Jump to content

orelus

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

Everything posted by orelus

1. ואם אתה כבר באיזור צומת וואסט יש לך ממש נסיעה של 5 דקות צפונה מצד שמאל בסיס מדהים ממש פאר הטכנולוגיה הנקרא שואב, בבסיס תוכל למצוא חדר אוכל מצוייד בכל טוב, הנמצא בכוונה בראש גבעה בכדי שתגיע אליו רעב ומזיע כמו שצריך, תוכל להתקלח עם שלל סוגי צפרדים ותזכה לישון בחדרים שהופכים לכבשן בקיץ ולקפוא למוות בחורף. חוויה יש לך בקצרין סיור יינות ומוזיאון עתיקות הגולן דווקא ממש מגניב, מופעים אור קוליים וכאלה
  2. אז צריכים לקחת את שניהם ומשחקים עם סקריונה חלוץ מדומה, אי אפשר להפסיד לב"ש שחקן כזה
  3. עבאד או כלום זה קצת עגום רציתי חלוץ שלא מחמיץ קיבלתי מברייטון שפיץ רציתי לצד שמאל מגן נחמד נשארתי עם בן הרוש והזין ביד עבאד או כלום זה קצת עגום סה סה סה ובן בסט באר שבע אותנו תשחט לפחות קיבלתי את פיליפנקו וגולסה דור מיכה לא יכול לבעוט במיקסה עבאד או כלום זה קצת עגום
  4. orelus

Fm2016

תלוי כמה מובילים אבל בדרך כלל זה 5\6 - על calm דרך אגב איך אני עושה שתמונה תיפתח אם לא עבד לי דרך IMGUR הרגתם אותי
  5. שגיא מוקי מביא היום מדליה, אין מצב שהמזל יכה פעמיים, יואב זיו חותם בתור מחליף מגבות ומשקית מורל
  6. orelus

ריו 2016

דרך אגב טומרקין התחרה הרגע, לא עלה לחצי גמר שני בלוך ברגע זה בגמר אופניים כביש בטח אין לה סיכוי
  7. orelus

ריו 2016

מבין מה אתה אומר, הם גם בטח מרגישים שכל המדינה על הגב שלהם, יאללה נו הלוואי ויהיה לציון גואל
  8. orelus

ריו 2016

ספורטאים כמו זהבי צריכים להעביר להם איזשהו שיעור בווינריות ואולי קצת מכביסטיות, זה פשוט בושה. דרך אגב ניסיתי לחשוב על עוד ווינרים ישראלי, פשוט לא עולה לי ? אנדיוני? גל פרידמן ? אנחנו פשוט גרועים בספורט
  9. orelus

ריו 2016

לוזרים, אין דרך אחרת להסביר את מה שקורה להם, כל אחד מדורג, מקום 6 בעולם, ארד באליפות עולם, בסוף מגיעים לתחרות הכי חשובה ונהיים הצל של עצמם, זהבי היה לוקח מדליה קל
  10. orelus

ריו 2016

עשה תרגיל טוב על פי השדרים קצת זיינו אותו בציון, אבל זה לא המכשיר החזק שלו בכל מקרה הוא טוב בקרקע
  11. ומה יסגרו את תלמה? אז יונילבר יפתחו חברת בת בשם אחר וישווקו את כל מוצרי הקורנפלקס שלהם תחת השם הזה. הדרך היחידה "לפגוע" בחברה כזאת, זה חרם צרכנים, מה שאנחנו יודעים שלא ישים במדינה הזאת כי כולנו מטומטמים
  12. זה לא משנה , תאגידים כאלה גדולים ידם בכל, אז לא תקנה תלמה, אבל אתה בוודאות קונה משהו אחר שהוא תחת אותו בעלים, יונילבר זה תאגיד ברמה של מדינה. לראייה :
  13. על פי התקצירים שהועלו כאן, יש להם הגנה ברמה של ליגה א' , הקרנות שלהם נראות מסוכנות והחלוץ הקמרוני שלהם נראה חנזיר כמו גוהו השער השלישי נגד האוקראינים בחופשית היה יפה צריך לעבור והייתי אומר אפילו קל
  14. לא טוב לנו גולים ממצבים נייחים בכלל
  15. הגזמתי, עלייה נטו שווה למכבי 12 מיליון שקל בערך, לא כולל ניקוד מנויים וכל המסביב, אבל אחרי ההגרלה אין יותר תירוצים יאללה רכש
  16. למה הם עושים את זה ? על הזין שלהם ניר ביטון? על הזין שלהם היו גם כיאל וברקו שהיה כוכב?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.