Jump to content

guy3131

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by guy3131

1. חחחח התקשורת הולכת לגמור אחרי שהכימיקלים ינצחו היום
  2. אני מתכנן להחנות עם הרכב באיזור ולקחת בירד/אוטובוס מישהו יודע איפה יש חניה + אוטובוס לאצטדיון באיזור?
  3. מה יפות הן שתי עיניה בבלומפילד החדש. על הפרצוף של ריינשרייבר. זהו לא מבקש יותר
  4. לא אומר שאתה מבלבל תמוח ואני מאמין לך שהם באמת לא מעניינים אותך אבל אני חושב שאני מדבר בשם הרוב שאני אומר שהם כן מעניינים, כי השנאה היא אמיתית טהורה וחזקה מתמיד. ומטרות הקבוצה כמו תארים, ואירופה.. גם לנצח את הדבר הדוחה שנקרא הפועל ת״א זה מטרה שצריך להשיג בכל עונה. ואם לשיר את זה בלי קשר לכלום יגרום לשחקנים שעוד לא מבינים מה זה דרבי (זרים למיניהם וכו׳) להבין מה זה, מבורך.
  5. יש לך חניה גדולה של האצטדיון, וחוץ מזה אם אתה בא מכיוון כביש 4, אתה יורד לכביש שמשמאלו האיצטדיון, ומימין יש לך רחובות עם חניות וחניון עפר, מאמין שהיציאה משם יותר מהירה החניתי שם כל חיי
  6. מישהו מכיר מקום/אתר אמין של רפליקות?
  7. אליי השליח התקשר ואמר לי שהוא שם בתיבה לא מאמין שגם על איך נראה המנוי אנשים פה מתלוננים.. למי אכפת
  8. קלאס. כל הכבוד למכנס שמבין שלהיות צנוע ולהכיר בעובדות לא מוריד ממנו כבנאדם אלא להפך. לא יצא לי לראות אותו משחק כי לא נולדתי, אבל הוא אחד השחקנים שאבא שלי תמיד דיבר עליהם דברים טובים, ולא קל לו לעשות את זה על שחקן שלא ממכבי
  9. הדבר היחידי שמלחיץ אותי זה שהדשא אמור להיות מוכן למשחק בעוד פחות משבוע
  10. מתי נפתחת המכירה לקהל הרחב? אם יש לי מנוי כבר, אני יכול כשייפתח לקנות עוד אחד?
  11. חוליגנים!!! ברצינות, מ ענק ולא מבין את הצורך של התמונה הזאת פה.. כנראה שהעובדים יורידו את זה ואם לא זה ירד במשחק הראשון..
  12. לא מבין מה אתם עונים לרוביניו היצור הזה.. כנראה שזה אוהד של קבוצה אחרת שבא לבלבל את המוח, או שזה בנאדם באמת מאוד מאוד בור שלא שווה חצי יחס
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.