Jump to content

Darwin

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

Everything posted by Darwin

1. https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001323602 בנוגע להאוזר והנדל.
  2. דפנה ליאל: לגבי האוזר והנדל: כעקרון הם יכולים להתפצל ולחבור לקואליציה מאחר והם יותר משליש מתלם (סהכ 5 חברים). אלא שלפיד ויעלון חברו יחד כך שביחד (13 פלוס 5) האוזר והנדל אינם שליש מהמפלגה. בכל מקרה העניין ידון בועדה המסדרת. על מנת לפתור את התסבוכת ניסנקורן ינסה לדון בבקשה של האוזר והנדל להתפלג עוד לפני שיאשר את בקשת המיזוג של לפיד ויעלון אף שזו הוגשה קודם.
  3. לפי n12: באשר לגורלם של חברי הכנסת האוזר והנדל מסיעת תל"ם, הם מבחינתם ירצו להיכנס לקואליציה, אבל לפי ועדת הכנסת הם לא יכולים, שהרי יעלון התפצל עם סיעתו מגנץ. עם זאת, גורמים משפטיים אומרים כי השניים יוכלו להתפלג ולהיכנס כסיעה עצמאית לממשלת נתניהו-גנץ
  4. עמית סגל: גורמים משפטיים: האוזר והנדל יוכלו להתפלג ולהיכנס כסיעה עצמאית לממשלת נתניהו-גנץ.
  5. ארה"ב כבר במקום הראשון במספר החולים.
  6. אני לא סגור איך זה עובד פשוט דפנה ליאל אמרה זאת ואני נוטה להאמין לה אבל לך תדע.
  7. כבר לא יכולים כי תל"ם ויש עתיד ביקשו להירשם כסיעה אחת.
  8. גם בהתחשב במצב זה לא מה שקיווית?
  9. לפיד ויעלון ביקשו להתפצל לסיעה אחת ולשמור את השם חוסן לישראל. אם עד היום הנדל והאוזר יכלו להתפצל מבלי שיופעלו עליהם סנקציות אז עכשיו זה כבר בלתי אפשרי.
  10. תמתין קצת והוא כבר ישלח לך את המחקר המעמיק.
  11. האוזר והנדל אכלו צינור בחסות בוגי יעלון ויש עתיד.
  12. זאת לא הממשלה שרציתי אבל זה מה יש בהתחשב בנסיבות. אני מאחל להם בהצלחה יש הרבה אתגרים ובאמת הגיע הזמן.
  13. בא בן אדם, כותב את הטמטום הזה וזה עובר באהלן אהלן.
  14. אם בג"ץ בעצמו עובר על החוק (ולא בפעם הראשונה) וגם כופה עלינו לעבור על החוק אז שיחפשו מי יזיין אותם הם לא אוליגרכיה. כל מקור הסמכות של בג"ץ היא שיפסקו על פי החוק ולא שיפרשו את החוק בצורה שתתאים לאג'נדה השמאלנית פוסט ציונית מסריחה שלהם. אם הם רומסים ושמים זין על החוק אז צריך לשים זין עליהם.
  15. אדלשטיין לבגצ: מצר על כך שבית המשפט החליט את אשר החליט ובחר באופן תקדימי להתערב בעבודתה של הכנסת ובשיקול דעתי, אך *צו מצפוני לא מאפשר לי לקיים את פסק דינו. בשל כך הודעתי על התפטרותי*. היא תיכנס לתוקף בתוך 48 שעות ולאחר מכן יוכל מי שיתמנה לקבל כל החלטה שימצא לנכון לקבל בהתאם לשיקול דעתו. אני מקווה שבית המשפט הנכבד יכבד לכל הפחות את שיקול דעתי הפעם לגבי עצמי ולגבי החלטתי זו. איני מעונין לבזות את בית המשפט הנכבד, אך לנוכח פסק דינו אני חש שנקלעתי למצב בלתי אפשרי ולכן הודעתי על התפטרותי.
  16. פרשת האי היווני היא עוד פרשה שמראה כמה הפרקליטות ומערכת המשפט היא מיץ של זבל.
  17. אתה באמת מבקש ממני טיעון לעובדה שבג"ץ נוטה שמאלה ומלבין עבירות של המגזר? אולי אתה רוצה שאני אוכיח לך שהשמש זורחת בבוקר? אתה יודע מה? קח: https://www.maariv.co.il/journalists/Article-695998
  18. הכל לא נכון. קודם כל בג"ץ תמיד מיישר קו לנוחותם של המחבלים ודבר שני בג"ץ תמיד נכנע לאיומים של המחבלים.
  19. https://mida.org.il/2020/03/11/הצעת-החוק-של-כחול-לבן-וליברמן-היא-עוד-מס/ מאמר קצר ולעניין מאת אברהם דיסקין.
  20. https://www.mako.co.il/news-lifestyle/2020_q1/Article-2b5455c390d0171026.htm?utm_source=AndroidNews12&utm_medium=Share
  21. הרשימה המשותפת תנהל ועדה שעוסקת בנפגעי טרור ועדת העבודה, הרווחה והבריאות אמונה על סוגיות נפגעים ושיקום נכי צה"ל, ובכנסת ה-23 היו"ר שלה יבוא ממפלגה שחלק מחבריה הביעו תמיכה במבצעי פיגועים. עמותת אלמגור: "מבחינת נפגעי טרור זהו יום שחור"
  22. שורה תחתונה המצב חרבנה. במקום ללכת לאחדות מה שרוב העם רוצה יוצאים למלחמה שבספק אם תסתיים בסבב הבחירות הנוכחי כשהדבר היחיד שאולי ימנע מאנשים לצאת לרחוב זה הקורונה אבל גם בזה אני לא בטוח.
  23. מהפייסבוק של ח"כ שלמה קרעי מהליכוד: שוט לא יאומן! האם יש אנשים עם זכויות יתר בבג"צ? האם יש כאלו שהם גבוה מעל הצדק? הליכוד הגישה עתירה לבג"צ ביום חמישי האחרון בבקשה להורות לוועדת הבחירות המרכזית להעביר אלינו מידע ופרוטוקולים מלאים של הקלפיות. המידע נחוץ לנו בדחיפות לצורך בדיקת חשדות לזיופים, כדי שנספיק לערער על תוצאות הבחירות לפני המועד האחרון הקבוע בחוק להגשת ערעור - יום שלישי הקרוב 24.3. בג"צ קבע כי ועדת הבחירות צריכה להשיב לעתירה שלנו עד, שימו לב! עד ה- 25.3, כלומר יום אחרי היום האחרון שבו ניתן להגיש ערעורים. גרירת הרגליים הזו, פעם אחת על ידי יו"ר ועדת הבחירות - שופט הבג"צ ניל הנדל, ועכשיו על ידי חבריו בבג"צ לא סבירה. מדוע אתם לא נותנים לנו לבדוק את הטענות הרבות לזיופים? ממה אתם מפחדים?? פשוט מזלזלים בכם אזרחי ישראל. לוקחים את העתירה שלנו, שנועדה לצורך שמירה על טוהר הבחירות ומימוש רצון הבוחר, וזורקים אותה לפח. מאידך גיסא, בנוגע לעתירה של השמאל נגד יו"ר הכנסת, שהוגשה באותו יום, בג"צ קבע באופן מיידי שהיא דחופה ביותר, נתן זמן להשיב עד היום ב- 10:00 וקבע דיון!! כבר היום בשעה 16:00. בבהילות שכזו שלא יספיק בצקם של חמוצינו להחמיץ, למרות שאין דד ליין קבוע בחוק ולמרות שהחוק בכלל לצד יו"ר הכנסת עד להשבעת ממשלה. אבל בעתירה הדחופה ביותר שלנו על משהו קריטי כל כך כמו טוהר הבחירות ועם דד ליין ברור בחוק, השופטים החליטו לקבל תשובה מוועדת הבחירות רק אחרי! המועד האחרון, ועדיין לא נקבע בכלל דיון. שערורייה! יתירה מכך, השופט הנדל בכובעו כיו"ר ועדת הבחירות חוסם אותנו מהגישה למידע ומערעור על תוצאות הבחירות ובכובעו השני כשופט בג"צ דואג לכחול לבן ואומר היום בדיון ש"זה בעייתי מאוד לחסום 61 ח"כים". מבלי להיכנס לגניבת דעת הבוחר וההסתייעות בתומכי הטרור להחלפת השלטון, האם לא מספיק חשוב בעיני כבוד השופט לבדוק האם המנדט ה-61 הזה כשר בכלל? החלטה זו, שוללת מאיתנו כל אפשרות לבדוק את המינימום שבמינימום לגבי טוהר הבחירות והטענות המשמעותיות שלנו לגבי זיופים וטעויות בבחירות כפי שפירטתי בפוסטים קודמים. מחר, נגיש בקשה לבית המשפט המחוזי, שם מגישים את הערעורים על תוצאות הבחירות, לדחות את המועד האחרון להגשת ערעורים הקבוע ל- 24.3, עקב החלטת בג"צ לקבל תשובה מוועדת הבחירות רק יום לאחר מכן! אין דבר חשוב יותר בדמוקרטיה מטוהר הבחירות. זה הזוי, עצוב ושערורייתי שבג"צ בחר לדון בעתירת השמאל נגד יו"ר הכנסת באופן מיידי ואת העתירה שלנו דחה לאחר המועד הקבוע בחוק. אין מילים. אולי הגיע הזמן, במקביל לרפורמה הכללית הדרושה בהתנהלות החשאית ובחוסר השקיפות, למנות לראשות ועדת הבחירות המרכזית מנהל מקצועי ולא את זקן שופטי הבג"צ. כך השקיפות והפרגמטיות יהיו נר לרגליו וכך גם מעשיו והחלטותיו יהיו שפיטים ולא חסינים מפני בג"צ. אם ימנעו מאיתנו את הזכות והחובה לבדוק ולפקח על טוהר הבחירות, הרי שאמון הציבור בתוצאות הבחירות ובתוכם שניים וחצי מיליון בוחרי הימין, יפגע באופן בלתי הפיך. אנחנו נמשיך להיאבק למענכם כדי שלא תקום כאן ממשלת מיעוט הנתמכת על ידי תומכי טרור ושבעז"ה ראש הממשלה נתניהו ימשיך להוביל אותנו בצוק העיתים ביד בוטחת ויציבה.
  24. אתה תומך במחבלים ששמחו כשרוצצו גולגולות לתינוקות ואתה מעז לומר שאנשים איבדו את הצפון? טוב שלא אמרת שכל אלה ששונאים את היטלר הם עדר.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.