Jump to content

orelus

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

Everything posted by orelus

1. לפתוח קמפיין הדסטארט 100 אלף איש כפול 100 שקל = 10 מיליון שקל, כולם מענק חתימה למלך
  2. העברות ועדכונים ::::: 6.6 ברונו אלבס (הבלם הפורטוגלי שהיה בעבר בזנית) עובר מפנרבחצה לקאליארי בהעברה חופשית, למה ג'ורדי לא יכול לתת לו מיליון דולר בעונה ולהנחית אותו פה מה יש בזה :'( קווין וולאנד עובר מהופנהיים ללברקוזן עוד שחקן מנג'ר מעניין מאוד אבר באנגה בדרך הבטוחה לאינטר כבר אישר את ההעברה לסטר מציעה על חלוץ ווטרפורד טרוי דיני, סיים שנה שעברה עם 13 שערים, בהמשך לעדכון הבא לסטר גמרה את הסיפור שלה ארסנל הגישה הצעה על מאחרז ומתכוונת גם להחתים את וארדי בימים הקרובים תוסיפו את ההצעה של צ'לסי על קאנטה ולא נשאר לה הרבה נכסים יונייטד מתכוונת להציג את זלאטן מחר פיאניץ' תחת מרדף על ידי יונייטד, צ'לסי וברצלונה בקישטש הציעה !!!!! 25 מיליון פאונד על ווילפירד בוני, באמת שמישו יסגור לי את הפינה כמה כסף יש שם???? ליברפול וטוטנהאם נלחמות על נקולו הבלם\קשר אחורי של מארסיי, עוד שחקן מנג'ר היה בלם ענק ב 15 נאפולי מגישה הצעה בסך 10 מיליון יורו על המגן הימני של סאוסאלו ונבחרת קרואטיה סימא ורסלג'קו יש הרגשה שהקיץ הולך להיות מטורף בליגה האנגלית, יונייטד וצ'לסי במרוץ חימוש פסיכי, סיטי לא יישארו מאחור, ארסנל עם מאחרז וסאנצ'ס באגפים זה מפחיד, נשאר לראות איך קלופ וטוטנהאם יגיבו לכל הסיפור הזה
  3. http://www.telegraph.co.uk/football/2016/06/04/ronald-koeman-agrees-to-become-everton-manager-as-southampton-tu/ לפי הפסקה הראשונה, לאברטון יש בעלים חדש בעל שם ערבי, בטח איזה סעודי\קטארי = הרבה כסף = רכש = קבוצה יותר טובה? עריכה: עשיתי קצת בירור, בפברואר הוא קנה 49.9 מהקבוצה שהשאר בידי שותף מזערי של 13% והשאר מחולק בידי הרבה שותפים, הבחור בריטי איראני שגר במונאקו, בעל שווי שוק של 2 מליארד דולר, בערך כמו מיץ', לא יותר טוב מסאות'המפטון שהבעלים שלה שווה כ 3 מיליארד. אולי בשבילו זה התקדמות, הסגל של אברטון יותר איכותי
  4. קצת עדכונים להיום: צ'לסי גם מצטרפת למרוץ אחרי קאנטה, הציעו 20 מיליון פאונד צ'לסי מחפשת חזק קשר אחורי כי גם הגישה הצעה על נאינגולן [אנדרייטד לדעתי, אם יגיע לקבוצה כמו צ'לסי יהפוך לאחד הטובים בעמדה שלו בעולם] אדן הזארד מסרב להצעה מPSG רונלד קואמן מתקרב לחתימה באברטון ברצלונה מגישה הצעה על אומטיטי מליון קצת שמועות פיקנטיות: ג'קסון מרטינז קרוב למעבר למילאן אייאקס רוצה להחזיר את הונטלאר לאציו רוצים את צ'ירו אימובילה גלאטסריי מסמנת את פאלקאו [ כמה כסף יש בטורקיה??]
  5. יא אללה איזה סוס לפי הצילום של התקציר ולפי הזכרון שלי משנה שעברה (שהיה שידור חי ואז תקצירים ביוטיוב) התקצירים מסתתרים איפשהו, מישהו יודע קרואטית מדוברת? איך הגול חייב לבוא ממצב נייח איזה מחלה
  6. לא יודע אם יתאים או לא יתאים, אבל לארסנל אין קילר, ג'ירו לא קילר, וארדי הרבה יותר, וארדי מייצר מצבים להבקעה, ג'ירו יודע לשחק רק 9, יכול להיות שפשוט הכל הלך לו העונה (הוא גם כבש איזה 8 פנדלים), בכל מקרה הוא חלוץ טוב אישית, ממועדון כמו ארסנל אני מצפה לכוכב על בשפיץ, וארדי לא כזה (טוטנהאם - קיין , יונייטד - רוני, צ'לסי - קוסטה, סיטי - אגוארו) גם ליברפול באותו בוץ, בלי שפיץ ברמה הכי גבוהה אין להם מה למכור.
  7. עדכונים: ליון מסרבת להצעה של 30 מיליון פאונד !!!! על לקאזט מווסטהאם שזה בערך 40 מיליון יורו - בדיוק מה שאדיר אמר , פסיכים סביליה קרובה להחתמת לוקאס פרז, סיים העונה עם 17 שערים בלה קורוניה יונייטד נתנה הצעה לבאיירן על מולר סוכני לבנדובסקי סירבו להצעה מריאל מדריד
  8. ישראלי, לפי ההתאחדות פשוט הקפיצו אותו שנה לנוער באמצע העונה, הוא שנתון 99 לפי האתר של מכבי הוא קשר http://football.org.il/Leagues/Pages/PlayerDetails.aspx?PLAYER_ID=94955
  9. לקאזט זה באמת תעלומה, לא קיבל זימון ליורו, כבר שנתיים הוא מפרק את הליגה הצרפתית ומוביל את הקבוצה הנחמדה שלו. מצחיק שהקבוצה הכי רצינית בעניין שלו היא ווסטהאם, טוטנהאם לדעתי פחות רציניים מבחינתו, אני לא חושב שהוא ירצה להיות כינור שני להארי קיין, במיוחד שהם קנו שנה שעברה מאותה ליון חלוץ קמרוני, קלינטון נז'י שמו, שכמובן אף אחד מאיתנו לא שמע עליו, כי הוא פשוט כמעט ולא שיחק אישית הלוואי ויעבור לווסטהאם, קבוצה מרגשת
  10. טורניר ראשון של אורי אוזן, טורניר רמלז'ק שמארחת דינמו זאגרב, לא ראיתי נושא בעניין אז פתחתי עם אינטרס שאם מישהו מוצא שיעלה תקצירים. משחק ראשון 1-0 לריאל מדריד מכובד מאוד משחק שני ניצחון 2-1 על דינמו זאגרב משערים של אילון אלמוג ופרינס תומאס משחק הבא נגד מאריבור הסלובנית, אללה נקמה
  11. קצת ידיעות מהיום: לסטר לוקחת את השוער של האנובר לאחר שירדו ליגה רוברט זילר ברצלונה מחתימה\מסכמת על מעבר של קאיו אמרסון, חלוץ, ילד בן 17 שגם צ'לסי וסיטי נתנו הצעה עליו, יעבור ביום הולדת 18 שמועות: קונטה רוצה את ליכשטיינר בצ'לסי צ'לסי גם רוצה את בנטקה\להחזיר את לוקאקו יונייטד רוצה את פוגבה ואת אדם אונאס בן 19 מבורדו ארסנל רוצה את סנסציית המנג'ר גבריאל ברבוסה
  12. אני לא מבין איך אתם מתעסקים במספר 15, מעניין את הביידות, אנחנו נמצאים על סף איבוד כוכב על בקנה מידה ישראלי, אם טיבי עוזב זה חתיכת בומבה לתוך הבטן, אני לא קורא הכל אבל מישהו יכול לעשות סדר? למה לעזאזל הבן אדם לא חתום ל 4 שנים + סעיף יציאה לאירופה????
  13. שיחק שם שנתיים, לקח שתי אליפויות, שתיהן נמחקו בסקנדל שחיטות. אני לא יודע עד כמה זה ישפיע על ההחלטה שלו אבל תוסיף את זה שהוא גם לקח באיטליה הכל איתם ועם מילאן ואינטר, וגם עזב משם בטעם רע, אני חושב שהוא יעדיף יעד חדש כדי לשבור עוד שיאים. רק צריך לזכור לבן אדם יש אליפות בהולנד צרפת ספרד ואיטליה, מכונת תארים, לדעתי חסר לו מאוד ליגת אלופות וזה ישפיע על הבחירה שלו. (סיטי מישהו?)
  14. קאנר ארקין מגנה השמאלי של פנרבחצ'ה ונבחרת טורקיה עבר היום לאינטר, אף פעם לא ראיתי אותו משחק כך שאין לי מושג מה הוא שווה https://www.youtube.com/watch?v=AdtCNPhsAu8
  15. קשה להם להתחרות עם שלוש הליגות הגדולות, ואין להם את הכסף של פסז'. אבל למרות הכל דני אלבס זה יופי של רכש, יותר טוב מליכשטיינר. שאקה של גלאדבך בארסנל - שחקן אדיר , ביחד עם אלנאני יש להם קישור אחורי מעניין עונה הבאה הבארד נורדביט חותם בווסטהאם שרוצה גם את לקאזט, בווסטהאם קיבלו תיאבון אחרי אחת העונות הגדולות בתולדות המועדון, תוסיפו לזה שחקנים בשיא היכולת כמו פאייט קרסוול אדריאן אנטוניו אוגבונה והאליפות של לסטר הם רוצים לכוון גבוה (אישית ראיתי אותם השנה משחקים באפטון פארק פשוט חוויה הקבוצה הזאת בקלות יכלה לסיים את העונה עם ליגת האלופות, כשלו במחזורי הסיום עם סדרת תיקוים יותר גרועה משלנו) נאלדו הבלם המבוגר עבר מוולסבורג לשאלקה ג'ואי בארטון הפסיכופת חתם בעולה החדשה ריינג'רס
  16. רציתי אותו עד המשחק גביע מולם, לא רוצה שום דבר מהקבוצת סמרטוטים ענייה הזאת, הוא זאורזיניו גם אם הם "שוברי שיוויון" בליגה שלנו, לא מגיע להם לדרוך אצלנו
  17. העלאת לי פלאשבק, איזה לוזר הוא היה במשחק הזה, יכל מחצית ראשונה לשים איזה 4 גולים, נבלה סרוחה אפילו במאני מייקינג שלו הוא כשל, פאקינג פנדל. לא צריך את האפס הזה במכבי גבוה גבוה גבוה גבוה... .לא עובר את הראשון
  18. אני לא מבין מה ההתלהבות מטוואטחה, יש לנו בצד ימין את דסה, שניהם ביחד זה לא מסננת זה בור ללא תחתית, אני מבין שאין לנו משהו אחר בישראלים אז חלאס שיפגעו בזר בעמדה הזאת פעם אחת. טוואטחה זה חור מהלך גם אתמול הוא היה חור ו ב 6 הוא היה אלוהים ישמור. בפן האישי החלון הזה מתחיל לי בחששות כבדות, יותר מדי שמות שלא הייתי רוצה לראות במכבי, בניון(על תקן מה? ברקוביץ? חלאס) בוזגלו(זבל קטן לא רוצה לראות אותו) וחן עזרא(ראובן עובד). בוס מנסה לעשות לנו כיפה אדומה על המלך, ראייקו המוח וטיבי מתנדדים. אנחנו הולכים לדרך חדשה, זאת עונת מבחן למועדון שלנו, זו לדעתי העונה שתכריע אם אנחנו כאן לעשור או שזו הייתה שושלת מכובדת אבל היא הגיע למקסימום היכולת שלה.
  19. מעדיף את קהת מגולסה, הייתי משאיר את זיו נותן לו איזה תפקיד בקבוצה, מסדר קונוסים באימונים משהו
  20. הוא צודק מה אתם מבלבלים בביצים, מיכה שחקן מעולה אבל הוא אנמי מול השער, יש לו בעיטה של ילדה בכיתה ג' והוא לא נותן גולים
  21. יאללה חברים הגיע הזמן לחזק אותו!!!! ובונוס, תכנסו לפרופיל של אשתו יא וואראדי איזה תמונות
  22. זה לא נראה טוב, בא לי לשרוף את המשרדים של ההתאחדות, מצטער אבל עם כל הרצון הטוב כרגע קשה לי לבטוח בליפשיץ שיעשה את העבודה ביום שני במיוחד בטיילת שהייתה לנו בשתי המשחקים האחרונים, ראייקו היה פשוט ענק
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.