Jump to content

micsho3

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Posts פורסם על ידי micsho3

1. כל הקבוצות בליגה (פרט אולי לב"ש) לא סיימו את הרכבת הסגל שלהם

החלוץ יגיע, מנסים להביא מישהו שבאמת ישדרג את הקבוצה כמו חמד ודמארי ולא עוד בן בסט שכולכם אחר כך תלעגו לג'ורדי בגללו

דווקא באר שבע עשתה טעות בעיניי שאין לה כמעט מרווח לשדרג את הסגל אם היא מגיעה לליגת האלופות ומקבלת את המענק השמן

ג'ורדי לא עובד לפי הלו"ז שלכם, וטוב שכך

הלוואי ואתה קולע למטרה אחי

2. הם כן נוגדים. רק שממשיכים לכתוב אותן, בפועל אף אחד לא מממש את זה. אם יש פה איזה עורך דין עם מקרי עבר אשמח לשמוע.

באירופה לעומת זאת אני יודע שכן ממשים את זה, אני מכיר שני אנשים שנתבעו ושילמו קנסות לא קטנים.

לפי הפסיקה בנושא מותר להשתמש בסעיף כזה בחוזה כזה כשמתקיימים שני מקרים:

א. העובד מודע לחומרים סודיים בחברה בה עבד

ב. האיסור לעבור לחברה אחרת הוא קטגורי ולא נגד חברה ספציפית

במקרה דנן-שני המקרים לא מתקיימים כך שאם מכבי ממש רוצה היא יכולה לרכוש אותו

3. אני לא מבין למה ערן משתף איתו פעולה אם הוא יודע שזה מה שהוא מוציא כל הזמן.

ערן יודע שמכבי הגיעה לאן שהגיעה הרבה בזכותו ושהוא קיבל את החשיפה והחוזה העצום הזה בזכות מכבי, הוא יודע שהוא הרוויח כסף לא רע בכלל ועצום ביחס לסטנדרט הישראלי(אני חושב שהוא שחקן שהרוויח את החוזה הכי גבוה בליגה בארץ אי פעם, לא?).

אז למה לעזאזל אתה מתראיין לדבר הזה שאתה יודע שאלו הכותרות שהוא מוציא בסוף?

ברית ראשון לציון. גדלו באותה שכונה מה אתה מצפה?!

4. הלוואי ואני סתם אוכל סרטים אבל אני לא רגוע מהדברים שאמר קרוייף:
    א. זיהית שהסגל קצר, מדוע שיחררת את בדש ואיינבינדר?
    ב. מה הקטע ברצון להגדיל את מספר הזרים אם גם ככה אתה יודע שזרים ברמה לא רוצים לבא לפה?
    ג. הזרים תרמו לעניין המנטאלי-לא נשמע לי טוב. מקווה שזה לא מרמז על כך שקרלוס ישאר כאן.
    ד. אם יש רק עשרים ישראלים ראויים אז למה נתת לשלושה מהם לברוח לב"ש?
    ה. אין התייחסות לעניין הנפילות עם זרים - במיוחד ברשלנות בנושא החלוצים הפצועים שהגיעו לקבוצה השנה.
    לדעתי כמו כל מנהל איכותי וברמה גבוהה הוא הגיע למיצוי הרעיונות וההשפעה שלו על הקבוצה. הלוואי ואתבדה.

5. ג'ורדי שאנן. כבר 5 חלונות.

ההפתעה היא לא העונה הזאת בלי תואר, אלא שעד עכשיו הצלחנו לקחת תארים ולטאטא את ההחלשות משנה לשנה.

אבל שאתה מגיע למצב שאין לך 18 שחקני סגל, רוב העונה אתה משחק עם 2 זרים בהרכב ואליאל פרץ שחקן הרכב/מחליף ראשון בשלבי ההכרעה של העונה המזל לא יכול לעזור.

הודעה שלי מהצהריים שלא תגידו שההפסד גורם לי לדבר ככה:

כל מילה בסלע וממקום טוב וחיובי.

6. ג'ורדי ענק אבל הוא מיצה את עצמו כבר לפני שנתיים - גם בעונת הטרבל ההרגשה הייתה במשחקים שאנחנו משחקים על אדי הדלק מהעונה עם סוזה. צריך להיפרד יפה, להגיד שלום ולהמשיך עם מנהל מקצועי אחר עם רעיונות חדשים ודם חדש. לכל סיר יש מכסה ולכל אחד יש תחליף ובאמת ממקום טוב.

7. לעניות דעתי זאת טעות למחוק כל קשר איתם: לדעתי צריך להציף את הפייסבוק של הערוץ והכתבים, הטוויטר של הכתבים (רק שימו לב כל הזמן מה אסף אבולעפיה שהוא העורך הראשי של חדשות הספורט מפמפם) וכל מדיה אחרת בלי הפסקה. בכל מקרה מה שתחליטו אני זורם.

8. לעניות דעתי זאת טעות למחוק כל קשר איתם: לדעתי צריך להציף את הפייסבוק של הערוץ והכתבים, הטוויטר של הכתבים (רק שימו לב כל הזמן מה אסף אבולעפיה שהוא העורך הראשי של חדשות הספורט מפמפם) וכל מדיה אחרת בלי הפסקה. בכל מקרה מה שתחליטו אני זורם.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.