Jump to content

guy3131

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by guy3131

1. יהיה מצחיק לשמוע איך הוא הולך לככב מעכשיו
  2. חחחח אין לנו סיכוי לכלום אבל אני מת על הדיבורים על 30 מ30 רק כדי לראות את חיפה בפאניקה אחושרמוטה
  3. מישהו רוצה כרטיס ל11 ב50?
  4. ברור לי שבחילוף הרוב שרקו בוז למאמן, אבל אחרי זה יכלת לשמוע בכל פס חצי אחורה שריקות מוגזמות וראו את השחקנים נכנסים ללחץ והיסטריה ולדעתי הרבה בגלל זה שיהיה ברור, השחקנים צריכים לעשות עם עצמם חשבון ולא לתת לזה להשפיע להם על היכולת במגרש, והם האשמים היחידים בזה. אבל למה לעשות נזק ולפתוח לזה חלון? גם אם תגיד לי שאתה שרקת בוז בחילוף אני לא אטיל ספק באהבה שלך למכבי אבל אני מדבר על אותם אוהדים שבאים בשביל לקלל את יצחקי ושחקנים שהם פחות אוהבים וללכת הביתה בדקה 85. תישארו בבית.
  5. מה יש לצפות מהמחבלים האלה, את המועדון של עצמם הם שרפו לפני כמה שנים
  6. מותר לקרוא למאמן להתפטר, גם למנהל מקצועי וגם לשחקנים אבל כל אלה (לא מעט) ששורקים בוז לגלזר ויונתן כי הם לא טובים לאחרונה, וכל פס שקצת לא לשביעות רצונם, אתם שרמוטות, תישארו בבית ותרשמו אמרתי לכם בפייסבוק זה מספיק, ראו את הזין שלכם עומד שגלזר איבד כדור ויכלתם להגיד לכל החברים בשער 7 שידעתם
  7. זכותך לראות את זה ככה, אבל מי שגרם לזה זאת ההתאחדות, קבוצות ברחבי העולם משתמשים בפירו והרבה יותר, ולא נסגרים להם יציעים. זאת קלישאה אבל זה נכון. בסוף זה בדיוק מה שהם מנסים לעשות, להסית את הקהל שלא בארגון נגדו.
  8. חברים בבקשה לא לדבר יותר על אבוקות שחיפה מדליקים. אתם מפריעים להתאחדות להעלים את זה מתחת לרדאר ולגרום לכולם לשכוח מזה.
  9. את האמת? לפחות הוא לא מסתיר את זה קופמן אף פעם לא הראה שהוא מסתיר את זה יותר מדי, לפחות ככה יודעים לא להתייחס אליו ברצינות מכורח העובדה שהוא לא אובייקטיבי בשום צורה עדיף מבחינתי על כל השאר שמשחקים אותה אובייקטיבים וזורעים שנאה כלפינו כל היום. כמובן שכתבי ספורט צריכים להיות אוביקטיבים וענייניים, אבל זה רחוק משם (אולי לא כזה רחוק בזכות אחים לסמל)
  10. בינתיים בפורום שלהם- מי שאחראי על הזיקוקים על השופט
  11. מסכים בנושא הזה. אבל גם יש דרך להעביר ביקורת, בדיוק איך שאתה עשית. לצאת על הארגון כמו חלק כאן זה לא משרת שום מטרה וקצת כפוי טובה
  12. אני אישית חושב שתלונות על הורדת נקודות בפוטנציה/משחקים ללא קהל צריכות לבוא לבית הדין וחבריו ולא לארגון מבין את הביקורת ומכבד אותה אבל צריך לזכור שלא המציאו פה את הפירוטכניקה, ושעדיין זה משחק ילדים לעומת מקומות אחרים בעולם
  13. חשבתם שנחליק לכם בגלל הניצחון? תמותו בייסורים יבני זונות
  14. טוב קיוויתי שמכבי יתחילו מכירה לדרבי לפני חיפה אבל נראה שזה לא קורה. יש לי מנוי ל11 ולא יכול לצערי להגיע ביום שני מחפש להחליף עם מישהו שיודע שיהיה לו כרטיס ל11 בדרבי
  15. מתי לדעתכם ישלחו הודעות למי שיש ניקוד לדרבי? לפני חיפה?
  16. עדיין מחפש כרטיס ל11 נגד חדרה
  17. קצת מוקדם, אבל אם למישהו יש כרטיס ל11 נגד חדרה אשמח לקנות (בשביל חיילת שיוצאת אחרי שבועיים)
  18. מחפש כרטיס להפועל חיפה 8-7 עליון אחרי ששוב לא הספקתי, מנוי ל11 אם זה משנה
  19. טוב אכן התפנו לרגע ב420 וקניתי
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.