Jump to content

Dormaccabi

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

1. מ שמעוניין להחליף מנוי שבבעלותי ליציע התחתון 509 אני מעוניין במנוי ליציע העליון 509-501 מי שרוצה בהחלפה 0542382200 דור
  2. יש לי את החולצה ללא פאץ׳ Sent from my LG-D855 using Tapatalk
  3. שאלה: אם אני הולך לחנות שמים לי פאץ׳ אלופות ?(קניתי לפני) Sent from my LG-D855 using Tapatalk
  4. אני חושב שזו עסקה מצויינת אבל הסיכויים שזה יצא לפעול קלושים Sent from my LG-D855 using Tapatalk
  5. אני חושב שזו עסקה מצויינת אבל הסיכויים שזה יצא לפועל קלושים Sent from my LG-D855 using Tapatalk
  6. מכבי תל אביב מתעניינת ברוביניו הברזילאי ששוחרר לאחרונה מהגוואנז׳גו הסינית Sent from my LG-D855 using Tapatalk
  7. החתמה גדולה והתנהלות מצויינת של קרויף. המאמן בעל שאיפות ורמה גבוה, הוא נלהב מהמטרות שג׳ורדי הציג בפניו. יש הימורים על המטרות? אני חושב שהוא הציג לא תקציב העברות רחב והופעה נוספת בשלב הבתים והפעם צבירת נקודות ואפילו סיום במקום השלישי המוליך לליגה אירופית Sent from my LG-D855 using Tapatalk Sent from my LG-D855 using Tapatalk
  8. ביום שלישי 8 לדצמבר שעה שבע באיצטדיון הדר יוסף בערב משחק עונה בכדורעף נגד מטה אשר כניסה חינם תבואו לעודד חייבים להחזיר את הקהל של הכדורעף למגרשים ארגנתי 80 חברה שיבואו יש 2 תופים צריכים אותכם תבואו בשביל הקבוצה יאללה מכבי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.