשניים שציינת ) כדי להשתחל לעשירייה בשנה הבאה ויש רק שניים ש - " הגיוני " לעבור אותם מבחינת הניקוד , קופנהאגן ולגיה וארשה ( אלא אם כן יש כאלו שלא יקחו אליפות במדינות שלהן ) צריך הרבה מזל ( גם לגבינו ... ) , אבל לפחות הגיוני לחלום
  7. ירבנן ... איזה אומן אתה ☺ לקחת נושא תמים ... עשית אותו פוושעעעע תודה רבה נשמה !
  8. סול בוי - אתה תבוא עד הגדר ... אתה תבוא עד הגדר ... אתה תבוא עד הגדר ! אתה תבוא עד הגדר !!! יש איזה מצב לטבלה מעודכנת של ה - 15 המועדונים המדורגים ראשונים באירופה ( מבחינת אלו שלא עולים ישירות לבתים באלופות ) והסיכויים ( עם תוספות של מה יש בעתיד העונה הקרובה לכל מועדון שמדורג לפני מכבי תל אביב ) כדי להשתחל לעשירייה הראשונה ?... כפרה עליך סול בוי , בתודה מראש ☺
  9. לפי מה שהבנתי מדיווח באתר הולנדי , זה יותר עניין של שנה אחרונה בחוזה שלו ( מיקוח רגיל של סוכן על עתיד נציגו במועדון ) ופחד שלו מהבאת שחקנים חדשים על העמדה שלו שונה עצמו מצוטט שם כאחד שאומר שהוא רוצה להישאר במועדון וגם שככל הנראה שזה יקרה , אבל הוא גם הוסיף ואמר ש - " בכדורגל לעולם אי אפשר להיות בטוח לאן ילכו הדברים ... "
  10. שלחתי , מקווה שקיבלת ... כי אני חדש פה , ולא כל כך מתמצא באפשרויות המשתמש
  11. נכון , אפשר למצוא מתאם חזק בין שני ההיבטים שאתה מציין ( אם כי אני הייתי ממקד יותר את הנושא המקצועי של קבוצת כדורגל כמו שכתבת , ל - " איתור שחקנים " ) יש הסבר אחד ( מבחינתי ) הגיוני לכל הנושא הכללי של המועדון , אבל אני אישית מעדיף לא לכתוב אותו פה
  12. ברור שהמועדון לא מקבל את הזכות לבחור חולצה בעיצוב אישי ( כמו שאדידס ונייקי עושות בחוזים עם המועדונים הגדולים בעולם - לדוגמא יובנטוס שהראו פה לפני כמה ימים את החולצה החדשה והמושלמת שלה ) , וגם ברור שהמועדון לא חתום על חוזה בדרג 2 שמאפשר לבחור מהאוסף העילי של הדגמים החדשים אבל גם כמועדון בדרג 3 ( מבחינת החוזה עם אדידס ) יש לא מעט אפשרויות אחרות שהמועדון יכול לבחור הבחירה של מבני הקווים וצורתם ( שלא לדבר על בחירת הצבע האפור ... ) על החולצה פשוט מדהימה בכיעורה , האמת שקשה למצוא את המילים לכיעור המדכא הזה שינוי של 180 מעלות מהבחירות הבסיסיות הנכונות של עונת 14/15
  13. שנ"צ אפשר להגיד על חלון אחד , שניים , או אפילו שלושה ( במקרים חריגים ) כך שזה לא עניין של שנ"צ , אלא קו מחשבה מסוים כל היבט " איתור השחקנים " וחשיבותו לרמת המועדון והקבוצה , הוא מאוד לוקה בחסר , כך שאין כל כך מה לצפות לדברים גדולים ( כמו 2 או 3 זרים איכותיים בסכום כולל של כ - 5 מיליון אירו רכש ועוד כבין 1.5 מיליון אירו עד כ - 2 מיליון אירו שכר כולל שלהם ) אלא אם כן יהיה שינוי מפתיע בקו המחשבה
  14. * הרכב וסגל מציאותיים בהיבט התקציבי הנוכחי שוער - ראייקוביץ בלמים - טיבי ושחקן זר מגן שמאלי - זר מגן ימני - דסה קשר אחורי - אלברמן קשר אמצע - זר קשר קידמי - אצילי כנף שמאל - עזרא כנף ימין - עאבד חלוץ - זר * לפחות שניים מתוך ארבעת הזרים ( ובכוונה כתבתי זר , ולא שם מסויים מאלו שבסגל הקיים של הקבוצה , כי את כולם חוץ מראייקוביץ צריך להחליף ) הם בהגדרה של רמת מחיר קנייה של בין מיליון אירו לבין שניים , ובהגדרה של רמת שכר שבין 600 אלף אירו לבין מיליון אירו ספסל : שוער מחליף - אוחיון בלמים מחליפים - בן והבה ו - פיליפנקו מגן ימני מחליף - סולליך מגן שמאלי מחליף - בן הרוש קשר אחורי מחליף - זר עוד קשר אחורי מחליף - דור פרץ קשר אמצעי מחליף - אליאל פרץ עוד קשר אמצעי מחליף - חנן ממן קשר קידמי מחליף - גולסה כנף ימין מחליף - מיכה כנף שמאל מחליף - פרינס תומאס חלוץ מחליף - שחר הירש עוד חלוץ מחליף - וויאם עמאשה * הרכב וסגל רק לפי הרצון האישי ( שלוקח בחשבון שחקנים שנמצאים בקבוצות אחרות ו / או יריבות ולא יכולים לבוא מבחינת חוזה ו / או שלא רוצים ,ושלא מתחשב בשחקנים קיימים בזמן הנוכחי וזמן שנדרש להסתגלות וחיבור לשחקנים שמחליפים את הנוכחים ) ועם תקציב " קצת " יותר פתוח שוער - ראייקוביץ בלמים - טיבי ושחקן זר מגן שמאלי - טוואטחה מגן ימני - דסה קשר אחורי - זר קשר אמצע - זר קשר קידמי - אצילי כנף ימין - סייף כנף שמאל - עזרא חלוץ - זר * לגבי הזרים , שוב , אותו עניין כמו ברשימה הראשונה , רק כשהפעם , כל ארבעת הזרים הם בהגדרה של רמת מחיר קנייה של בין מיליון אירו לבין שניים , וכל ארבעתם בהגדרה של רמת שכר שבין 600 אלף אירו לבין מיליון אירו ספסל : שוער מחליף - איתמר ניצן בלמים מחליפים - בן והבה ו - פיליפנקו מגן ימני מחליף - סולליך מגן שמאלי מחליף - שמואל שיימן קשר אחורי מחליף - אלברמן עוד קשר אחורי מחליף - דוד קלטינס קשר אמצע מחליף - אליאל פרץ עוד קשר אמצע מחליף - דור פרץ קשר קידמי מחליף - גולסה כנף ימין מחליף - מיכה כנף שמאל מחליף - עדן שמיר חלוץ מחליף - שחר הירש עוד חלוץ מחליף - וויאם עמאשה לגבי ההרכב והסגל שהולך להיות , אני מעדיף שלא לכתוב מסיבות של אי רצון להכיר במציאות הלא רצויה ,ונסיון להתכחש לפירסומים אחרונים מסויימים ... ?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.