Jump to content

guy3131

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by guy3131

1. לדעתי המקום הדי מובטח שלו בהרכב גרם לו לשאננות קצת... כבר אין את הרעב וההקרבה שהיינו רואים ממנו בתחילת עונה. לתת לו לדעתי לשבת קצת בחוץ לא יזיק, כמובן שלשלב אותו בשלב מסוים. דור שחקן מוכשר וכולנו ראינו את זה כבר. ולעבוד איתו באימונים יותר על סיומת בסיסית, בעיטות לשער, כי זה הלחם והחמאה שכל שחקן כדורגל צריך שיהיה לו. אז לא אני לא מצפה לסיומת של מסי או בעיטות מרחוק של פאבל נדבד... אבל כן אני מצפה שלפחות 2-3 בעיטות מתוך 5 ילכו למסגרת משחקן שכן מגיע לכמה מצבי בעיטה במשחק.
  2. יכול להיות אבל אלברמן עוצר 90% מהמתפרצות אחרי קרן, בדרך כלל עוד לפני שאפשר לקרוא להן מתפרצות או התקפות... בכל מקרה בואו נודה ערן מרים לא משהו, אבל בהחלט יהיה נחמד אם הוא יהיה ברחבה בקרן בשביל הנגיחה או הריבאונד או כל דבר אחר בעצם כי ערן זה ערן ומכל דבר יכול להיות גול. אבל לא יודע אם יש תחלופה כל כך כרגע... יוחזר רנגלוב לאלתר?
  3. נגד בני יהודה הייתה תופעה דומה, השופט נתן צהוב לשחקן של בני יהודה בדקה 51, ואת הצהוב לבן הרוש דקה 90, וגם שם זכורים לי הרבה דברים שמצדיקים צהוב. נראה כאילו נתנו הוראה מאיגוד השופטים פחות להחמיר עם הצהובים והשופטים נסחפו עם זה או משהו.. ולנושא אחר לגמרי- התור לשירותים, בואו נדבר על זה... מתחיל מהכיסא ולא נגמר לעולם... משחק הבא בכפר סבא אני מביא חיתול.
  4. ראיקו עמבה קרלוס טיבי דסה אלברמן ריקן אזולאי טבח זהבי מיכה
  5. לספסל את אלברמן? באמת? השחקן הכי יציב בקבוצה, כשכולם טובים, כשכולם לא טובים, הוא תמיד טוב. נאחס נאחס אבל זאת האמת. הבנאדם באנקר בהרכב ואני מקווה שימשיך להיות כי הוא פשוט מאוד מחזיק לנו את הקישור, ועושה עבודת הגנה של 2 בלמים. לספסל אותו תהיה החלטה גרועה גובלת בשערוריתית. Sent from my iPhone using Tapatalk
  6. לטווח הרחוק אף אחד לא יראה את מכבי עוד 20 שנה לא לוקחת אליפות ויגיד חבל שמכרנו את זהבי. אם תרצה או לא הוא לא ישאר לנצח, אנשים מזדקנים ותחום הכדורגל נמשך עד גיל 35 +- גג. שלא תתבלבל, גם אני בדעה שלמכור אותו כרגע זה לא הצעד הנכון, בטח עבור 5 מיליון יורו כי אנחנו צריכים להנות ממנו ומהיכולת שיא שלו כמה שאפשר ואני חושב שהסיכוי להביא שחקן/ שחקנים ב5 מיליון יורו שיספקו את אותה תפוקה ואותה תרומה או אפילו חצי ממנה שואף ל-0. דרך אגב הקרדיט לשינוי בהישגיות ב3 שנים האחרונות מגיע לג׳ורדי יותר מאשר לזהבי לדעתי. וגם לפניהם הייתה הישגיות, אנחנו עדיין המועדון הכי מעוטר בארץ והיינו גם לפני ג׳ורדי ולפני זהבי ולפני מיץ׳. Sent from my iPhone using Tapatalk
  7. מכבי הייתה לפני זהבי ותמשיך להיות גם אחריו. ובכל זאת אני חושב שלמכור אותו כרגע יהיה טעות כי הסיכוי שהשחקן שיבוא במקומו או השחקנים שיבואו במקומו יתרמו יותר ממה שהוא תורם לנו כרגע שואף ל-0. ברור שלכל אחד יש מחיר, אבל 5 מיליון יורו הוא לא המחיר לדעתי. Sent from my iPhone using Tapatalk
  8. מה לדעתך הסיכוי שהשחקן שתביא יספק תפוקה של 12 גולים בשלושה חודשים? Sent from my iPhone using Tapatalk
  9. חחחחחחח שיר מהגדולים שהיו פה, קלאסיקה. בשורה אחת עם אלי אלי זיזוב עולה אז שים לב היי היי
  10. מסכים. אני לא אומר שלא למכור אותו אף פעם בשום סכום, אבל למה לדעתכם ברצלונה למשל קובעת תג מחיר אסטרונומי למסי שאף אחד לא יחשוב עליו בכלל? אוקיי מכרנו את זהבי, נביא במקומו 2,3,4 שחקנים איכותיים, או אחד מאוד איכותי, אתם באמת רואים מאיפה יש לעלות כרגע במכבי? שחקן שיצליח ויתרום יותר מערן כרגע? כי אני לא, אז למה למכור כרגע? בסופו של דבר המטרה היא שהקבוצה תהיה הכי טובה שאפשר, וכל עוד אנחנו נהנים מהיכולת המדהימה שלו אין סיבה למכור אותו..
  11. בן הרוש אכן המשיך עם היכולת הטובה מצ'לסי. רק שימשיך ככה..
  12. כדורגל מהצד של בני יהודה לא היה היום.. לא מגיע.
  13. גירבץ, נחשב? סתם אבל כן זכורה לי לפחות זריקה אחת שלו...
  14. דור מיכה חייב להתחיל לקבל יותר צ'אנסים על חשבונו. גילי שחקן טוב, אבל מעדיף את דור כרגע.
  15. בן חיים. מספיק טוב, בטח בליגה. בקשר לריקן, מסכים איתכם שלא משחק מדהים שלו, אבל לדעתי כן יש לו מקום בהרכב, רואים במשחק שלו את ניסיון והנחישות. וכן אפשר לסמוך עליו בדרך כלל שלא יעשה יותר מדי שטויות... (שם גם אחלה גול שבוע שעבר).
  16. לגם מים יפה מאוד היום בסביבות הדקה ה75.
  17. אגב, תסכימו איתי שזהבי לא נתן את משחק חייו. אבל זה מה שכלכך טוב בו- היעילות- 90% מהמצבים שהוא מקבל נגמרים בשער.
  18. הבנאדם לא מפסיק לרוץ. השחקן הכי נחוש במכבי. בעיה קלה של איבודי כדור, אבל בסך הכל אוהב אותו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.