Jump to content

guy3131

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by guy3131

1. תודה יא אח יש מצב בחזור? הלוך הסתדרתי
  2. יש מצב שנגמרו הכרטיסים? מראה לי שנשארו מעט וכשאני נכנס מראה לי שגיאה
  3. הם קיבלו 4,000 כשהיו יכולים לקבל 2,900. כלומר קיבלו 40% בערך יותר ממה שהיינו מחוייבים לתת. אז בוא נגיד שיתנו 40% יותר ממה שנותנים בדר"כ שזה המינימום שזה 1,600, כלומר כ-2,240 כרטיסים. היציע הצפוני מכיל 3,210 מקומות , כלומר שתקבל כמעט שני שליש יציע כל עוד לא יגזימו עם ההפרדה אצלנו. בקיצור הגזמתי עם ה5000 כי הייתי קצת עצבני, אבל לקבל את כל הצפוני(עם הפרדה) בתמורה ל4,000 שנתנו להם זה לא בשמיים
  4. אני מקווה שההנהלה שלנו היו מספיק גברים להגיד לחיפה ובש שניתן להם 5000 בתמורה ל5000, ועל הזין הגודל של האיצטדיון פסימי מאוד
  5. היה דוחה להגיע ל11 ולראות חמולות של מיליון שוטרים עומדים בפוזה של אריות הים, חושבים שמרשימים מישהו לא מבינים שדרך העיניים של כולם הם עוד טמבלים שלא מספיק טובים בשביל עבודה יותר נורמאלית, אז הם עובדים בלהרביץ לבני 16 ואנשים שמדליקים פאקינג רימוני עשן
  6. הקהל יודע לשיר אותו כבר המון זמן פשוט לא היה בא לו לפתוח את הפה כמו שאמרו פה מאות פעמים- כל שיר הוא "עוצמתי" ו"מטורף" אם כולם פותחים תגרון.
  7. בחייאת חברים.. קחו שניה תנו מבט לגדר תהיו מתואמים
  8. חלום שלי סרטון של המורי הזקן בעלייה לחימום היציע רעד
  9. אם קניתי כרטיס (ניקוד) כשיפתח לפוראבר אוכל לקנות עוד?
  10. בדיוק מה שאמרתי לחבר אוהד הפועל לפני יומיים שגם הם וגם חיפה כבר איזור ה8-9 שנים לא לקחו אליפות וגם לא בדיוק רצו לאליפות, אמנם חיפה היו קצת יותר מוצלחים אבל ההבדל הגדול זה שאשכרה הם בטוחים שהם המועדון הגדול בארץ וכל עונה בטוחים שזה שלהם
  11. לא הבנתי מה קרה שחזרנו לשיר או ליק איט ואז נזכרתי שהמחבל חזר
  12. זה שהנאצי אומר שהוא לא טעה מסכם הכל שופטים יהירים שכל מבוקשם לגנוב את ההצגה בכל משחק
  13. עונה שעברה היה בינוני מאוד ולשמחתי פתח את העונה מעולה עד כה אבל אל תהיו סטייקים, הגיוני שהיו דיבורים על לשחרר אותו (ואני לא מהאלה שרצו)
  14. התכוונתי שאם הבדואים רוצים את 4-5, אז נם נותנים לנו 5000 בטרנר, אם הם ממשיכים לתת לנו 10 אחוז שיקבלו 2900 בדיוק מאצלנו השורה התחתונה זה שאני מעדיף לתת להם את 4-5 שהם לא ימלאו ולבוא 5000 צהובים לבש.. כמובן שזה לא יקרה בפועל סתם פנטזיה
  15. מבחינתי שמכבי יתנו להם את כל 4-5 אם הם יתנו לנו 5000, כי כנראה שהם אפילו לא ימלאו ואנחנו בוודאות כן.. במידה והם עדיין יתנו לנו את הכמות כרטיסים העלובה כרגיל, לתת להם אותו דבר ולא אחד יותר
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.