Jump to content

guy3131

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Posts פורסם על ידי guy3131

1. לפני10 שעות , קובי השועל said:

לא חושב שיש מישהו ששרק היום בוז לגלזר ופרץ בחילוף. הבוז היה נטו לביזיון שאשכרה יורדים לבונקר בבלומפילד בדקה 55 מול פאקינג קטמון, בוז לכל הצד המקצועי במכבי. אנחנו כלום. אנחנו חיפה של לפני 5 שנים. שהיו מחפשים כל מיני מאמנים זרים שיצילו אותם, שלא קשורים לענף. אין בנו זהות, שייכות ונשמה. הבעיות מעמיקות מיום ליום. זה כמו שיש רטיבות בקיר ואתה לא מטפל בבעיה מהשורש, אז כל פעם אתה צובע והבעיה צצה מחדש.

ברור לי שבחילוף הרוב שרקו בוז למאמן, אבל אחרי זה יכלת לשמוע בכל פס חצי אחורה שריקות מוגזמות

וראו את השחקנים נכנסים ללחץ והיסטריה ולדעתי הרבה בגלל זה

שיהיה ברור, השחקנים צריכים לעשות עם עצמם חשבון ולא לתת לזה להשפיע להם על היכולת במגרש, והם האשמים היחידים בזה.

אבל למה לעשות נזק ולפתוח לזה חלון?

גם אם תגיד לי שאתה שרקת בוז בחילוף אני לא אטיל ספק באהבה שלך למכבי

אבל אני מדבר על אותם אוהדים שבאים בשביל לקלל את יצחקי ושחקנים שהם פחות אוהבים וללכת הביתה בדקה 85. תישארו בבית.

2. מותר לקרוא למאמן להתפטר, גם למנהל מקצועי וגם לשחקנים

אבל כל אלה (לא מעט) ששורקים בוז לגלזר ויונתן כי הם לא טובים לאחרונה, וכל פס שקצת לא לשביעות רצונם,

אתם שרמוטות, תישארו בבית ותרשמו אמרתי לכם בפייסבוק זה מספיק, ראו את הזין שלכם עומד שגלזר איבד כדור ויכלתם להגיד לכל החברים בשער 7 שידעתם

3. 4 דקות לפני, Arthur Read said:

מזכיר שוב שהאירגון גרם לזה עם האבוקות בדרבי מתוך ידיעה שזה יוביל לעונש קולקטיבי כזה או אחר.

זכותך לראות את זה ככה,

אבל מי שגרם לזה זאת ההתאחדות, קבוצות ברחבי העולם משתמשים בפירו והרבה יותר, ולא נסגרים להם יציעים. זאת קלישאה אבל זה נכון.

בסוף זה בדיוק מה שהם מנסים לעשות, להסית את הקהל שלא בארגון נגדו.

4. 30 דקות לפני, אם אין אני לי נמני said:

קופמן הכלב ב5 באוויר: 

חונכתי לשנוא את מכבי, אין מה לשנוא אותם צריך לרחם עליהם 

בן זונה אפילו לא מתבייש בזה 

את האמת? לפחות הוא לא מסתיר את זה

קופמן אף פעם לא הראה שהוא מסתיר את זה יותר מדי, לפחות ככה יודעים לא להתייחס אליו ברצינות מכורח העובדה שהוא לא אובייקטיבי בשום צורה

עדיף מבחינתי על כל השאר שמשחקים אותה אובייקטיבים וזורעים שנאה כלפינו כל היום.

כמובן שכתבי ספורט צריכים להיות אוביקטיבים וענייניים, אבל זה רחוק משם (אולי לא כזה רחוק בזכות אחים לסמל)

5. 1 hour ago, nirnir20 said:

לא מצליח למצוא היגיון בלזרוק אבוקה למגרש ולעצור את המשחק, היה מגניב פעם אחת, פעמיים גג, התחלנו לקבל על זה עונשים קשים, חצי מהמנוי הולך לפח, אנשים מפסידים פה כסף, תקעו לנו רשת על המוח, אווירה שלילית בקהל. 

שזרקו אתמול את האבוקות למגרש כל מי שהיה סביבי שרק בוז וכעס על הארגון, המהלך הזה ממש פיצל את הקהל לשניים. 

יודע שאנשי ארגון קוראים פה, בבקשה תעבירו תמסר למי שצריך, חלאס. 

מסכים בנושא הזה.

אבל גם יש דרך להעביר ביקורת, בדיוק איך שאתה עשית. לצאת על הארגון כמו חלק כאן זה לא משרת שום מטרה וקצת כפוי טובה

6. אני אישית חושב שתלונות על הורדת נקודות בפוטנציה/משחקים ללא קהל צריכות לבוא לבית הדין וחבריו ולא לארגון

מבין את הביקורת ומכבד אותה אבל צריך לזכור שלא המציאו פה את הפירוטכניקה, ושעדיין זה משחק ילדים לעומת מקומות אחרים בעולם

7. טוב קיוויתי שמכבי יתחילו מכירה לדרבי לפני חיפה אבל נראה שזה לא קורה.

יש לי מנוי ל11 ולא יכול לצערי להגיע ביום שני

מחפש להחליף עם מישהו שיודע שיהיה לו כרטיס ל11 בדרבי

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.