Jump to content

Darwin

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

Everything posted by Darwin

1. לא מבין איך מכבי סל משחקים עכשיו ומצפצפים על הנחיות משרד הבריאות.
  2. שום הפגנות קטנות, אני שומע מסביבי אנשים שאומרים שישרפו את המדינה והם מרגישים שזה אישית נגדם, כלומר רוצים את ישראל השנייה ככלבי מחמד.
  3. זה לא יעבור חלק, אנשים יבעירו את הרחובות.
  4. בהמשך, חוק שימנע מרמטכלים לשעבר, עיתונאים לשעבר וערבים להתמודד לכנסת.
  5. אם כך אז יש סבירות שהוא לא היה חולה בכלל כי הבחור שחזר מאיטליה היה ביום הראשון שעה בחנות וביום השני כל היום.
  6. קומפן פרסם שהוא גם מנוי לכדורסל אז אלוהים ישמור.
  7. בשעה 14:00 מסיבת עיתונאים של משרד הבריאות בו כנראה יודיעו כי מעתה ועד הודעה חדשה, חל איסור מוחלט על כינוס של למעלה מ 2500 איש.
  8. משרד הבריאות ביקש מראש הממשלה אישור למניעה של אירועים עם קהל גדול מ 2500 איש.
  9. כישרון אדיר אבל כמעט שלא משתתף במשחק הלחץ, נקווה ששכטר יחזור במהרה.
  10. חד משמעית. במיוחד הבן זונה שטען שהיה רק שעה בפיראט האדום ורק אחרי שלקוחות שראו אותו התקשרו למשרד הבריאות הודה שעבד שם יומיים.
  11. גם באדום שומעים את שניהם טוענים שאת לא עבירה של אדום כאילו בחייאת ראבק זאת עבירה שיכולה לגמור קריירה איך לא אדום?
  12. גם אני חושב. ריווח את המשחק, הביא קרוסים טובים, חטף כמה כדורים והשתתף יפה במשחק הלחץ.
  13. בדיוק. עכשיו הנרטיב ברחוב הוא שמכבי כבשה גול לא חוקי אז הייתי מצפה שאת ההתנצלות יעלה לאתר ולא יפרסם בטוויטר כמו גנב בלילה.
  14. הוא מיהר והיה נחרץ לכן גם אם יתהפך העולם הוא לא יתנצל שטעה. אפס מאופס.
  15. מקווה שמכבי יתבעו אותם אישית.
  16. גם אני אשמח לניתוח מושכל ממישהו שמבין ולא מפוזיציה. אני מבולבל רצח, קראתי כתבות שמשבחות את המתווה וקראתי שטוענות שזה שוד, מכיוון שכולם אינטרסנטים יעזור אם מישהו שמבין בעניין יכתוב כמה מילים. אגב יצא ספר חדש של שטייניץ על פרשת הגז אבל אני בספק אם כדאי לקרוא אותו.
  17. מסכים רק שמול חיפה תהיה מכירה אחושרמוטה.
  18. שום משחק לא קל אם כי מול נס ציונה ורעננה הייתה שאננות מטורפת ונזכרנו לשחק ברבע שעה האחרונה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.