Jump to content

micsho3

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Posts פורסם על ידי micsho3

1.  

3 שנים מוצלחות ושנה אחת קצת פחות.

כל מנג'ר בעולם היה חותם על זה.

זהבי פה הרבה בזכותו.

ג'ורדי מיצה: עשה את המהפכה הכי גדולה כאן אבל נראה שכמו בכל בנייה של חברה/קבוצה גם פה הוא כבר מעבר לשיא וטוב בשבילנו (ואת האמת גם בשבילו) שיתקדם הלאה לקבוצה גדולה יותר ואנחנו נתקדם הלאה עם מנהל ספורטיבי ברמה יותר גבוהה.

גם בחלון הקודם מה שהוא הביא מלבד טבח הבלם היה על סף הסגירה.

אנחנו צריכים כבר שנה וחצי לחזק את ההגנה ובמקום זה כלום.

2. השינוי האמיתי בב״ש השנה זה מסתבר העדפה של דודו דהאן על אבי נימני

הביאו מאמן של דודו דהאן

זרקו את גורדנה וארבייטמן ( שחקנים של נימני )

הביאו את בראון וגאדיר , שמצטרפים למליקסון ועוד חצי קבוצה שלו

רומז לכך שרמי גרשון יהיה הרכש הבא שלהם באחד החלונות הקרובים?

3. כל מי שמכפיש את ג'ורדי ויוצא עליו הוא בן של אלף זונות,אפשר להעביר ביקורת ויש גם על מה ג'ורדי לא מושלם אבל י'בני שרמוטות שכחתם מה היה פה לפני שהוא הגיע?? איך במשך שנתיים הישראלים שיחקו עם הכסף של גולדהאר כאילו זה משחק מונופול וחוץ מכישלונות לא הגענו לכלום? קצת כבוד י'זבלים

למה עצבים זה בסך הכל כדורגל... :-)

4. אני שם רגע בצד את מסע ההסתה וכפיות הטובה שג'ורדי מקבל פה נחזור אליו תיכף...

עצם זה שאוסף אנשים שלא מכרו אפילו מכונת כביסה בחייהם הקצרים מעבירים ביקורת על איך גולדהאר עושה עסקים,

וכן כל עסקה במועדון עוברת דרכו, משעשעת אותי במיוחד.

בינתיים ג'ורדי ומיץ הביאו תוצאות בכל עונה ובכל חלון,

איזה קבוצה עושה כמות עסקאות כמו מכבי בכל קיץ ובכל חלון ? עסקאות שבאופן שיטתי מחזקות את מכבי או מחלישות יריבות

החלפנו הרגע שני זרים בעמדות משמעותיות, מה ציפיתם להחליף חצי הרכב בינואר ? ככה לא מנהלים קבוצה.

מעבר לרצון כאוהד לראות את מכבי לוקחת תארים ואת מדו וסה קורעים רשתות אני ממש אשמח אם זה יקרה כדי שכל כפויי הטובה יאכלו את הכובע.

אני לא נגד ביקורת אבל איפה הסבירות ? כל שחקן שלא הבאנו אסון וכל שחקן שכן הבאנו כשלון וזה רק אצל אוהדי מכבי.

וואקמה לא הגיע מאותה סיבה שעטר לא הגיע, מעדיפים את טל בן חיים ובצדק.

בקיץ הגיע בן חיים הבלם ולא צפו שטיבי יירד בחדות ברמתו אז ההחלטה לשמור על קרלוס הגיונית וסבירה יש לו ערך מוסף גם בחדר ההלבשה.

אז היום כולם בוכים איך וויתרנו על שיר צדק שכל הפורום הכריז עליו בכיין ובלם בינוני רק בעונה שעברה..

מה שנכן לרוב הסגל של באר שבע שהייתם עסוקים בלזלזל בו בשלוש השנים האחרונות.

מקווה לעוד הרבה שנים "מקובעות" של גולדהאר וקרויף במכבי !

בא נתחיל מזה-ג'ורדי הוא איש המקצוע מספר אחד שהגיע לפה אי פעם והלוואי ובהתאחדות היה מישהו כמוהו שגם באמת הין מיישמים את מה שהוא אומר.

לתוכן העניינים-נוואקמה לדעתי זה חתיכת פספוס: גם מכיר את ישראל, גם הצטיין פה בשנתיים ששיחק וגם היה צריך מישהו כמוהו. לגבי קרלוס-שנה שעברה כבר הגיעה נסיגה משמעותית ביכולת ומאחר וצדק היה תלוי ועומד היה צריך לא לפספס אותו (במיוחד לא ליריבה העיקרית בשנתיים שלפני).

אני מסכים שהרכש בקיץ היה בסדר גמור (למרות שבן חיים הבלם אני הערכתי שלא היה מספיק וראדוניץ' שהגיע על קצה החלון הקודם הגיע בתזמון בעייתי) אבל עדיין יש נורות אזהרה שנדלקו כבר ממזמן (במיוחד בהגנה) ויש צורך לטפל בהן. הלוואי עלינו את גולדהאר לעוד 200 שנה ואנשי מקצוע כמו ג'ורדי במכבי.

הביקורות שלי עניינית נטו אחי.

5. מסכים איתך אבל זה חוק אצל גורדי לסחוט במו"מ, אחרת היינו משלמים על כל שחקן בארץ מעל מיליון יורו ועובדה שהוא מצליח להשיג עסקאות טובות מול הקבוצות (נו בכיאת, כל חלון העברות שמסתיים בבוקר למחרת יש תמונת שער שלו מחוייך במשרדי הבקרה). זה ששחקנים לא השתלבו זה בעיה שלא תמיד קשורה לתפקיד שלו.

הסכומים של העסקה של דסה ואזולאי מביתר לא נראים כמו סחיטה במו"מ כי אם אני זוכר נכון הסכומים ששולמו לא השתנו כל כך במהלך המו"מ. אותו דבר לגבי ראדוניץ'-הגיע ממש בסיום החלון כברירת מחדל וראינו מה קרה.

6. דסה וראיקוביץ' אין ספק שזה חיזוק. לגבי אזולאי וריקן על חשבון ייני וראדי זה היה ברירת מחדל הכי טובה בארץ. עם ורמוט זה מתסכל אבל בטוח לא אשמתו שהוא לא התחבר.ראדי ואיינבינדר שחקנים שהתחננו פה בפורום שישוחררו רק להיפטר מהחוזה שלהם (כמו שהיה עד לפני שבוע עם ורמוט ובן בסט אין הבדל). מה רע בשדרוג חוזה של בן חיים? צעד מעולה.

אני לא רואה פה שום קבלת החלטות שגויה מלבד ראדוניץ' שהיה הימור וגרסיה (שסך הכל בן 31) שציפו ממנו לחזור לכושר.

שאלה קטנה: כמה שינויים בהרכב יש השנה בקבוצות אלופות/בכירות באירופה? בברסה, באיירן וכאלה

הערה חשובה: מלבד טבח הבלם כל הרכש בוצע ממש מאוחר (רק ריקן שיחק במוקדמות הצ'מפיונס). זה גם לא לעניין

7. אבל מבחינתו לא היתה מצוקה ואני לגמרי יכול להבין זאת. היה לך צמד בלמים שהיה הכי טוב ליגה 3 שנים, אליו הבאת את בלם הנבחרת ששיחק עשור בטופ העולמי כתוספת. זה היה חייב להספיק.

הבעיה התחילה דווקא כי היו לך שלושה בלמים בכירים ועשו ביניהם רוטציה אין סופית.

היכולת הכל כך חלשה של טיבי ובן חיים היתה בלתי צפויה. צר לי.

אגב אם אתה שואל מה הרג לנו את משחק ההגנה- שתי סיבות עיקריות:

1. ייני, הוא פשוט היה נכס למשחק ההגנה. אלברמן נוסף

2. מאמנים, אצל יוקאן הקבוצה לא היתה מספיק מאומנת, אצל בוס זה נראה שוא פשוט לא שם דגש על כך, אבל ניתן לו עוד קצת חסד בנושא.

שנה שעברה כבר ראינו נסיגה ממש משמעותיצת ביכולת של קרלוס.

כל ההחתמות בקיץ מלבד טב"ח היו ממש לקראת הסוף, אפילו אחרי באזל. זה לא לעניין.

8. מלהגיד שרוצים מישהו יותר טוב מגורדי ועד מסע הכפשות שמבוסס על סמך כתבות של אתרי הספורט שמוזנות על ידי כל בעלי האינטרסים בארץ המרחק גדול. ממש מביך מה שקורה פה - עושים בדיוק מה שציפינו ורצינו ועדיין יש תלונות (רכש לקישור ולהתקפה, הוצאת ורמוט מהסגל, ניסיון מתוחכם להביא את המגן שמאלי הכי טוב בארץ, וזה בלי קשר לנבואות שלכם שהפסדנו את עסקאות חיינו: גאדיר ושונפלד).

מודה כל יום שגורדי מנג'ר של מכבי, לא ראיתי מישהו עושה את זה טוב יותר בארץ.

...

לגבי השאלה אם ג'ורדי מיצה? קשה לענות עליה בקלות.

מצד אחד, כן יש תחושה שתבנית המחשבה שלו לגבי רכש שומרת אותו בטופ אך מגבילה את קצב ההתקדמות של המועדון (ככה זה כשאתה לא מהמר).

מצד שני המועדון מתפקד כל כך טוב, משכך היטב כל זעזוע במערכת, המאמנים שהוא מביא לפה זו חתיכת הברקה.

בקיצור, שאלה אין לה תשובה קלה, כל מי שחושב שברגע שג'ורדי יעזוב המועדון בהכרח יתקדם משלה את עצמו להערכתי.

אף אחד לא יקח לג'ורדי את מה שנתן למכבי. אני אישית מה שמפריע לי זה שפעם אחרי פעם נדלקו נורות אזהרה בנוגע להגנה שלנו ומה שנעשה זה להאריך את החוזה של קרלוס ולהביא את טל בן חיים במקום שעם כל הכבוד גם לליגה שלנו הם לא מספיקים במיוחד כשהציפיה של ג'ורדי זה קו הגנה רחוק מהשער שדורש בלמים מהירים (ואני בכלל לא מדבר על איך שההגנה נראיתה בליגת האלופות-מה שמעניין זה הליגה המקומית).

עוד דבר שהפריע לי זה שנואאקמה הוצע למכבי לפני בש ועדיין ג'ורדי סרב לקחת אותו למרות שהוא מכיר את ישראל ובשתי עונות ששיחק ברעננה הוא היה בסדר גמור.

דבר אחרון-מדוניאנין. אולי מדובר בשחקן טוב אבל זה נראה כברירית מחדל.

9. הגם אתה מנש?

אני לא יודע אילו ציפיות היו פה לכולם בחלון ההעברות הזה. אני יכול לחזור חודש אחורה בזמן ולהראות שהרוב פה היו חותמים על מחליפים לראדוניץ' ומיטרוביץ', המהדרין ביקשו גם מגן שמאלי. המהדרין מן המהדרין שחיו בסרט (4 שחקנים בחלון....) רצו או בלם (איזה? זר? במקום?) או חלוץ ישראלי נוסף.

כרגע החילופים בשתי העמדות שציינתי מסתמנים כאיכותיים יותר ממה שהיה (נחכה לראות איך הם ישלבו).

אם יגיע גם טווטחה זה יהיה חלון אדיר מבחינתי.

קריאות האבל ולבישת השק רק בגלל שב"ש החתימו את בראון וגדיר (שחקני סגל חשובים, אבל שחקני סגל) כשאנחנו התחזקנו בשחקני הרכב, לא ברורות לי כלל ועיקר.

לא יודע מה איתך אחי אבל לי לפחות יש ציפיות לבלם איכותי כבר מינואר של שנה שעברה - כל פעם נדלקות עוד נורות אזהרה ועוד נורות אזהרה שההגנה שלנו ברמה מאוד נמוכה וג'ורדי לא נותן לנו את הפתרון לכך.

ודרך אגב-אני לא חושב שמדוניאנין הוא פתרון ראוי.

10.  

מעריץ אותך אחי . הגיע הזמן להגיד את זה בפה מלא ולהפסיק עם הסגידה העיוורת אחרי קרוייף , צריך להבין שיש ואפשר יותר טוב מזה

ג'ורדי עשה הרבה מאוד טעויות , עסקאות גרועות וביבוז הון על שחקנים כמו ורמוט ובן בסט התבססות על זרים שכבר היו פה מחשש להכשל שוב עם כאלה שניסה להביא בעצמו

השערורייה הזאת בשם שויינפלד (שאם רצית אותו ועקבת אחריו כמו שאומרים למה חיכית עד שיגיע לנתניה ואז לנסות לקנות אותו מהם אחרי משחק וחצי בפי כמה וכמה)

ותכלס , הכי משמעותי הביזיון של ליגת האלופות ואיך שהקבוצה נראתה אחרי מידת ההשקעה של כל השנים האלה

עדיין מעריך אותו מאוד , אבל חייבים לחשוב הלאה

אחי אני לא עד כדי כך קיצוני - ג'ורדי הובא למכבי על ידי מיץ' כדי לקדם את המועדון בזירה המקומית (ולדעתי עשה את זה בגדול) ורק אחרי זה באירופה (ובינינו לא ניתן לשכוח שעברנו את הבתים בארופית והגענו לבתים בצ'מפיונס. עפנו בקיץ 2014 הרבה בזכות שלא ארחנו בבית). לדעתי מה שקרה לג'ורדי זה דבר טבעי: הוא בא כדי להעביר את המועדון תהליך קשה שלא הייתה ברירה אחרת אלא לעבור אותו וכעת הוא מעבר לשיא ואפילו יותר מזיק ממועיל. אם אין בלם למכבי אחרי שכבר במשך 3 חלונות זה היה ברור אנחנו בבעיה (כנל לגבי נוואקמה למשל שהוצע למכבי לפני שהוצע לבש ולא לקחנו אותו). יש לי תחושה שג'ורדי מנסה כל הזמן להוכיח שהוא יכול ומסוגל במקום לקדם את המועדון וזה בעוכרינו (ובינינו-גם בעוכריו).

תן שמות מי אתה מעדיף במקומו

להגיד הלאה זה קל

לכל סיר יש מכסה ולכל אחד יש תחליף. כמו שהביאו את ג'ורדי צריך להביא מישהו אחר ובעז"ה מישהו שיביא אותנו צעד אחד קדימה כמועדון וכקבוצה.

11. האמת שלא נעים אבל אני מסכים. אני בהחלט חושב שג'ורדי מיצה וזה מתבטא גם בשטח. אני מאמין שהמנהל הבא ישדרג אותנו יותר מבחינת זרים בעיקר. השאלה הגדולה אם הוא יתמודד עם השכונה כאן וההתנהלות התקשורתית באותה רמה כמו ג'ורדי או קרוב לכך. זה חשוב מאוד בעיניי.

לכל סיר יש מכסה ולכל אחד יש תחליף ואין מושלם-אם היה מושלם הוא יהיה בברצלונה ולא במכבי. אבל כן צריך שינוי.

12. אם זה יקרה + הויתור של גדיר, ולראשונה אני אחשוב שמשהו באמת לא בסדר. שאולי הוא עייף (הכוונה לג׳ורדי).

ג'ורדי מיצה: עשה את המהפכה הכי גדולה כאן אבל נראה שכמו בכל בנייה של חברה/קבוצה גם פה הוא כבר מעבר לשיא וטוב בשבילנו (ואת האמת גם בשבילו) שיתקדם הלאה לקבוצה גדולה יותר ואנחנו נתקדם הלאה עם מנהל ספורטיבי ברמה יותר גבוהה.

13. בתחושה שלי ג'ורדי שהוא המהפכן הכי גדול שהיה כאן בכדורגל די מיצה את עצמו במכבי: כבר מהעונה הקודמת הנסיגה של הבלמים בלטה לעין ובמשך שלושת החלונות מאז שום דבר לא השתנה, כנל לגבי מגן שמאלי. הסגל עדיין רץ בליגה טוב אבל יש יותר מידי נורות אזהרה שלא מקבלות מענה.

עוד דבר-נוואקמה הוצע למכבי לפני בש-למה הוא לא במכבי היום? כנל לגבי צדק. ראדי שוחרר כאקט של מחווה שנה לפני תום החוזה-למה דווקא ליריבה הכי גדולה שלנו?

אני גם חושב שג'ורדי הוא הגורם הראשי לשלושת האליפויות שלנו (עובדה שלפניו תקציב הקבוצה הבוגרת היה מהותית גבוה יותר ולא השגנו כלום) אבל נראה לי שהקשר בין ג'ורדי למכבי כבר מעבר לשיא וניתוק הקשר יעשה טוב לשני הצדדים.

14. אני חייב להגיב לגבי השוואות שעושים עם קמפיינים של מכבי ושאר הישראליות בעבר:

בתחילת העשור הנוכחי הגבלת הזרים בכל אירופה הוסרה לחלוטין בעוד שבישראל היא נשארה ואפילו די מחמירה. תשימו לב שלא רק למכבי קשה באירופה, גם שאר הקבוצות לא מצטיינות (אף קבוצה לא עלתה לשום שלב בתים כבר שנתיים ברציפות, מכבי חיפה בפעם האחרונה בליגה הארופית התבזתה מול אגדם מקזחסטן, הפועל תל אביב עפה ע"י פנדורי ואדוז וקבוצה מליטא).

המסקנה: אין מה להשוות עם מה שהיה לפני 2012-החוקים באירופה השתנו ואנחנו נשארנו מאחורה.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.