Jump to content

micsho3

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Posts פורסם על ידי micsho3

1. 7 דקות לפני, Sawyer said:

Micsho3,

לסיכום: לא משנה מאיזה זווית נסתכל, הכל חרא ונגמרה התקופה שמכבי קבוצה מובילה בליגה. ובכללי חבל לאהוד כדורגל/לחיות

אתה פשוט לא אוהד מכבי או סתם פסימיסט חרדתי ברמות יוצאות דופן

אין קשר: ההתנהלות בקיץ דעתי שלנו ומצד שני של יענק'לה שנתן עבודה כנראה דומה להתנהלות של ג'ורדי מול הבניה של אלונה בסביבות האליות השלישית. תוסיף לכך שאיך שהסגל שלנו נראה אל מול זה של חיפה אני מאמין שבעונה הבאה הם יעצימו את השליטה שלהם בליגה. הדבר שמבדיל בינינו לבין חיפה ולב"ש זה שאנחנו תמיד בתמונה כי המועדון שלנו הרבה יותר עוצמתי ומנוהל לאין שיעור הרבה יותר טוב. זה עדיין לא יתן לנו אליפות העונה לפחות. ברור לי שכל עוד מיץ' אצלינו אנחנו ניקח 5-6 אליפפויות בעשור.

2. 40 דקות לפני, המכבייה said:

בוודאי שעשית. ומה זה הלחם והחמאה? אתה לא תיקח אליפויות לנצח ולא משנה מה הפרס של זה. 

נכון - לא נהיה אלופים לנצח. לטעמי אבל אנחנו צריכים לעשות את המיטב ואני חושב שהעונה, בדגש על הקיץ הקודם, מיץ' היה רחוק מלעשות את המיטב ולצערי איפשר לחיפה לשבור את תקרת הזכוכית ולדעתי לקחת יותר מאליפות אחת.

3. 1 hour ago, JustMac said:

ממש לא גירבץ להזכיר הייתה עלייה לגביע אירופי מה שכבר כמה שנים מאמנים טובים לא הצליחו לעשות שזה היה סופר חשוב למועדון 

הלחם והחמאה זה הליגה - לא עשית כלום העונה אם עונה הבאה במקום להיות במוקדמות האלופות ולקבל צ'אנס להיות בשלב בתים אירופי עם שני הפסדים במוקדמות אתה תלך לליגת המחוזות כאשר אסור לך להפסיד בשלושה מפגשים. אי אפשר, אי אפשר להגיע לליגה (ולמוקדמות באירופה) עם מאמם שמגיע שלושה ימים לפני תחילת הליגה ולאחר שאיבדת כמעט את כל הקו האחורי שלך + מיכה + אצילי ללא מענה (וכן, דן ביטון לא מספיק גם אם הוא היה נחשב הצלחה).

4. 23 דקות לפני, המכבייה said:

גירבץ עלק. הוא עובד אצלך? 

לשון היתולית אחי - אין עליו.

21 דקות לפני, הילד בן 30 said:

לא ממך.

מיץ לא אשם בכלום. אני לא מוציא את המילה אשם על מישהו שהפך את מכבי למה שהיא בכסף שאני והנכדים שלי כולם יחד לא נרוויח כל החיים. 

אז לא ניקח השנה אליפות שלישית ברציפות. גם זה קורה.

אם הוא אשם היום אז הוא גם בזכותו לפני שבוע היינו מקום ראשון. 

חולק עליך גבר: גם אם תשאל את מיץ' הוא יודע שההתנהלות בקיץ הייתה גרועה ובעיקר הגיע מכיוונו (להביא מאמן דקה90, לא לתת מענה למה שקרה בחולית ההגנה, אצילי+מיכה).

2 דקות לפני, החתול הצהוב said:

אגב, המונח "אשם" על מיץ' הוא מונח קצת מרחיק לכת מבחינה סמנטית.

נניח ומיץ' טעה. קרה, קורה ועוד יקרה. כמו לכל אחד.

נכון, הוא בראש המערכת והוא אחראי על הקיץ הרע שעברנו. ועדיין - טעויות , כאמור, קרו קורות ויקרו.  יש למיץ' את הקרדיט גם לטעות לאור ההצלחות הענקיות שלו איתנו.

מעבר לזה, מיץ' , בתור העומד בראש המערכת, גם אחראי לתיקון העונה הזו ולקאמבק נהדר.

חד משמעי כל מילה שאמרת אני מסכים (אני חושב שהוא אשם בכל שאחרי העונות עם איביץ' רק אדי הדלק היו מביאות לנו לפחות עוד אליפות)

5. 12 דקות לפני, הילד בן 30 said:

חח כל הרעל יוצא יא כלומניקים.

ואן לוון לא צריך להיות פה ומיץ גירבץ כל הקיץ.

הפסד ראשון מאז דצמבר ויצאתם מהחורים , לא להאמין.

ראית טענה כלשהי לפטריק? ולגבי מיץ' - אתה לא חושב שהוא האשם באבדן האליפות עקב ההתנהלות שלו בקיץ (ברור שאין על מיץ' באופן כללי)?

6. לפני2 שעות , JustMac said:

מצטער אשם יש רק אחד וזה ואון לוון פשוט בושה לא יכול להיות מאמן שלא עולה בהרכב הכי חזק שלו אם כל כך מעט משחקים 

לא ברור שבוע שעבר קרה לא אותו דבר והוא לא לומד 

מתחיל לחשוב שהוא לא צריך להיות פה עונה הבאה צריך מאמן שבא לקחת אליפות בשיניים 

מצטער לחלוק עליך אבל בעונה הזאת יש אשם אחד - מיץ': בזמן שהוא גירבץ היטב בקיץ בקנדה יענק'לה נתן עבודה. רק על אדי הדלק מהתקופה של איביץ' היינו צריכים לקחת פה אליפות. כמובן שאני אוהב את מיץ' וחושב שהוא הבעלים הכי טוב שיש אבל בעונה הזאת חיצי הביקורת הם כלפיו.

7. 3 דקות לפני, The yellow Toms said:

לא מנזמן פורסם בתקשורת שיש דיבור על ליגה ים תיכונית עם קבוצות ישראליות, קפריסיאות ויווניות 

בהנחה שהעניין עם הסופרליג אכן ירוץ לא יהיו הרבה ברירות לבעלי הקבוצות כאן אלא להצטרף לליגה פרטית כלשהי כדי למקסם הכנסות. כנראה שעכשיו אנחנו רואים את התהליך הזה של היפרדות מההתאחדויות והקמת הליגות הפרטיות. מאמין שמיץ' והתרבות האמריקאית (NBA, NFL וכו') יזרמו ואף ירצו להוביל את הענין.

8. 2 דקות לפני, wddani said:

מה אתה רוצה ליגה של 5/6 קבוצות?

גם נתניה למשל בפנים. אין ברירה - בשנים הראשונות כן, אחרי זה מועדונים עם איתנות פיננסית וקהל פוטנציאלי יכנסו גם. תמיד גם יש אפשרות לליגה עם קבוצות מחו"ל (יווניות, רוסיות, קפירסאיות עם כסף). זה העתיד ואו שנהיה חלק מזה או שנשאר מאחור.

9. כנראה שזה סוף עידן ההתאחדויות ותחילת עידן הליגות הפרטיות בכדורגל: אם אכן זה כך כולי תקווה שמכבי תהיה ראש חץ ותשאף להקים ליגה פרטית ביחד עם חיפה, הפועל, ביתר, בש וכל קבוצה עם קהל פוטנציאלי של 5000 אוהדים למשחק שתהיה סגורה וכל הכסף ילך ישירות לקבוצות ללא זליגה להתאחדות ולמרכזים

10. 1 hour ago, רן יעקובי said:

איך זה הגיוני שאנחנו משחקים ברביעי וחיפה בחמישי? זה לא הגיוני.

לדעתי הניהול במכבי שהתחיל עם התנהלות מקצועית גרועה בקיץ, ממשיך כעת עם הלו"ז ומחירי הכרטיסים נגד אשדוד - אף אחד לא נוקף אצבע. אני לא מצליח להבין את זה.

11. לפני2 שעות , קובי השועל said:

גם השבוע חיפה קיבלו תיעדוף עם שבת-חמישי שני(שלושה משחקים בתשעה ימים).

כשאנחנו עם ראשון-רביעי-ראשון(שלושה משחקים בשבעה ימים).

תבוא בטענות להנהלה שלך (יש להם say בדבר)

12. 31 דקות לפני, avich15 said:

פעם נוספת. תסתכל מעבר להעברה של אצילי- מכבי לא הוציאה שקל באותו חלון. זה לא סתם, זה נובע מכך שמכבי ידעה על הבלאגן של הפייר פליי, ומתוך כך היא גם הגיעה להסכם עם אופ"א ולא נענשה בסנקציות של אי השתתפות וכדו'. נכון שלמכבי היה מותר באופן תיאורטי להוציא כסף, אבל מדובר בשנתיים בהן לא שיחקנו באירופה, והתקציב שלנו היה גירעוני מדי. קשה להציג דו"חות מרשימים לאופ"א גם ככה, לקנות שחקנים היה מסבך את זה יותר.

מיץ' פועל בסביבה שבה המועדון מצוי תחת פייר פליי, בערפל כלכלי עצום. באופן אישי אני מאמין שהצבת תואם מנספורד בארץ בעל סמכויות הולמות היתה עוזרת מאד, אבל אי אפשר היה להתנהל בצורה מושלמת.

עשה לי טובה, אל תשווה גם לחיפה/בית"ר כי הם מעניינים לאופ"א את הביצים ולכן הם לא רלוונטים. מיץ' לא התנהל ביהירות, הוא התנהל בזהירות. אולי יתרה, נתון לדיון. זה עדיין לא מצדיק להגדיר אותו כיהיר, פועל מאגו ועוד שלל ההזיות שהוצאת מהמקלדת.

אני אדגיש פעם אחרונה-  כמובן שמותר לבקר, בטח כשההתנהלות שלנו לא מזהירה ובטח כשההשלכות הן החזרה של חיפה מהמתים. אבל לכל דבר יש צורה, ובעיני לטנף על האיש שהפך את מכבי למה שהיא היום זו כפיות טובה. 

כנראה שנישאר חלוקים בנוגע להאם מיץ' פעל בזהירות יתירה או מתוך יהירות אבל זה בסדר שיש דעות מנוגדות, לא הייתה כוונה לטנף יש לי מנוי כבר 25 עונות ברצף (עד העונה...) ואני זוכר שהיה לנו את הבעלים הגרוע בתולדות הכדורגל פה. סתם ככה, לא השוויותי באף מקום לביתר או חיפה - ביתר וחיפה זה קבוצות, מכבי זה מותג.

13. 1 דקה לפני, המכבייה said:

אתה יכול לא להסכים עם המהלך אבל לשייך למיטש שחצנות? הוא בדיוק ההפך מזה. לא תמצא הרבה מילירדרים צנועים כמוהו. מותר לך להיות מתוסכל אבל אל אל תנבח על העץ הלא נכון. מדובר במעשה מופקר שלהם וחסר אחריות, בטח לאנשים בפרופיל ציבורי כזה. 

וואלה אחי אני חושב שמיץ' לא הביא מאמן בזמן כי חשב שהאליפות מונחת לו בכיס - זה שחצנות, חושב שמיץ' ויתר בקלות על אמאדור ובמיוחד ז'ראלדס כי חשב שמי שלא יהיה בבגנה תישאר אותו דבר - זאת שחצנות וכו' (כבר אין לי כח לרשום את זה שוב). 

14. לפני1 שעה , avich15 said:

שוב, זה לא נכון. אצילי היה ההעברה היחידה בתשלום בעונת ג'ורדי, כי כבר היינו תחת בעיית פייר פליי. ההצהרה הרשמית הגיעה בתחילת עונת 19, אבל זה פשוט לא נכון לחשוב שהיינו יכולים לפזר כסף כבר אז.

ואם אתה חושב שאדם שיורד לפרטים ברמה של מיץ' הוא יהיר, או שאדם שנחשף לתקשורת בישראל אולי פעם אחת בעשור פועל משיקולי אגו... מבחינתי אתה מטנף והביקורת שלך לא שווה כלום.

יש הבדך בין לחשוב שההתנהלות לא טובה כרגע (ספויילר- כולם חושבים ככה) לבין להתשלח במיץ ברמה האישית. כפיות טובה הכי נמוכה שיש.

אצילי חתם ב-20/06/2017 שזה לפני שלוש שנים וחצי כאשר התחלנו את המגבלה על הפיירפליי עונה לאחר מכן. אתה יכול לבדוק באינטרנט, באתרים באנגלית, קבוצות שהיו מוגבלות ברכישת שחקנים מבחינת פיירפליי פיננסי ותבין שכל אחת מהן (97 קבוצות היה להן את אותה הגבלת רכישת שחקנים באותו סכום שהוציאו כמו מכבי) רכשה שחקנים במשך זמן ההגבלה.

אני לא חושב שמיץ' יהיר אבל במקרה שלנו הוא פעל מתוך יהירות בחצי השנה האחרונה בגלל מה שמניתי למעלה (אחרת איזה עוד סיבה יש להביא מאמן רק יומיים לפני תחילת הליגה ולתת לפטריק לעשות את כל ההכנה? וזאת רק סיבה אחת למה אני חושב שמיץ' התנהל ביהירות בקיץ ואת השאר מניתי למעלה). אף אחד לא השתלח במיברמה האישית - הביקורת מופנית על ההתנהלות בחצי השנה האחרונה ותו לא. מיץ' הוא לא לוני מחד ומאידך הוא רחוק מלהיות מושלם. 

15. לפני4 שעות , avich15 said:

אצילי הגיע אחרון לפני ההסכם עם אופ"א על הפייר פליי. מאז אסור לך להוציא כסף מיותר, עד הקיץ הקרוב לפחות.

אתה מתנהל בשיחה פה כמו מישהו שלא יודע יותר מדי פרטים בסיסיים כאוהד מכבי וזה מעלה כמובן את החשד שאתה לא כזה.

תוסיף על זה שאתה מטנף את הפה על אדם שכל אוהד מכבי חייב לו הכל (מותר לבקר, אסור לטנף).

בקיצור תזדיין מכאן יא טרול

לגבי אצילי - אתה טועה: הוא הגיע עונה לפני הפיירפליי. כאחד שהיה לו מנוי גם בתקופת לוני אני מעריך מאוד את מיץ' וגם היום אני חושב שהוא בעלים מעולה אבל הוא לא חף מטעויות. להגיד עליו שהוא התנהל בשחצנות, יהירות ובאגו זה ממש לא נקרא לטנף. לא קיללתי.

16. 8 דקות לפני, קמחי said:

תמשיכו להאכיל את הטרול, או שתשקיעו דקה בקריאת התוכן שהוא כותב מאז ומעולם-רעל על הקבוצה, על השחקנים, על מיטש וההנהלה.

מאז ומעולם - תוכיח. תסתכל על כל ההודעות שלי מאז ומעולם. 

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.