Jump to content

דורון101

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1. באטוקיו עוד איכשהו בסדר סושיץ' אשפה
  2. חאלס הכל חרטות שיחתום מישהו נידע... סתם שמות עפים באוויר
  3. כבר אי אפשר להאמין לאף אחד. האתרים פשוט יורים לכל הכיוונים ומנסים לתפוס איזה משהו כדי להגיד שהם עשו פרסום ראשון. מה שכן ייאמר לזכותם שהם כל שעה מחדשים כתבה אחרת ומשחקים לנו בראש טוב מאוד. איך שזה נראה עד עכשיו בסוף יגיע לפה מישהו שבקושי דובר עליו...הכל ספקולציות חברים...מחכה לעידכון מהאתר הרשמי...שיחקו לי בלב יותר מדי אלה עם המועמדויות
  4. פשוט כיף לראות אותו על המגרש כל הזמן בתנועה...כל הזמן מחפש את השטח הריק רואים עליו שהוא לא עצלן בוא נגיד ככה שהלוואי ואחד כזה יישאר פה
  5. צריך חוכמת משחק ולא להיות סוס עיוור
  6. הכי גדול הגנתית שראיתי במכבי. החוכמת משחק שלו פשוט תענוג. או שזה משהו שנולדים איתו או שלא יודע מה..
  7. נראה מגושם וחסר חוכמת משחק...עדיין ילד
  8. ראיתי אותו אתמול אבל וואלה אני אגיד לך שאין לי איתו בעיה בכללי..גם לא אחרי אתמול בא עושה את העבודה שלו תוקף כמו שצריך ומגן יפה מאוד וואלה כן אתמול מה שקרה בכלל לא מתאים והייתה לו טעות קטסטרופלית והוא היה על הפנים...אבל בין זה לבין להסיק מסקנות שהוא לא טוב יש מרחק ענק כי אני לא זוכר בפעם האחרונה שהיה לך מגן ימני טוב שתוקף...כי עם כל הכבוד לשרן ויש הרבה תוקף הוא בקושי היה למרות שברור שבהגנה הוא לא רואה את דסה..
  9. לא לזה ציפינו...לא מתאים לי בתור מכבי תל אביב שאני אשים פתק בכותל שהבלם שלי יתפקד בקו הגנה גבוה או נמוך. אנחנו פה כדי לקבל יציבות תוצאות ושקט בהגנה...מה שלצערי קשה לראות ממנו בתור בלם בהגנה צריך להיות לו משהו מעבר...מה שלא נראה שיש לו עם כל הכבוד
  10. תגיד לי מה אתה אמיתי? באיזה סרט אתה חי אני לא מבין..היחידים שעוד איכשהו מתאימים לליגה ולאירופה הם טיבי ודסה...אם אנחנו בתור מכבי תל אביב מצפים לניסים ונפלאות בהגנה מבן חיים בן הרוש ריקן פרץ ופיליפנקה הזה מצבנו קשה מאוד. יש לנו הגנה שלא מתאימה לרמות הגבוהות ואל תצפו לניסים ונפלאות...לכל דבר יש מחיר והמחיר שאנחנו משלמים על זה שלא הביאו רכש טוב להגנה כמו שאתם גבוה ולצערי יילך ויגדל
  11. אמרתי פעם ואני אגיד שוב...הבעיה עם נוסא זה לא שהוא לא שחקן טוב. יכולת לא חסר לו. הבעיה זה הנכונות וההשקעה על המגרש. שמבחינת מיקסום הבנאדם רחוק שנות אור מהפוטנציאל שטמון בו. ברור לנו שאם הוא נותן מעצמו מעבר כמו שהוא יודע הוא לא רואה אף אחד...אף על פי שזה מתי שמתחשק לו.
  12. רק שתידע לך ככה בינינו אני לא מהשורקי בוז אבל שטויות אחי אני זורם איתך אני את הדיעה שלי לא יחסוך ממנו. אני כן מחזיק ממנו ברמות הכי גבוהות ורוצה שהוא ימקסם את עצמו כל משחק נקודה
  13. צאו צאו מהסרט שנוסא זה איזה שחקן ששורף לכם תמגרש כל משחק לבנאדם יש פאקינג יכולות וואלה לא רואות פה אף אחד. מה לעשות שרוב המשחקים הבנאדם לא נותן 50 אחוז מהיכולות שלו??? מה זה אתם לא רואים??? אם השריקות בוז קורות זה כי משחקן כמו נוסא שאנחנו כן מחזיקים אנחנו לא מצפים שלא ייתן את החיים שלו פה כל משחק אני האמא של המחזיק ממנו ואנחנו יודעים טוב מאוד שהוא רוצה הוא משבית קישורים של היריבה ברמות הכי גבוהות ומגלה יכולות ברמות שלא רואות אף זר במכבי..פשוט מצפים ממנו יותר נכונות ונתינה זה הכל הוא פאקינג פה במכבי תל אביב...ובמועדון כזה הציפייה שלך זה למקסם את עצמך כל משחק זה הכל
  14. מן הסתם שכל השריקות בוז לא באו רק בגלל ביום. יש מלא שחקנים שמשחק פה משחק שם לא הולך להם ולא אנחנו לא שורקים בוז. אבל עם כל הכבוד לנוסא ובאמת יש כבוד..אנחנו צריכים פה את הפאקינג קילרים שיישרפו לנו פה את הדשא ויראו נכונות להתאבד על כל כדור. השריקות לנוסא זה לא בעכבות היכולת...זה בעכבות ההתנהלות על המגרש לאורך זמן. קח לדוגמא את קרלוס גארסיה שיכולת גבוהה אמנם לא הייתה לו, אבל כזה אופי ונכונות היית מצפה משחקן של מכבי בכל רגע נתון,מה שלנוסא לצערי אין. תגידו על הקהל של מכבי מה שאתם רוצים...זה כן קהל שיודע להעריך לחימה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.