Jump to content

micsho3

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by micsho3

1. פטריק רצה לחכות עוד להתפתחות של בר כהן ואליעזר התעקש עליו למרות שאני יודע שהיו שם ריבים מאוד קשים ביניהם. עזוב את אחיין שלי הוא לא העניין כאן (והבאתי אותו לא בגללי אלא בגלל שכבר עברנו עוד שלושה לפניו) ואין כאן עניין של לעבוד על עצמך אחי - יש כאלה שההתפתחות שלהם היא בגיל 17-18 אבל כבר דאגו לייאש אותם לפני. פטריק הוא באמת איש מקצוע מספר אחד שיש בישראל היום אבל תצאו מהסרט שהוא מתקדם בשיטות שלו - מי שמתקדם לא נמצא בישראל.
  2. שום הכשרה מקצועית ידידי - אני מהתולעי ספרים של מאמנים (כמו פפ וכו') ותו לא. ממה שאתה מדבר אני מבין שאתה לא כל כך מודע למה שקורא בליגות הנערים והנוער בארץ, אני יכול להעיד על עצמי שההכרות שלי האישית מסתכמת ב-3 אחיינים שאחד מהם בליגה הלאומית ועוד שניים בליגת העל, ויש עוד אחיין רביעי שלטעמי הוא הכי כשרוני אך הגודל שלו זה הבעיה. אם מאמן אומר לו שהוא היה נותן לו לשחק אם רק היה גדול יותר (ולא רק אחד) אז זה בעיה - ובמקרה שלו הוא במכבי. לגבי בר כהן - עונה שעברה אליעזר המאמן של נערים א הלך כאסח עם פטריק בגלל בר כהן ובסוף פטריק התקפל. אין לך מושג אחי מה הולך היום לפי מה שאתה מדבר.
  3. הארגזים שהוא מקבל בארץ זה כאין וכאפס לצד מה שהוא היה מקבל באנגליה, באחת הקבוצות הגדולות בהולנד או בקבוצות ממזרח אירופה: הוא בארץ כי בארץ הפיגור הוא מאוד גדול והוא מביא איתו תפיסה חדשנית בארץ (אבל מאוד מיושנת מחוצה לה). לגבי מיכה - קשה לי להמחיש לכם את המצב במחלקת הנוער אצל השחקנים שהם באותו מבנה כמו מיכה. זה ענין של התפתחות פיזיולוגית שלצערי גם מכבי (כמו גם שאר מחלקות הנוער הגדולות) חוטאות בו ולטעמי מפספסות את השחקנים שבסוף הכי כיף לראות. כמובן שיש צורך באיזון (שחקן אחד פיזי יותר, שחקן שני טכני יותר וכו') אבל להעלים בצורה כה קיצונית את אלה שהם תחת ההגדרה של 'כשרוני אך קטן'? יש כאן טעות לטעמי.
  4. ה-4-3-3 שהיה עד העונה הנוכחית כולל ממש מיושן, הענין של שחקני הכנף שציינתי יחל מהעונה הבאה וזה כמובן יותר מודרני אבל עדיין באירופה זה היה נהוג ללמד בתחילת העשור.
  5. איתך אחי. הוא איש מקצוע מספר אחד בכל הנוגע למחלקות נוער שהיה ויש בארץ. אבל שיהיה ברור - גם ה-4-3-3 שהוא מנחיל היום זה יחסית מיושן (מעונה הבאה יהיה שינוי לטובה כאשר שני שחקני הכנף ילמדו להכנס למרכז). בא נגיד ככה (די בגסות כמובן): מכבי מפגרת מבחינת מחלקת הנוער בעשר שנים מאירופה, שאר הקבוצות בלפחות 15.
  6. היה מקבל בלחץ 500 דקות בעונה (מוכן לעבור איתך בפרטי על אחת אאחת מקבוצות הנערים ולהראות לך באתר של ההתאחדות את התפלגות הדקות והמבנה של השחקן ותבין לבד את המשמעותI עם עובדות אי אפשר להתווכח. שלא יהיה ספק - מחלקת הנוער של מכבי מספר אחת היום בארץ בעיקר בגלל פטריק, אבל בסופו של דבר פטריק נמצא בישראל ולא במקום אחר כי זאת הרמה שלו. רק תתאר לעצמך כמה שאר מחלקות הנוער בארץ לא בכיוון
  7. ממש לא שחיפים אמיתיים - בנערים ג 4 שחקנים קיבלו חוזה העונה וכולם מפותחים מאוד פיזית, בנערים ב יש ל9 חוזה וגם שם אותו עניין. דור מיכה לא היה שורד במחלקת הנוער היום.
  8. מעריך אחי את התגובה המפורטת. אני לא הסברתי את עצמי טוב: יש בארץ בעיה עם שחקנים בגילאי נערים שהם תחת ההגדרה של 'כשרוני אבל קטן' דהיינו שחקנים כמו דור מיכה ועומר אצילי שיש להם כדורגל שבשבילו משלמים כסף אבל מצד שני אם תיתן לשחקן פיזי לשחק אתה תנצח בעוד שאם תיתן לאחד כזה לשחק יהיה לך קשה להגיע רחוק וזה למרות שמה שחשוב זה להוציא שחקנים לבוגרת. שחקנים תחת ההגדרה הזאת מתפתחים פיזית וקוגנטיבית רק בסביבות גיל 18 ורובם מתייאשים הרבה לפני וזה קשה, מנסיון של אחד האחיינים זה מאוד קשה (יש לי 3 אחיינים שמשחקים בליגות הגבוהות ודווקא זה הכשרוני התייאש בגלל העניין הזה). לצערי פטריק גם נגוע בזה. כשרשמתי טכני הייתי צריך יותר לפרט ולרשום 'כשרוני אך קטן'.
  9. מעניין מי יאמן את הנוער - מהמר על המאמן של נערים א בשלושת השנים האחרונות (אליעזר בן אהרון - לקח בכל השלוש שנים אליפות ובפער בכל פעם)
  10. זה לא מספיק, מהיכרות עם המערכת. מה גם שלואן לייבן יש אנטי נגד שחקנים טכניים, הוא מעדיף את הפיזיים: אצלו שחקנים כמו דור מיכה ועומר אצילי לא יגדלו. בר כהן הייתה התעקשות של צרפתי למרות ואן לייבן.
  11. לדעתי אליעזר בן אהרון מנערים א' (יש לו שם כבר איזה 5 אליפויות מ5 שנים). דדי רק עונה ראשונה אימן כמאמן ראשי וגם בילדים הברומרים דעתניים וקשה להאמין שכמו אלון גם גדי לא ירצה ללכת לפי מה שמתווה ואן לייבן, לא רלוונטי
  12. צנציפר שנוא הפורום מפרסם בטוויטר שגיא צרפתי הולך להיות עוזר של בכר בבאר שבע. לגבי צרפתי - הבנתי שהוא יחליף את זיו אריה בביתר ת"א/בת ים וכנראה זה לא סגור. מעניין מי יאמן את הנוער
  13. שיעשו את הסופרקאפ עם בני יהודה משחק פתיחה - נראה לי ראוי
  14. אתה מודע לכך שבעונת הדאבל אחוזי ההצלחה שלנו היו יותר גבוהים מהעונה ההיא של חיפה?
  15. מלבד ההולנדים יש עוד 2 מאמנים/עוזרי מאמנים במשכורת מלאה מהסיבה שאנשים לא רוצים לקחת סיכון ולהתפטר מהעבודה הראשית שלהם (בד"כ מורים לחינוך גופני או משהו בעיריה)
  16. חברים גם מסי עשה עונה וחצי בברצלונה ג' וברצלונה ב' לפני ששיחק בקבוצה הראשונה (תבדקו אותי - בויקיפדיה) וזה דבר מעולה: שחקנים בגיל הזה צריכים דקות משחק משמעותיות וקשה לקבוצה בוגרת שרצה לאליפות לאפשר להם את זה.
  17. אין על מיץ'. איזה נכס אדיר
  18. תחושת בטן שלי (אין לי מושג באמת מה יהיה) זה שיהיה סגול פסיפס ולדעתי זה לא טוב
  19. צודק - מה שמגיע מגיע. ובענק
  20. לא ידידי - בגילאי הנערים (15-17) אין להם יכולת פיזית (קרי אגרסיביות, מהירות, אוויר בריאות) להתמודד עם הגדולים יותר. אין ספק שמדובר בשחקנים שצריכים יותר סבלנות, אבל לעיתים הם נדחקים בפינה. השחקנים האלה קשה לקחת איתם אליפות, עם הפיזיים יותר קל ובמכבי לצערי קצת הולכים יותר לקטע של הפיזיות. לדוגמא: בשנתון נערים ג' החתימו 7 שחקנים על חוזה בגלל הפיזיות. יש ביניהם באמת 5 ברמה, אבל עוד 2 שדי ברור שהיסודות שלהם לא טובים (עצירה של כדור, מסירה וכו'). אבל שלא יהיה ספק - היום זאת האקדמיה מספר אחת בארץ וואן לייבן עושה עבודה נהדרת.
  21. הפסקה האחרונה לא נכונה - הוא כן רוצה את התארים: עובדה שהיום השחקנים שתחת הקטגוריה של 'כשרוני אך קטן מימדים' נדחקים לשוליים בקבוצות. לדעתי זה ענין שיש לשפר אותו
  22. אתה יכול לבדוק באתר ההתאחדות אם מדובר בפייק שמות ואם באמת היו מעברים. לגבי הסכומים - אמנם לא מדובר בסכומים שמכבי חיפה שילמה אבל עדיין מענק חתימה. וסתם ככה, אופיר לוזון הוא זה שהתחיל על החוזה כמעט לכל שחקן במקום משהו שהיה נדיר עד לפני כמה עונות.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.