Jump to content

orelus

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

Everything posted by orelus

1. ואואואואו איזה שער של קוטיניו!! מורנו הזה חושך
  2. 7 שחקנים נתנו לי 44 נקודות, כולל אגוארו קפטן מישהו מבין את הניקוד הנוסף, בארקלי היה 7 אחרי המשחק והוא קפץ ל 10 איך זה עובד?
  3. אז שמישהו יקח יוזמה וידאג להקפיץ את הנושא בערך יום לפני שנסגר מחזור אגוארו כבש אז אני ממשיך לפחות עוד מחזור אחד דרך אגב לפני כל מחזור כמה החלפות יש לי ? ועוד שאלה, בשביל לקרוא למחזור טוב, כמה נקודות צריך להביא בערך 40? 60 ? 80?
  4. אללה גם רונדון וגם בארקלי כבשו איזו פתיחה
  5. מה הייתי צריך לבחור אלופה? חשבתי שזה הקבוצה האהובה עליי ובחרתי ליברפול לאאאאאאאאאאאאאאאא
  6. orelus

ריו 2016

אם אתה רוצה אתה יכול לצפות בסילבי ג'אן מאמנת אימהות בווינטר כל יום חמישי מ 6 בערב
  7. אם הם מקבלים סכום יפה על בנטקה ( 20-30 מיליון זה מאוד סביר היום), הייתי במקומם מנסה עוד הקיץ להחתים איזה חביאר הרננדז, באקה, איקארדי, לקאזט
  8. הימור, הוא מספיק פיזי בכדי להחזיק כדור באמצע בליגה האנגלית? בניוקאסל הוא תופקד מאחורי מיטרוביץ' אם אני זוכר נכון משהו מציק לי בחלוצים, אני לא תופס מדני אינגס בכלל, סטארדיג' פציע, בנטקה עליות ומורדות, ואוריגי רק מתחיל להבשיל, הם צריכים עונה של חלוץ מוביל עם 15 שערים והם יכולים לדבר חזק לפחות על 1-4 , עצוב אבל אלה נהיו המטרות של ליברפול, מקום באלופות
  9. רכשת שנה שעברה שחקן בשלושה מיליון, וע"פ שמועות הצעת העונה 2.2 מיליון יורו על תומר חמד, אני חושב שזו התקדמות מטאורית למועדון שלנו הן מבחינת הסכומים שחושבים על להציע לשחקנים והן ששחקנים ברמה הזאת כן מחפשים להגיע למכבי, אבל עדיין מכאן ועד להציע 5 מיליון על שחקן יש מרחק, הייתי יותר שקט למשל אם היו מציעים סכום כזה על ניקוליץ שהוא אמנם בן 28 אבל הוא שחקן מוכח שאתה יודע שיגיע לכאן וייתן 15 שערים מינימום בעונה
  10. אני בטוח שאתה צודק, זה פשוט מצחיק כל התרבות שהתפתחה סביב לורד בנדטנר
  11. אני גם בזנזיבר באוקטובר, מחפש גו פרו עם מסך ועמידות במים (אני מנחש שכולן כאלה אני פשוט לא מבין כלום), מה טווח המחירים? ומה אתם מציעים מידע שלכם? לא חייב את הדגם הכי חדיש פשוט משהו שעומד בשתי הקריטריונים האלה ומצלם סבבה דולפינים מתחת למים תודה רבה לכל העוזרים מראש
  12. ליברפול לפחות לדעתי, חייבת עוד מגן שמאלי כדי לכפר על המסננת אלברטו מורנו, ובנוסף אם הם היו יכולים להנחית איזשהו שם גדול אז הם היו יכולים לקחת את הקבוצה צעד קדימה, אבל בכל מקרה הסגל שלהם נראה נחמד מאוד ---------------מינולה/קאריוס----------- מורנו---מאטיפ/סאקו---קלאגאן/לוברן---קליין ------------צ'אן---הנדרסון/מילנר----------- קוטיניו-----------פירמינו/וויניאלדום--------מאנה -------------------אוריגי\סטארידג'------------ התקפה שנראית על הנייר מאוד כשרונית ומעניינת
  13. איש מקצוע מהשורה הראשונה, מצויין, רזומה יותר מרשים מכל המועמדים של חיפה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.