Jump to content

Darwin

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

Everything posted by Darwin

1. תודה אחי. אפשר גם תמונה שנמצאת אצלי במחשב?
  2. או סרטון יוטיוב ישר לגוף ההודעה?
  3. נו באמת אתה תמים אם אתה לא מבין שזאת התערבות בעינייניה הפנימיים של ישראל במטרה לשנות את הסטטוס קוו וליצור סטטוס קוו חדש לרעת ישראל וגם מוזר לי שאתה מוצא בזה משהו טוב ותמים הרי אם מחר ישראל תציע להציב משקיפים בינלאומיים ליד מגדל אייפל יזרקו אותנו מכל המדרגות ויתקפו אותנו בכל במה אפשרית. לגבי ההשלכות המדוברות אז נראה לי שאתה לא מבין היכן אתה חי ועוד משהו, נשגב מבינתי שאתה טוען שאפשר להיות גם פרו ישראלי וגם פרו פלסטיני ביחוד כשזה בא אחד על חשבון השני.
  4. אבל למה אתה מתחמק מהשאלה? הוא שאל האם אתה מודע להשלכות הקשות מבחינת ישראל להכרה במדינה פלסטינית על שטחי יהודה ושומרון ולכן כאחד שמודה שתמך בזה (בהצעה) אני מעוניין בתשובה. מתי לא? רק לא מזמן הם רצו להציב משקיפים בינלאומיים בהר הבית.
  5. לא תמיד ואתה גם רואה את זה במדינות מסוימות כגון הולנד, אוסטריה, קפריסין (בגלל הגז בין היתר), צ'כיה, רומניה ועוד שתומכות בישראל לכן זאת ההזדמנות של ישראל לתקוע יתד. יש גם מדינות שהיחסים איתן מתהדקים מיום ליום ללא קשר לאירופה כשהחשובה מהן היא הודו שהולכת להיות אימפריה עולמית (התהדקות היחסים איתם מאוד מפריע לארה"ב).
  6. לא מסכים איתך בכלל. המפה הפוליטית באירופה משתנה ובמהירות וזה הזמן של ישראל לתקוע יתד. בינתיים יש אנשים פרטיים ופטריוטים שעושים עבודה מעולה שגם מביאה תוצאות ואילולא חוסר ידיעה או מניפולציות (לא יודע אם זאת תמימות או לא במקרים מסוימים) של השמאל והתקשורת על הממשלה הם גם היו מביאים תוצאות טובות יותר
  7. קודם כל אף אחד לא רוקד על דם ההרוגים אם כבר להיפך אבל יש לך אובססיה לעשות דמוניזציה לישראל וליהודים ולחפש אותם יומם ולילה והכי מרגיז הוא שאתה מעליל ומכפיש אחרי שאתה לא מוצא לכלוך ועוד מאשים את המדינה.
  8. שמע זה מדהים ואני גם כנראה אקנה את הספר ואתעמק בנושא בתקופה הקרובה ואז אתן את דעתי היותר מלומדת אך מחיפוש קצר בגוגל ועיון במסמכים שונים וצפיה בקטעי ארכיון נראה שיש דברים בגו. הוא היה בן משפחה שלו.
  9. יש הרבה מה לתקן אבל ישראל בכלל אבל בכלל לא מקום חרא לחיות בו אני לא יודע מה בדיוק גורם לך לחשוב כך.
  10. זאת שירת הברבור שלהם כי משנה לשנה הם פוחתים ולכן הם חייבים לצעוק כמה שיותר. לדעתי בעוד 2 סבבי בחירות מרצ כבר לא יהיו בכנסת.
  11. היכן המיסוי נכנס במשוואה? האם למשל על כל דולר המדינה לוקחת 50% מס מה שמשאיר 50% אצל המשקיעים כרווח ומכאן המדינה לוקחת עוד 45%. לפי מה שהסבירו לי כל מיני אנשים שמבינים קצת במתווה או שמתיימרים להבין (לי אין טיפת מושג) המיסוי בארץ הוא הגבוה או בין הגבוהים בעולם לכן מה שיכנס למדינה אם ישקללו הכל הוא בסביבות 80% מכלל הסיפר (אחרי מס ונתח מהרווחים) ולכן אם זה כך על פניו לא רק שזה לא נורא אלא אפילו מומלץ. מכיוון שאינני בקיא בפרטים מה שלי מציק מעבר לסכומים שיכנסו למדינה היא העובדה שבעלי השליטה על הגז יקבלו כל כך הרבה כוח שהממשלה תהיה חבורה של בובות בידיהם. אחי איפה אתה חי? על זה בדיוק נלחמים (ועל הריכוזיות) ובסופו של דבר בוודאי שזה יחזור אליך הרי אם זה לא משנה אז למה כל ההפגנות נגד האלו הרי הכסף לא יכנס להם ישירות לכיס המפגינים והמתנגדים.
  12. הקיצר מישהו יכול לענות בפשטות כמה אחוזים מהרווח חוזר למדינה?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.