Jump to content

Darwin

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

Everything posted by Darwin

1. צודק טעות שלי ואני מתנצל, פשוט יש כאן גל של שנאה נגד החרדים שמוציאה אותי מהכלים וגורמת לי לפעמים להגיב בצורה פבלובית. בכל אופן אני מתנצל שוב טעות שלי.
  2. מאחל לאמא שלך איידס.
  3. האמת עמית שאין לי שמץ של מושג אני פשוט יודע שכל הרבנים הראשיים פרסמו שהנחיות משרד הבריאות הן הוראה הלכתית.
  4. אז רגע יש הוראות או אין הוראות כי לפי מה ששלחת לי יש הוראות ברורות מהרבנים הראשיים. כמו שאמרתי תמיד יהיו מטומטמים שיעברו על ההוראות וישימו זין כל אחד מסיבותיו זה לא משהו ששייך אך ורק לחרדים.
  5. בטח אני כבר שולח לך ביחד עם הצילומים מההפצצה של הכור האטומי בעירק. ביום שבת הכותל מפוצץ מהבוקר עד הערב, אם יהיו כמה מטומטמים שיחליטו ללכת על דעת עצמם זה לא אומר שיש הוראה להתעלם ממשרד הבריאות זה אומר שהם פשוט מטומטמים כמו שיש מטומטמים חילוניים שהחליטו לשקר ביודעין למשרד הבריאות ולהתעלם מההוראות.
  6. אתה יכול לשקר עד מחרתיים אבל היום בעידן המצלמות אתה יכול לראות בעצמך. הנה רחבת הכותל בשידור חי https://www.thekotel.org/kotel/kotel_cameras/ איפה אתה רואה מאות אנשים?
  7. יש. זה פייק ניוז, כל הרבנים כולל הרבנים הראשיים אמרו שחובה להקשיב לכל ההוראות של משרד הבריאות כי פיקוח נפש דוחה הכל כולל מצוות התורה. זה כמו תמיד פרסום במטרה ליצור שנאה נגד החרדים.
  8. כחול לבן ממשיכים במהלך להדחת ביבי יחד עם הרשימה הערבית המחבלת. ביקשו להצביע ביום שני על החלפת יו"ר הכנסת.
  9. אל תענו לקומוניסט הזבל הזה.
  10. יש משפט שאני אוהב והוא על ראש הגנב בוער הכובע עכשיו תעשה עם זה מה שאתה רוצה.
  11. כבר אמרתי את זה קודם, יש כאן אנשים שמבחינתם פגיעה בתלתל ביצה של מחבל זה יותר גרוע משואה נוספת לעם היהודי.
  12. הליכוד יסרב ואז שחור לבן יתעקשו על הרשימה המחבלת כלומר הם מעדיפים את המחבלים על אחדות העם. מי שיצביע להם בבחירות הבאות הוא כבר לא תמים או טיפש הוא כבר שמאל קיצוני, אנטי יהודי ואנטי ציוני או בקיצור אוהד הפועל.
  13. עדיף אחמד טיבי רוה"מ, איימן עודה שר ביטחון, יזבק שרת החינוך ואמא שלך תמשיך להיות זונה של ערבים.
  14. נקווה שהבוגדניים, השקרנים, הטיפשים מכחול לבן ימשיכו בסירובם.
  15. מסתבר שהלחץ והקמפיין ברוסית של הליכוד על הראש של ליברמן מתחיל לעשות את שלו. ליברמן מתחיל לזגזג בחזרה כי הוא מבין שיש מצב שהמהלך יגמור אותו, כתוצאה מכך פרץ שאמר רק לא ביבי נלחץ על ידי הנהלת מפלגתו שאומרים לו שבמידה והמהלך לא יצליח בטח כשליברמן מזגזג מפלגת העבודה תסיים את דרכה בהיסטוריה. לחץ של הנדל והאוזר כשכגם סער אומר שזה צו השעה ממשיכים את הלחץ רק שכרגע לפיד/שלח/יעלון/גנץ עדיין בשלהם.
  16. אני לא רוצה סתם להטעות אז אני אחכה להודעה של מישהו קצת יותר מוסמך אבל נכון לעכשיו יש שלושה סעיפים שיש להם הסכמה והם: 1.ביטול הסעיף בתכנית המאה המדבר על החלפת שטחים. 2.ביטול כל הצווי הריסה לבתים שנבנו שלא כחוק ומתן רישיון רטרואקטיבי. 3.יוסכם על מכסה בשלב ראשון לאיחוד משפחות בתחומי הקו הירוק.
  17. לא יאמן איך אנשים מנסים אשכרה להכשיר את השרץ. שלושה רמטכלים שאמרו במפורש עשרות פעמים שלא ישבו עם המחבלים משתמשים בקולות מהימין הרך כדי להתחבר לאויבי ישראל. נכון לעכשיו הם נסחטים ואם מה שפורסם שהסכימו עד עכשיו בשביל ההמלצה אז זאת רק ההתחלה. אני מאוד מקווה שליברמן לא יסכים כי זאת התאבדות.
  18. הרמה ירדה ברגע שהגעת לכאן, מציע לך לחזור לעבודתך בהפצת הספר הפרוטוקולים של זקני ציון.
  19. ייתכן כי במהלך המבצע הוא יתמוך אבל מבצע לא נמשך לנצח.
  20. הסתה בהגדרה היא קריאה לאלימות, אף אחד לא קרא לפגוע בך ואני מגנה כל שימוש באלימות נגד כל אחד ולא רק נגדך. נמאס שסמרטוטים כמוך קובעים את גבולות הגיזרה של השיח ומשנים אותה תדירות כשנוח לכם.
  21. אדביסי אתה איבדת כיוון ואתה כבר לא מבדיל בין טוב ורע, לא אתפלא אם פגיעה בתלתל ביצה של מחבל נוראית בעינך משואה נוספת לעם היהודי.
  22. עופר שלח בראיון היום: "נקים ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת". למיטב זכרוני גנץ אמר שזה לא יקרה.
  23. לקרוא את הדרישות של המשותפת ולהתפוצץ. איך אנשים מעזים להשוות אותם לחרדים? איך?! https://www.gplanet.co.il/תרשמו-בבקשה-ממשלה-בראשות-מחמוד-עבאס-אל/
  24. 1.קודם כל תסכים איתי שיש פער עצום בין חברי הכנסת הערביים התומכי טרור ההיטלריסטים לבין הציבור שהם מייצגים בכמעט כל דבר, בסדר היום, ברצון לנהל חיים אזרחיים, להשתלב וכו'. 2.בעופרת יצוקה לא היו ותקן אותי אם אני טועה חללים שהם ערבים אבל כן היו דרוזים שכל הימין מחשיב אותם לאחים. 3.למה אתה טוען שהגששים מחרפים נפשם יותר מכל לוחם יהודי או לא יהודי? יש יותר סכנה להיות גשש מאשר כל לוחם אחר שנכנס לעזה או יוצא לפעולות אחרות? בבקשה הסבר. הבעיה שיש לי עם אנשים כמוך היא שבשלב מסויים איבדתם את הכבוד העצמי והפכתם לפי מיליון יותר רגישים למה שאומרים על הערבים מאשר על ציבור יהודי אחר כשלעיתים יש ביניכם כאלה שמובילים את הקול נגד הציבור היהודי האחר. איפה לעזאזל הכעס שלך כשתוקפים את אחיך לנשק היהודים? או שאין כאלה וכל הצוות שלך הם בדואים וערבים מכפר קאסם.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.