Jump to content

micsho3

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Posts פורסם על ידי micsho3

1. 3 דקות לפני, הישראלי היפה said:

הסגנון של גועלי, בלי קשר לביקורת.

דרך אגב, למיץ לא נמאס! 

אם הסיפא שלך נכונה אני איתך גבר. תאמין לי שאני אוהב ומעריך אותו 

Just now, ת"א שלנו said:

די הקצנתי אל תיקח אותי קשה

אבל עדיין עומד על זה שמיץ הוא מלך וצריך להגיד לו אלף תודות על מה שהוא עושה בשביל המועדון

מכה קטנה בכנף...נחזור חזקים יותר לתחילת העונה ונוציא לחיפה את המיץ על האליפות

תדע להעריך

מעריך אחי, תאמין לי מעריך אותו (במיוחד אחרי הסבל מלוני והשנים הקשות). פשוט אני בתחושה כבר כמה עונות (כולל באלו שלקחנו אליפות עם מאמן כמו איביץ') שהמועדון לא מעניין אותו. הלוואי ואני טועה, הלוואי

2. Just now, ת"א שלנו said:

אם הייתי מנהל פה הייתי מעיף אותך כבר אתמול

מיץ לא רק מלך אלא מלך אחושרמוטה!

על מה מעיף? על דעה שונה אחי? תאמין לי שגם אני מהסובלים של הבעלים הכי גרוע שהיה פה אי פעם (לוני כמובן), אבל אתה לא רואה שלמיץ' (ואין ספק שהוא עשה כאן דברים ענקיים) פשוט נמאס?

3. 1 דקה לפני, maccabi-king said:

אסור אסור אסור

ובסוף אומר התפשרו

הבנתי שמנסים פה בכוח להגן על גולדאהר

אבל לפחות תקראו לילד בשמו

רק גולדאהר התפשר ולגולדאהר לצערי לא אכפת ממה שלך אסור

בדיוק. אם למיץ' נמאס ממכבי, מה שלדעתי קורה כבר זאת העונה החמישית (פשוט היה מאמן פנטסטי כמו איביץ' שטאטא את זה), אז שימכור את מכבי.

4. 1 דקה לפני, snufkin said:

הוא לא התכוון לאיכות המקצועית של הבוגרת, קיבר בעיקר על הנוער ואני מאמין שדיבר על הערכים ואולי אפילו רמז על פרשת מיכה ואצילי. 

הניהול בנוער יותר גרוע אפילו מהבוגרת: 2 שחקנים מובילים משנתון 2005 עזבו (נערים א), 3 מ2006 ומדובר על שחקנים שהחזיקו מהם והיו בין המובילים בדקות משחק בעונה קודמת.

5. 1 דקה לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

אתה יודע לרשום משהו שהוא לא נגד מיץ' זדיין מפה כבר

אז מי אשם יצחקי? פטריק? היה עונות שהאשמתי את ג'ורדי בזמנו ולא את מיץ', הניהול של מיץ' גרוע. זאת דעתי (אוין בעיה לא להסכים, אבל חלאס עם עצימת העיניים).

6. 2 דקות לפני, itan17 said:

מה נעשה? נפגין?

שוב יש גם עונות כאלה, הגלגל הסתובב והיה צפוי שזה יקרה.

אין מה לעשות, להנמיך ציפיות וזה מה יש, בתקווה שרק העונה

עם ניהול נכון, במיוחד מהכיוון של מיץ', לא היית מגיע לשפל כזה אחרי העונות עם איביץ'. 

7. Just now, הישראלי היפה said:

גועל נפש

איך אנשים חיים בשלום עם המצב הזה???

תיזהר כאן בפורום אתה מנסה להאיר לאנשים את העיניים שמיץ' כבר עשה את שלו, ושכמו שדאג לנו להרבה רגעי אושר אז לפני שיהפוך לפארסה שימצא למי למכור את הקבוצה (סומך עליו בעיניים עצומות), יוצאים עליך. 

8. Just now, nirnir20 said:

מבחינת הרמה? אותו חרא כמו כמעט בכל עונה בסוף יולי. 

עונה שעברה, אפילו לפני שדוניס הגיע ועדיין היינו על האדים מעידן איביץ', ניצחת פעמיים את בש ולקחת בהליכה את סכנין. ניהול פשוט גרוע בראש ובראשונה של מיץ'. איבד את הרצון לקחת אליפויות פה בארץ. תשלימו עם זה שלא יהיו פה יותר התאבדויות על האליפות.

9. 2 דקות לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

אתה חושב שאם לא היה לו רצון להשקיע הוא היה פה?

אישית אני חושב שהעניין חינוכי נמצא בערך גבוה יותר מבחינתו מאשר הערך הספורטיבי. בגלל זה ציינתי שמבחינתו אליפות המוסר חשובה יותר מאליפות ליגת העל

10. 5 דקות לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

אח שלי אתה מדבר שטיות, שלוש עונות אחרונות זה פייר פליי,בשנתיים לפני הפייר פליי,היו רכישות כמו וידאר,אצילי,סקאריונה ובטוח עוד כמה שאני לא זוכר.

ברצינות אחי - למה העונה הזאת למשל כל כך אנמית מבחינת התחזקות הקבוצה? אתה חושב שיש למיץ' עוד שאיפה להשקיע כאן?

11. 3 דקות לפני, avich15 said:

אחי, בבקשה חלאס. כנראה שאתה לא אוהד מכבי אבל אם כן אתה מביך את עצמך ממש.

2 דקות לפני, המכבייה said:

תשקיע אתה. המנוי שלך לא עושה רושם(אם יש לך). יסתדרו בלעדיך חבר.

1 דקה לפני, Naor23 said:

די ברור שזה אוהד של קבוצה יריבה.

מי אמר שהדעה של כולם צריכה להיות זהה? בעיניים שלי אתם אופטימיים ואני ריאלי. אוהב ומוקיר את מיץ' אבל לטעמי לא בא לו להשקיע על המועדון כפי שהיה. ניקח את ה-3 אליפויות בעשור אבל לא מעבר. ככה אני חושב שהוא רואה את המציאות (ואני אגיד אותו דבר גם אם וכאשר נעלה לשלב הבתים העונה וניקח איכשהו אליפות בעז"ה)

12. Just now, Raumdeuter said:

וראייקו בא בחינם?

ראיקו ואצילי היו החתמות אחרי השנים שאמרתי שהם בגדר יוצאים מן הכלל. תראה את ההשקעה בעונות הראשונות שלפני ג'ורדי, ההשקעה בעונה עם אוסקר ובמיוחד לפני סוזה ומה שהיה לאחר מכן במיוחד כשהתחיל הקטע עם הפייר פליי. ככה הוא רואה את המציאות, וזה בסדר אבל אנחנו צריכים להבין ששליטה כמו שהייתה לנו ברמת הבעלים כבר לא תחזור. הוא משרה יציבות אבל מעבר לכך הניהול ברמה נמוכה מאוד (כולל בנוער) וכך גם ההשקעה.

13. Just now, Rodrigoal_Goaldberg said:

הודעה בזויה

האמת כואבת (והיא כואבת גם לי). אבל לא מעניין אותו מכבי כבר הרבה עונות (כול בעונה עם איביץ' שאז הגיע מאמן ברמה עם קיץ מאוד דומה להיום). יכול להיות שזה גם בסדר לקחת 3 אליפויות בעשור בהשקעה מינימלית ואנחנו צריכים להשלים עם זה

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.