Jump to content

micsho3

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Posts פורסם על ידי micsho3

1. 33 דקות לפני, itan17 said:

מה זה זין? ואם באמת עשו את המקסימום?

אני אסביר לך מה זה נקרא לעשות את המקסימום: לפני חמש שנים אלי טביב איין לא לעלות נגד מכבי חיפה בגלל עונשי הרדיוס שהיה מקבל. בערב המשחק הוא החליט לעלות למגרש לאחר שקיבל הבטחה שעניין עונשי הרדיוס יקבל חשיבה מחדש וכך אכן קרה. מאז הם לא קיבלו אפילו רדיוס אחד (!!!).

למכבי ת"א יש הכי הרבה כח בליגה: הכי הרבה קליקבייטס בכל אתר ספורט ומכבי ת"א זאת העונה האחת עשרה ברציפות שמשודרת הכי הרבה במשחק המרכזי. תאמין לי שלהנהלת מכבי יש הרבה, אבל הרבה כח ביד.

2. אני יודע שפותח האשכול הולך לצאת עלי עכשיו (ואני די מסכים עם מה שהוא מציע כאן) אבל ביחד עם זה מיץ' צריך לשנות את הניהול שלו ולהחליף דיסקט מהמוסריות שלו. זה לא עבד באליפות הראשונה של ב"ש (גם שם היו טענות של היריבים בנוגע לשיפוט למרות שזה לא היה נכון), כל מה שהוא עשה וכנראה ציפה גם מאחרים לעשות עם מיכה ואצילי ועכשיו זה. הוא לא מבין עם איזה אשפה של תרבות הוא מתעסק כאן והפחד שלי שלא בגללנו, אלא בגלל אנשים כמו שיש בהתאחדות, הוא בסוף יגיד שדי לו ויעזוב. 

3. 10 דקות לפני, kutomer said:

אנחנו בינתיים ב5 מ10 ל3-4.

חותם על 5 מ10 גם בעשור הקרוב.

7 דקות לפני, פנחס שוף said:

אין ספק שהייתי רוצה שיהיה אצלנו קצת ממכבי סל מבחינת כוח (לפחות מה שהיה עד לפני כמה שנים) אבל הדרך של מיטש מוכיחה את עצמה מעבר לאליפות בשנה בודדת

הולך עם מיטש בעיניים עצומות

מסכים עם שניכם. קצת "רוע" לא יזיק

4. 21 דקות לפני, המכבייה said:

הוא מבין מצויין, יותר מכל החברים בפורום הזה. קצת צניעות בבקשה. לא הרבה, קצת. 

זורם גבר. מבאס לראות איך מנצילם את המאנצ'יות והמוסריות שלו. כנראה צריך לקבל את זה שמבחינתו 3-4 אליפויות בעשור זה מספיק.

5. לפני16 שעות , שמש צהובה said:

זה נראה כל כך מכוער מה שהלבישו שם, כל המשחק רק חשבתי על זה שאם נופלת חתיכה, היא קוצרת שורה שלמה של אוהדים.

והחורים שהשאירו בין גופי הפלדה השוכבים לחיפוי עצמו, נראה כמו פחונים במחנה בלאטה.

מביך

אתה יכול לצלם?

6. 5 דקות לפני, tomer958 said:

יש לנו את הקיצוני בצד ימין ברמלה (בר כהן)

נראה כמו מה שחסר לנו

שחקן קו מהיר עם דריבל טוב.

דרך אגב היה לנו שחקן בשם נדב נידם משהו כזה

מה איתו

2 דקות לפני, אקיטה said:

גם בביתר רמלה ונותן אחלה עונה.

אלוהים כמה כשרון יש לנו שם, משוגע מי שרוצה ישראלי חוץ מזהבי.

בר כהן קיבל הזדמנות בהפועל חיפה אבל היה אנמי מידי ועבר בינואר לביתר ת"א. הוא עדיין בגדר דן ביטון אבל אפילו חלש יותר פיזית, לא נראה לי שזה מה שאנחנו צריכים כרגע לנוכח חוסר האגרסיביות שלנו בחוד. נדב נידם ממה שראיתי עדיין ראוי שילך להשאלה באחת מקבוצות ליגת העל. אתם מגזימים עם הציפיות מהשחקנים הללו.

7. 12 דקות לפני, אקיטה said:

אוהב את זה שיש פה כאלה שדורשים כבוד ליריב אבל באנשי מקצוע של מכבי הם מזלזלים.

משאיר אותו קליל.

פטריק עשה קאמבק מהסרטים אבל במאני טיים ראית שאליפות מול ברק בכר (שלפחות לגבי הכבוד שלי אליו זה בגלל שהוא לקח קבוצת מהפריפריה ולקח איתה שלוש ברצף על הפרצוף שלנו, וכעת הוא לוקח עם הקבוצה הכושלת ביותר בעשור האחרון אליפות) עם הורסטיליות והרעננות שהוא שומר על הסגל לאורך העונה זה לא יהיה כוחות. בלבול לא היה לוקח אליפות אם היה נשאר העונה בחיפה, על אותו שטאנץ אני חושב שואן לייבן לא יביא אליפות עונה הבאה על חיפה. לפחות לי אין ביקורת לגביו ולגבי השחקנים (העונה הביקורת לדעתי צריכה להיות מופנית כלפי מיץ').

8. 25 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

אצילי, מיכה... עזבו אתכם שטויות, גם בלעדיהם היינו צריכים לקחת אליפות, דוניס הרג אותנו.

רק להזכר באיזה הרכבים הוא עלה, עם 3 בלמים נגד קבוצות תחתית, הזייה למות, אחד המאמנים הגרועים בהיסטוריה של המועדון.

הוא באמת היה הזוי אבל אל תשכח שהוא לא עשה את ההכנה לעונה (הגיע שלושה ימים לפני תחילת הליגה לקבוצה) - איזו מן התנהלות זאת? אם יודעים שיש בעיה בגלל הקורונה, ומאמן כמו ברק בכר על המדף אז תביא את בכר. שגיאה ניהולית מכריעה.

9. לפני2 שעות , maccabi-king said:

הכוכבית היחידה פה זה מה שהתקשורת עשתה פה עם אצילי בעיקר וגמרה אותנו

ידעה טוב מאוד להשפיל את מיכה ואצילי והייתה גורם נכבד מאוד מאוד בהחלטה של גולדאהר לדעתי שניזון משמועות שהם מי ישמע אנסים סדרתיים סטייל בני סלע

ואחר כך שהוא כבר הגיע לחיפה שתקו כאילו לא קרה כלום אחרי שגרמו במו ידיהם לגולדאהר להעיף את מיכה ואצילי

אם לא המחטף הזה שנוהל נטו על ידי התקשורת, אין לחיפה העונה שום אליפות ושום נעליים

נבלות מגעילות, מרגיש כמו הפועל בדאבל שזה פשוט אנחנו נגד כל העולם

אדווה דדון ואלמוג בוקר, אלוהים עוד ישלם לכם על זה אנשים מגעילים, עיתונאים בשקל, אמן ימצאו אצלכם סמים קשים בבית ולא יהיה אחד במדינה שלא ידע מזה

תבוא בטענות לבעלים שלך שלא מינה מנכ"ל שהיה אמור לנהל את האירוע תקשורתית וכמובן שבסוף החליט מה שהחליט. מיץ' ענק, אבל אבדן האליפות הזאת, במיוחד אחרי שנתיים שאחריהן רק על אדי הדלק היית אמור לקחת אליפות, רשומה על שמו בענק (מוסיף לפרשת אצילי את העניין של להביא מאמן בדקה ה90 וחוסר מענה להגנה שהתפרקה).

10. Just now, בראון said:

קבוצה שאלישע בנה

קבוצה שמרקו בלבול בנה. מרקו עשה שם את הקפיצה האמיתית

לדעתי ראיה לא נכונה ומתעלמת מהמציאות. אני גם יודע שזה לא יקרה אבל עדיין זאת טעות. איביץ' לפי מה שאני מבין מהראיונות שלו לא אוהב את ההתנהלות של מיץ' ולכן עזב ולא יחזור (מישהו רשם את זה למעלה).

11. 1 דקה לפני, erantheking21 said:

מי צריך את בכר?? איביץ' פנוי או איזה מאמן אחר כלשהו עם קצת יותר מחשבה

בכר לא כזה מאמן גדול, הוא אפילו לא הצליח לנצח אותנו בסופו של יום

אני מעדיף מאמן שהוא מעל הליגה.

קצת כבוד למאמן שעם פאקינג באר שבע לקח לך שלוש ברצף על הראש, ועכשיו נותן למועדון הכי כושל בארץ אחרי עשור אליפות. סתם זלזול מיותר

12. Just now, החתול הצהוב said:

אין שום סיכוי שברק בכר יבוא לפה בשנה הבא.

שום סיכוי. גם לא זעיר.

כמו שברח לאיזי שבוע אחרי שהאריך חוזה, הוא יבוא למכבי. הוא גם יודע שהמקפצה האמיתית לאירופה זה כאן ומיץ' ישלם יותר מיענק'לה (ועדיין לא יגיע לסכומים ששילם שם לזרים)

13. 2 דקות לפני, Zizou said:

ואן לוואן מרגיש מאמן לא מספיק ורסטילי. הקיבעון על השיטה בכל מחיר, גם כשיש לך שחקנים חכמים שיודעים להתאים את עצמם לשיטות אחרות, הופך אותך לצפוי.

בהתחלה זה עבד, אבל לאט לאט הקבוצות למדו אותנו ומאז זה נראה מאוד שבלוני

6 דקות לפני, Raumdeuter said:

אין לי משהו נגד פטריק,אבל אני כן חושב שצריך למנות מאמן אחר לעונה הבאה(הוא באמת עשה ניסים ונפלאות אחרי הנזקים שדוניס עשה+ההיחלשות שלנו בקיץ אבל לדעתי הוא לא יכול להוביל אותנו לאליפות).

אין לי שום גרם של כעס או תלונות כלפיו,להוציא אמוציות של אחרי משחק כמו שלכולנו יש.

מדויקים בהחלט. עשה אחלה עבודה אבל צריך לחזור לנוער, ולדעתי להביא את ברק בכר. אין סיבה שלא יגיע.

14. 2 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

הרחקת לכת. עונה הבאה מאמין שנתחזק ולא יהיה דוניס שזה יתרון.

אתה מכיר את מיץ' - זה לא יקרה (ומעבר לזהבי שאחרי היום אני חושב שיש מצב שיגיע). גם אחרי שלושת האליפויות של ב"ש לקחנו בסוף אליפות עם איביץ' ועם שחקנים צעירים שבתחילת העונה לא חשבנו שיגמר כמו שנגמר. הלוואי ואני סתם טועה.

15. 1 דקה לפני, כהן said:

ואחרי הכל צריך לומר בכנות, שעם כל הליקויים וההחלטות הרעות שנתקבלו בקיץ, עדיין הגענו לתת פייט כמעט עד הסוף. כלומר, עם בניית קבוצה טובה יותר ומאמן שמנחיל את דרכו כבר מתחילת ההכנות, לא מופרך להעריך שנחזור לטופ כבר בעונה הבאה, כן, יש עבודה ארוכה וקשה בשביל כך, אבל כמו שאף אחד לא חשב שניקח אליפות בפער של שלושים הפרש עם שרן ופיבן כבלמים, וקישור של שחקני בית שמשחקים בעיקר אילוצים כלכליים, כך ייתכן שלמרות שעל הנייר הם גדולים עלינו, נעשה את השינויים המתבקשים ונחזור רעבים מאי פעם להחזיר את ששלנו..

לדעתי העונה הבאה תהיה כמו האליפות השניה של ב"ש - לפחות 10 הפרש לחיפה. הם בנויים טוב יותר היום ובכר יתן שם עבודה לחיזוק הקבוצה. חבל שנתנו להם לשבור את תקרת הזכוכית הזאת בקיץ גרוע (מיכה ואצילי, להביא מאמן דקה 90, לא להביא רכש למרות שההגנה פורקה)

16. לפני2 שעות , just saying said:

מצד שני נראה שלנערים א׳ יש עונה טובה, לא יודע איפה בטבלה אבל כל שבוע אני שומע על ניצחונות שלהם ועל גולים של אוסקר גלוך.

היום הם ניצחו 2-0 את פ״ת מצמד שלו (היחידים שניצחו את פ״ת השנה)

אין קשר: שני השנתונים שכרגע בנוער (2003 ו2002) לקחו אליפויות בנערים א. צריך להבין שבמכבי בנוער ובנערים ההישגיות חשובה אבל לא הכי חשובה. כשמכבי כמדיניות אין בה אפילו לא חריג גיל אחד זה ממש משמעותי. 

17. אל תשכח שבמכבי זאת מדיניות לא לשחק עם חריגי גיל (בהפועל למשל שיחקו 2 כאלה היום) וחצי הרכב לפחות מהשנתון הצעיר (בהפועל למשל רק 3) וזה בגלל שאליפות בנוער לא חשובה, אלא השדרוג עצמו אמור להיות בעליה לבוגרים בבית"ר ת"א. מה שאותי מטריד זה האם ההתעקשות על 4-3-3 כמו היום במיוחד כשהפועל עם 3 בלמים נכונה גם לבוגרים שפטריק כמעט ולא זז מזה, כשמולו ברק בכר שהקבוצות שלו מתורגלות בכמה מערכים. 

18. מקווה שלא יקרה מה שקרה במשחק שב"ש לקחו נגדינו אליפות בנתניה שהיה שם ביציע so called רב שלהם. גועל נפש של אנשים - לא חסרים אוהדי מכבי שיקנו את הכרטיסים שלנו, למה להעביר לקופים?!

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.