Jump to content

גל אגרנט

משתמשים רשומים
    6
  • Last visited

About גל אגרנט

• Birthday 07/06/1998

Profile Information

• Interests
    כדורגל, כדורסל, כדורעף, כדוריד
  1. כן אבל במשחקי חוץ מכבי משחקת בכחול למה אתה מתכוון כשאתה אומר שכחול נלבש ברקע?
  2. אני מציע שבמשחקי בית הארגון והאוהדים יבואו עם בגדים ואביזרים צהובים כי זה משחקי בית והקבוצה משחקת בצהוב במשחקי בית ובמשחקי חוץ הארגון והאוהדים יבואו עם בגדים ואביזרים כחולים כי זה משחק חוץ והקבוצה משחקת בכחול במשחקי חוץ
  3. אני מציע שבמשחקי בית הארגון והאוהדים יבואו עם בגדים ואביזרים צהובים כי זה משחקי בית והקבוצה משחקת בצהוב במשחקי בית ובמשחקי חוץ הארגון והאוהדים יבואו עם בגדים ואביזרים כחולים כי זה משחק חוץ והקבוצה משחקת בכחול במשחקי חוץ
  4. שבוע טוב, כבר הרבה שנים ובעיקר בשנה האחרונה בעיקר מאז הדרבי האחרון שבו ישבו שני ארגוני האוהדים של מכבי באותו שער ועודדו יחד שהרבה אוהדים מדברים על איחוד כל הארגונים, אז רציתי להגיד שאפשר גם באמת שני ארגונים שיצרו עידוד יותר גדול בהיכל ביותר ממקום אחד ומצד שני גם איחוד לארגון אחד שיהיה יותר גדול ויהיו בו יותר אנשים שיכירו אחד את השני יותר טוב ויתגבשו ויתחברו ביחד ושלי אין שום בעיה עם אף אחת מהאפשרויות האלו אבל מצד שני אם כבר מדברים על שני ארגונים נפרדים במקום איחוד אז אתם לא חייבים להסכים איתי אבל אני אישית חושב ומציע גם שזה יהיה טוב גם ששני הארגונים ישבו מאחורי אחד הסלים כמו עכשיו אבל ארגון אחד ישב בשער 11 ביציע כל משחק והארגון השני ישב בשער 11 באולם כל משחק וכך גם יהיה אפשר לשפר את העידוד והאווירה בהיכל וגם אז במידה ויהיו שני ארגונים שישבו מאחורי אחד הסלים אחד בשער 11 של היציע והשני בשער 11 של האולם אז יהיה יותר קל לשני הארגונים להקשיב ולשמוע אחד את השני באמצע העידוד ולשתף פעולה גם, אז מה אתם אומרים על הרעיון?
  5. כן זה נחלת יצחק אבל הבנתי שכב לא קוראים להם ככה, אז מי בא?
  6. מי בא למשחק של מכבי תל אביב כדורגל אולמות ביום ראשון בשעה 21:45 באולם תיכונט? הכניסה חופשית!
  7. השנה אחים לסמל הולכים לשמח בבית חולים כמיטב המסורת?
  8. יש לי שאלה: מי שאין לו מנוי למכבי יכול להיות חבר בארגון האוהדים גם בלי מנוי? אני שואל כי לי יש מנוי במכבי כדורסל ושנה הבאה אני חושב אם לעבור למנוי במכבי כדורגל כך שכל שנה אני רוצה לגוון במכבי בכל ענף אחר, אשמח ומחכה לתשובה, תודה
  9. איך אני מגיע מרעננה לאצטדיון נתניה למשחק של מכבי ביום חמישי?
  10. לא ספציפית של מכבי תל אביב כדורסל או ספציפית של מכבי תל אביב כדורגל, אני מתכוון של כל אגודת מכבי תל אביב אז מישהו מוכר בבקשה?
  11. איך אפשר להצטרף לארגון האוהדים מכבי פנאטיקס אולטראס תל אביב? אשמח ומחכה לתשובה, תודה
  12. מתי מתחילה מכירת המנויים למנויים חדשים לעונת 2016/17?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.