Jump to content

abusdinak

משתמשים רשומים
  • Content Count

0
  • Last visited

Recent Profile Visitors

119 profile views
  1. פיפא חייבים להכניס כבר את השינוי של ארסן ונגר לחוק הנבדל!
  2. עדיין לא יודע אם אני שמח או מבואס שזה חוזר ככה בלי קהל
  3. האמת? הלוואי שלחולדאי היה אכפת מבלומפילד כמו שלמשה ליאון אכפת מטדי....
  4. דיברתי נטו על האצטדיון עצמו ולא על הדרך... דרך אגב, עובדים עכשיו על הקו החדש של הרכבת הקלה שתגיע מהתחנה המרכזית עד טדי ואז ההגעה מת''א תהיה הרבה יותר פשוטה.
  5. חחחחח יש את הנושא של שאר האצטדיונים שאני מעדכן שם מידי פעם אבל כולם פה מתעצבנים שאני מעדכן על טדי מה לעשות שאני גר בגילה... תכלס מאז משה ליאון הפך לראש עיר ההשקעה בטדי עצומה. אוטוטו מסיימים שם גם את תאי הצפייה ומה שיישאר זה באמת דברים שאפשר לסיים איתם ממש מהר: להעביר את המסך מהמזרחי לגג בדרומי ולהחליף את הכיסאות בצפוני שזה כבר בתכנון לפי ההודעה שהעירייה הוציאה. טדי הולך להיות אצטדיון הצגה מכל הבחינות, יהיה כיף להגיע לשם.. כל מה שהיה צריך לעשות שם מבוצע בשנתיים האחרונות.
  6. לא מבין מה הבעיה לאפשר נניח 100-200 אוהדים בכל יציע... גם ככה ממחר יהיו התקהלויות המוניות בכל ת''א
  7. צילום אוויר של טדי לאחר השלמת הגג מיום חמישי האחרון:
  8. מסכים! מזכיר את הוולודרום בצרפת... לפני הגג הוא היה מאוד ייחודי בצורה שלו. אחרי ששמו לו חיפוי וגג הוא הפך להיות נדיר!!!
  9. יש בסמי אקוסטיקה מהגג ועוד איך... הבעיה של היא שהסאונד שנוצר מזה הוא מאוד לא נקי... לעומת זאת בטדי כשישבנו בצפוני וגם בטרנר יש סאונד פשוט מצויין מהאקוסטיקה שנוצרת מהגג.
  10. לא יודע על מה אתה מדבר אחי... מצטער אבל בבלומפילד אין שום אפקט של הד שחוזר אליך ומייצר אקו כתוצאה מהעידוד של הקהל.
  11. לאו דווקא דיברתי על משחקים של בית''ר... עוד יהיו שם גמרי גביע
  12. בסמי יש חיסרון גדול שהוא כולו 2 קומות, מה שגורם לניתוק כמעט מוחלט בין החלק העליון של היציע לחלק התחתון, אבל לדעתי העובדה שיש בו גג נותנת לו יתרון גדול על בלומפילד שאין בו גג בכלל ולכן אין בכלל אקוסטיקה (למרות שהאקוסטיקה בסמי היא מכנית מבחינת הסאונד שזה משהו שאני לא יודע איך להסביר אותו, אולי בגלל החומר שהוא בנוי ממנו או הצורה שלו...) עוד חיסרון בולט בסמי לעומת בלומפילד הוא ששם היציעים ממש רחוקים מהדשא ואצלנו הם קרובים מאוד לדשא. טרנר זה אצטדיון עם אקוסטיקה מצויינת ויש שם אווירה אש אבל החיסרון הגדול זה שהוא חצי בכמות שלו מ-3 האצטדיונים הגדולים (וגם אין שם אופציית הרחבה), ועכשיו עם העזיבה של אלונה כנראה שנראה ירידה חדה בכמות הקהל הביתי שם, מה שיהפוך אותו להרבה פחות מאיים. טדי נכון להיום הוא הכי מיושן מבין 4 האצטדיונים המרכזיים אבל לדעתי העובדה שהוא בנוי מ-2 מפלסים היא דווקא ייתרון גדול כי אין באמת הפרדה בין החלק העליון לתחתון וזה מאפשר למקם את התופים באמצע היציע. דרך אגב, מי שיצא לו לשבת ביציע הצפוני יודע שזה היציע עידוד עם האקוסטיקה הכי טובה בארץ בפער. עכשיו יהיה מעניין להגיע בעונה הבאה ליציע הדרומי (שהפך בשנים האחרונות להיות סיוט מבחינת עידוד) הפעם עם גג ולראות איך זה משפיע על האקוסטיקה שלו בזכות החיפוי עץ שמיועד במיוחד בשביל לייצר אקוסטיקה ובאופן כללי על האווירה בכל היציעים כשטדי מלא.
  13. כל כך הרבה זמן בלי כדורגל גורם לי אישית כבר להתחרפן... גם בלי קהל, תן לי רק לראות את מכבי חוזרת לדשא וזה מספיק לי לבינתיים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.