Jump to content

orelus

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

Everything posted by orelus

1. אני מת מפחד שקאדיס יבינו את העקיצה לפני שהוא חותם
  2. אני פשוט מרוסק כן זה רק משחק שני של העונה, כן יש עוד זמן לתקן אבל מרגיש שהולכים לאבדון לא זוכר כזה קיץ מתיש ואפור, לא זוכר כמה זמן ראיתי את מכבי כל כך לא מאומנת ולא מוכנה כל המשפטים האלה של זה הזמן לקבל כאפה ולהתעורר, בחייאת מרגיש כאילו ישנים בעמידה, לא לעשות חילוף עד שאתה מקבל את הראשון למרות שאתה לא במשחק 60 דקות משגע את השכל המועדון בתרדמת. אני עם אפס אמונה בשלד המקצועי וההנהלה כרגע, כן יש מצב שזה טינוף אז סליחה אבל זה פשוט מזעזע
  3. הבן אדם מפרק את הליגה הפולנית מביא אתמול
  4. כי פקהארט לא הצליח? הלוואי פקהארט היה החלוץ שלנו היית ציני?
  5. יש בספורט5 ימ"ש וואו איזה גול איך התלבש לו
  6. איפה אפשר לראות פילדלפיה זורחת? ואם התשובה סדרות, יש דרך להפעיל דרך הממיר של סלקום?
  7. עלילה סבבה לאללה
  8. שאדו & בון אחלה סדרה מזכירה קצת את משחקי הכס אבל לא מתיימרת להיות כזו בכלל, במקום שהעלילה תיסחב עונה שלמה, העונה מתקדמת בכל פרק ויש אקשן לא רע על הדרך
  9. מצטער, זה מה שמצאתי רגע ההוצאה להורג (14:45) - שימו לב לחיילי ה SS שעדיין עומדים האסיר שנוקם (והורג, לא מצאתי את התמונה של אחרי - אשר קיימת) בקצין ה-SS לאחר שזה סירס אותו לפני כן אותו אסיר, לפני הנקמה, עם נשק, מוסר את האסירים החדשים לחיילים האמריקאים אסיר מכה חייל SS גופות חיילי SS לאחר מעשה
  10. אני אנסה לשחזר מהזכרון, התמונות מדהימות חבל שנעלמו עריכה: אני לא מצליח לערוך את הפוסט
  11. מסלול מניות דיברתי איתם והם הורידו לי ל 0.8%, עדיין אתה ממליץ על מה שרשמת? אני בטוח שאפשר להוריד אותם עוד אבל התיק שלי ככל הנראה לא אטרקטיבי להם מספיק (100~)
  12. דמי הניהול שלי באלטשולר הם 0.99% בגמל להשקעה, איזה פער
  13. אני לא רוצה להרוס פה לחברים. אבל כבר נאמר שאלוש זה על בסיס יצחק נגרקר, בפרק האחרון הוא גם העביר מודיעין חשוב על התנועה הסורית ברמה וגם יש להם עכשיו סרבל טייס שחשוב לסיפור. נראה מאוד כמו תל סאקי
  14. לא יודע אם נאמר.. אבל הסיפור שהם הולכים כאן זה תל סאקי
  15. רגעעעעעע רגעעעעעעעעעעעעעעעעע ומי הבא בתור????
  16. 30 אלף חיילים מצרים בסכנת התייבשות ומוות ונתונים לחסדי הצבא הישראלי, לדעתי זו תבוסה קשה למצרים וניצחון מוחץ לצהל
  17. חוזז הרוויח לפחות את ההזדמנות להוכיח את עצמו כשחקן לגיטימי בסגל שלנו, לא משאיל אותו וגם בונה עליו יותר מטבח כרגע
  18. הייתה עונה שהתחלנו אותה עם 6 זרים פעילים מאז שהעלו את המכסה ל 6 ?
  19. עם כל הקורונה וחלון ההעברות הארוך הזה לא יפנקו אותנו בעוד חילוף מתישהו?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.