Jump to content

orelus

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

Everything posted by orelus

1. איפה זה שכל יום מחסל פה את המוח? תגיד לי גבר מי לא במכבי, בכל הליגה שם גול כזה? אחלה שחקן, הלוואי ויפרוש פה
  2. orelus

Fm2016

שהייתי בתיכון (לפני 8 שנים ככה?) עשינו בוטקאמפ על גג של חבר, חמישה מחשבים מחוברים בלאן כל הסוף שבוע, הצלחנו לסיים עונה אבל החלון ההעברות היה לפחות 8 שעות, זה הגיע למצב שהגבלנו את הקונטיניו לדקה אבל עדיין זה לא עזר.
  3. orelus

Fm2016

מגניב לאללה, איך אתם מסתדרים בחלון ההעברות? כמה שעות זה לקח לכם?
  4. תשכיל אותי, לא מכיר אף אחד מעל ראיינרי, הוא היה אחראי על מאחרז וכו'?
  5. גם שלומי אזולאי שחקן אפור, אז נתן עונה יפה בסכנין, גם יבוריאן נתן עונה יפה בסכנין, גם הוא וגם ארבייטמן זה אותו חרא. מעדיף על שתיהם את בדש
  6. רונאלדיניו עכשיו באמת, הוא שחקן חופשי, מישהו יודע מה הדרישות שכר שלו ?
  7. מסיימים במזל באירופית, התחזקו בשחקנים דרג ב' ג' באירופה, הפסידו את השחקן הכי משמעותי שלהם בקישור כמה מאחרז ווארדי יכולים לסחוב את הקבוצה הזאת כבר? בסוף מאחרז עוד ימצא את עצמו בבארסה
  8. אוגו הכי חלש בבאר שבע? חוץ מהצהוב שהוא קיבל מוקדם ושיחק פחות אגרסיבי ממה שאנחנו רגילים שגם אצלו זה ברמה של 4 אדומים למשחק, שלט בקישור שלהם,כל פס שלו בחלק האחורי מושלם, השחקנים של אולימפיאקוס מחצית שנייה נבהלו מלהיכנס איתו למאבק על כדור, שחרר את המשחק של באר שבע קדימה הכי מהר בקבוצה.
  9. אימובילה בלאציו, אולי הוא יצליח להחיות את הקריירה שלו זוזוליה מיודענו בבטיס קבלו את זה - צ'לסי מציעה 38 מיליון פאונד על קוליבלי של נאפולי, לא ראיתי מספיק משחקים מלאים שלהם, בפיפא הוא ענק, אבל מרגיש לי שהסכומים יוצאים מפרופורציות לסטר מציעה 7.5 מיליון פאונד על קפוטסקה, ילד הפלא הפולני, במשחק הראשון של פולין ביורו היה אדיר, אחר כך שיחק מחליף אבל אהבתי אותו מאוד, קשר מרכזי אבל משחק גם באגף, בן 19, בעונה שעברה בקרקוביה, 33 משחקי ליגה, 4 שערים, לא מצאתי כמה בישולים, מבאס
  10. הציגו היום הגנת ברזל, אפילו המוכר משחקים נתן הצגה בהגנה, חבל שהוא עוזב המגנים - החולייה החלשה שלהם גם התעלתה על עצמה אבל מי שנתנו הצגה זה ג'ון אוגו וטוני וואקמה , שתי שחקנים קלאס, וואקמה זה סגנון השחקנים שהיתיי רוצה לראות אצלנו באגף, עושה מצבים מכלום, מהיר חזק, דריבל, כמה שהריצה שלו נראית קצת גמלונית והראש שלו תקוע ברצפה הוא שחקן שחקן
  11. תסתכל על זה אחרת, מתוך הרשימה הזאת מי מהם היה רוצה לבוא ליובה? עזוב שמשלמים לאגוארו ארגזים עזוב שבשביל לבנדובסקי זה ללכת אחורה לדעתי סוארז גם שווה לפחות את הסכום הזה, הוא הבקיע השנה פאקינג 60 שערים בכל המסגרות זלאטן היחיד, אבל הוא כבר שיחק שם והוא צריך להשלים סרייה עם אליפות באנגליה ( שלא נראה שהוא יזכה)
  12. http://imgur.com/UYI2w9T ואם כבר אז כבר, החלוץ שהוצע לבאר שבע תחילת החלון http://imgur.com/CDjvjAJ איך אני עושה שהתמונות יוצגו?
  13. בלי בן חיים אנחנו עם מהירות ממוצעת במנג'ר משהו כמו 12, איך שמתחילה העונה עוד פעם מביא את el ghanassy
  14. מעדיף את המוח על מיכה בשמאל, טב"ח זה השחקן היחיד בסגל הזה שבאירופה אפשר להגיד שהוא מהיר
  15. ג'ון אלן עבר לסטוק סיטי, מצחיק שזו הייתה העונה הכי טובה בקריירה שלו, לא קרוב אפילו לרמה שהייתי מצפה לראות בליברפול. מינו ראיולה מעקב את המעבר ליונייטד של פוגבה בגלל שהוא פשוט דורש עוד כסף לעצמו (עמלת סוכן) בארסה עכשיו מתעניינת בבאקה, לא נראלי הגיוני, זה עוד חלוץ שנמצא בכושר מצויין, למה לו ללכת לשבת על ספסל? אברטון מציעה 12.5 מיליון פאונד על אראנטוביץ' זנית גם אישרה לאברטון הצעה של 25 מיליון פאונד על אקסל וויטסל, אבל הקשר מחכה להצעה מיובנטוס, לדעתי ורק דעתי, שחקן אוברייטד
  16. גם אני חושב שהיגוואין צ'וקר, חלוץ ענק, אבל לא חסר לו לוזריות, למרות זאת לליגה האיטלקית זה הרבה יותר ממספיק, אפשר לרשום להם עוד אליפות לא מצאתי סרטון של ההחמצות הגדולות של הבחור, עולה לי בראש בליגת האלופות עם ריאל, הפנדל האיום שלו בקופה שנה שעברה, והכי טרי זה : https://www.youtube.com/watch?v=9raC-O9NHbE
  17. מסכים, הם יצטרכו להביא שחקנים "מעבר לשיא" יש שמועה שהם פנו גם למריו גומז חוץ מוייטו וגאמירו, גאמירו עזב את פסז' בשביל לשחק כדורגל, לא יודע כמה הוא ירצה לשחק רק בגביע בבארסה, במיוחד שהוא פורח שם
  18. לא ביקרתי בנושא הרבה זמן אז אם יש קצת כפילויות סליחה מראש:: קולו טורה מצא קבוצה, סלטיק. ג'ורדן לוקאקו, אח של, חתם בלאציו, מגן שמאלי, היה אפור ביורו לדעתי. זה בטוח עבר כאן, וויניאלדום של ניוקאסל עבר לליברפול, הייתי רוצה לראות מליברפול יותר, אבל אין לקבוצה הזאת כבר ציפיות אז זה בסדר בשבילם שרולה וגצה בדורטמונד ליברפול מביאה עוד שוער, אם אני לא טועה שני הקיץ, אלכסנדר מאניגר מאאוגסבורג, תקשיבו לזה, הבחור בן 39 ! לא מכיר אותו אבל מסתבר שהוא גם היה ביובנטוס 4 שנים ולקח גביע עם ארסנל ב 98. ארסנל מחתימה את רוב הולדינג מבולטון, בלם, בן 20, בטח עוד אפור דג'ה דג'ה ג'ה(Dja Djé Djé) מגן מנג'ר מצויין עובר ממארסיי לווטפורד, בן 25, מגן ימני מחוף השנהב. לדעתי אחת הקבוצות המתחזקות של החלון הזה, סביליה, מחתימה את הפליימייקר של סאו פאולו, גאנסו, שחקן קלאס אלברו נגרדו עובר בהשאלה לעולה החדשה מידלסברו, הבן אדם פשוט בצניחה חופשית עוד אחד שנמצא בצניחה הוא אדם ליאיץ' שעובר מרומא לטורינו שמשאילה על הדרך את יאגו פאלקה פאבלו פיאטי עובר בהשאלה אל אספניול גיאצ'ריני שהיה מצויין עם איטליה ביורו עובר מסאנדרלנד לנאפולי מישהו שם לב לווסטהאם? גוקהן טורה, פאגולי, נורדביט, הם עוד מחפשים סקורר, תוסיפו אליהם את אוגבונה ריד וקרסוול בהגנה, פאייט לאנציני וואלנסיה בהתפקה ויש פה קבוצה מעניינת מאוד https://www.youtube.com/watch?v=w2ievA5KbHU https://www.youtube.com/watch?v=6PNaTqoFCUg
  19. הם חייבים עומק, אין לקבוצה הזאת מחליפים ראויים באף עמדה, כל הראפיניות והמוניר זה סוג ב' בהשוואה להרכב הראשון, אולי בעמדת הבלם היה להם קצת עומק השנה, אה ובשוער, אבל חוץ מזה כל שחקן אחר מה 11 שנפצע זה פשוט קריטי בשבילם
  20. ארשבין כבש היום גולאסו, איך אנחנו לא לוקחים אותו ואת גוהו, אני מסתפק גם רק בארשבין
  21. שמישהו יסגור לי את הפינה, מותר להכניס טרופיות?
  22. שעתיים מחולון, נכנסתי דקה 25
  23. גם אני הופתעתי, הזייה אבל יש איזשהו חוק שמתיר לנו להכניס איזה סוג של מזון שאנחנו רוצים לא ? זה תקף? מישהו יודע? ודרך אגב האם היה היום איזה רוכל שעשה 5 טרופיות ב 10 נכנסתי דקה 25 אלוהים איזה פקקים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.