Jump to content

מכביסט לעד

משתמשים רשומים
 • Posts

  0
 • Joined

1 Follower

Recent Profile Visitors

6,100 profile views
 1. מה שראינו פה העונה זה לא מכבי זה בטוח.
 2. כל כך רשום על המשחק הזה הפסד… עברנו העונה התעללויות מכל הסוגים - מהפך של חיפה על הראש שלנו, אלוף האלופים של חיפה על הראש שלנו, ב״ש חגגה עלינו 3 פעמים כולל פעם אחת ממש מביכה בחצי גמר, לא ניצחנו את סכנין, חטפנו שער בדקה 88 ובגללו הפסדנו הזדמנות להיסטוריה באירופה, חטפנו שערים משפילים מכל קבוצה בליגה, הפסדים בחוץ ובבית, פיטורי מאמנים, עונה בלי תואר, ליכלוכים בתקשורת, עונשים ואפילו את המקום השני שכבר היה לנו ביד בעקבות האדום של ב״ש איבדנו. עכשיו מה נשאר לתסריט הזה? הפסד בדרבי. הדבר הכי גרוע שקיים, לראות את השרמוטות מרימים שוב את הראש וחוגגים עלינו אחרי 8 שנים של שקט. דווקא במחזור האחרון שכבר אין שום דרך לתקן. משחק לפני פגרה. זה היה קרוב מאוד לפני שתי דרבים, אבל ההחמצות שלהם הצילו אותנו ובסוף גם הבקענו משום מקום, אחרי זה ניצלנו בעקבות יריקה של שחקן, אבל כמה פעמים המזל יכול להציל אותנו? בכל זאת נקווה לעוד נס אחד אחרון שיסגור את העונה המסריחה הזאת בשקט. שהשחקנים יתאפסו פעם אחת אחרונה ולא יביישו אותנו שוב.
 3. לא הבנתי איזה שימוש לרעה היה באביזרי עידוד? האביזרים הם לא אלה שהדליקו את הפירו עזוב אחי במקום להודות שבילבלת את המוח ולשחרר אתה ממשיך עם הטענות המביכות.
 4. רק עוד קצת וזה נגמר סוף סוף. רק לא להפסיד ולסיים את זה בשקט. סעמק גולסה השתפר במשחקים האחרון זה חיסרון רציני. רק שלא ישחק יהלום.
 5. יש סיכוי גבוה שמכל ההרכב שרשמת פה (כולל המאמן) יהיו פה רק דניאל, סאבוריט וגלזר…
 6. כולם בתקשורת דיברו על זה שהוא סגר כאן ושאנגלידיס טס להולנד בשביל זה. כבר ראינו שבמכבי של היום התקשורת יודעת הכל וחוץ מזה יש גבול גם להמצאות. לא היו מגרילים שם של סתם שחקן הולנדי שבמקרה הוא יהודי והיו מחליטים ליישר קו ולהמציא שהוא סגור פה. כנראה שהוא באמת סגור ויודיעו על זה אחרי סיום העונה.
 7. אני איתך בעניין פארפה. דיברתי על מושאלים אחרים שפחות הרשימו. מאמין שהמספרים של פארפה ישתפרו בהמשך בין אם זה כאן ובין אם במקום אחר, בכל זאת שנה ראשונה בליגה.
 8. ממתי במדינת חוק המשטרה יכולה להעניש? היא אחראית על אכיפה בלבד בפעם האחרונה שבדקתי. יש עוד מדינות שאסור להכניס פירו, לא ראיתי שהמשטרה מחלקת כאלה עונשים למי שהכניס. התפקיד שלה זה לתפוס את המדליקים. אגב, לא ראיתי שחיפה והפועל קיבלו עונש על האבוקות שהם הכניסו. בקיצור, זיון שכל. מדהים עד כמה הקהל שלנו זה הקהל עם השנאה העצמית הכי גדולה. כנראה בגלל זה דופקים אותנו ללא הפסקה בכל התחומים.
 9. לא לא, בגלל אוהדים כמוך מגיע לנו. לימדו אתכם פה שאבוקות = מניעת ציוד עידוד. המקום היחיד בעולם שזה ככה. המשטרה לא מצליחה לעצור הכנסת אבוקות אז הם מוציאים את זה על הקהל. פשוט מביך שיש אוהדים שאשכרה תומכים בזה. איכס.
 10. ההנהלה פחות או יותר ביקשה את זה בדיון על הדרבי בבית הדין. אחר כך ישאלו למה עשו מחאה…
 11. גלזר היה כוכב ברמת הפארפה. יונתן כבש שמונה שערים בכל המסגרות במדי בני יהודה, לא רע בכלל. חוזז לא היה אמור לחזור ואנחנו רואים את זה עד היום…
 12. הוא עשה 35 גולים בעונה בכושר שיא. אם הוא היה נשאר זה היה לוקח לו הרבה פחות מ4 עונות. בכל מקרה זה טיפשי להתייחס רק לליגה כי זהבי שיחק בחו״ל ברוב הקריירה. הוא כבר הוכיח שהוא לא רואה את מזרחי.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.