Jump to content

micsho3

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by micsho3

1. גישה נכונה אחי - בגילאים הקטנים הכי חשוב שהילד יהנה. אינשאללה תרווה ממנו הרבה נחת בכל תחום אשר הוא ירצה לעסוק. בגדול אתה עוד תבין שמדובר בשוק של ממש: היום בהפועל תל אביב בנוער למשל מתוך 28 שחקנים שבסגל 11 היו במכבי בשלב כלשהו חח
  2. בגדול אחי מאחד שעבר בעצמו (ועובר כעת עם אחיינים) כל מה שקורה לפני שעוברים לשחק 11 על 11 ועוד איזה שנתיים ממש לא מנבא - רק בסביבות נערים ג' (גיל 14-15) מבינים את הכיוון. על הדרך - מה שקורה באולימפית (הפסדים לאיי פארו וקזחסטן) זה פועל תוצר של מה שקורה במחלקות הנוער: אין איזון ביחס שבין הפייזים והגרזנים לבין השחקנים הטקטיים הקטנים - מאמן היום במחלקות הנוער כדי להצליח יעדיף הרכב של גרזנים מאשר השחקנים הטכניים. ביחד עם מבנה ליגת נוער לקוי שבו בליגות לנוער שזה בעקרון שני שנתונים מותר לך לשלב עד שלושה חריגי גיל ואז יוצא שהשנתון הקטן כמעט ולא משחק ובהנחה שמדובר בשחקן טכני הוא כנראה גם לא ישחק בשנה השניה של הנוער ואז הבעיה כבר הופכת לכרונית. מכבי יאמר לזכותם זה שונה והם הקבוצה היחידה בלי חריגי גיל (למשל חיפה השבוע שיתפה בהרכב 3 חריגי גיל, 6 שנתון שנה שניה בנוער ורק שניים מהשנתון הקטן, מכבי פת השבוע שיתפה בהרכב הראשי חריג גיל אחד, תשעה שחקני שנה שניה בנוער ורק אחד שנה ראשונה - תכנסו לאתר ההתאחדות ותיווכחו בעצמכם. כל זה עוד לפני שהתחלתי לדבר על זר שמותר לשתף בנוער). על הדרך אני ממליץ (ולעוד כמוך ששמים את הילד שלהם בכדורגל) בגיל צעיר לדאוג במקביל לאימוני כדורגל גם לאימוני קראטה (לחזק את הרגליים) ולדאוג לאימונים פרטיים מעבר למה שמכבי נותנת אבל ממאמן שמכיר את הקליקה. המון בהצלחה
  3. הכי חשוב, ולמרות שאין קהל - משחק בבית. לדעתי ניצחון פה קריטי: יבטיח לנו עליה לשלב בתים כלשהו אחרי שנתיים שחונות, מצד שני אם לא ננצח חס ושלום נרד לפלייאוף של הליגה האירופית-מסלול האלופות (כן, היום גם שם יש מסלול אלופות) ושם יהיה את לגיה ורשה, סלטיק, לודוגורץ וכו). חייבים ניצחון
  4. נקודה שעלתה לי בראש במהלך היום: אלירן עטר הגיע למכבי אחרי שהורשע בפלילים ונידון לששה חודשי מאסר שהומרו בעבודות שרות - אם גולדהר בכבודו ובעצמו החתים אדם שנאשם בפלילים אז למה מיכה ואצילי שכנראה בכלל לא יהיה נגדם אפילו משפט פלילי צריכים להיזרק מהקבוצה?
  5. למרות שהסיכוי נמוך, ניתן לקחת אליפות מול הפועל. לא להוריד את הרגל מהגז
  6. לדעתי ארועים בינלאומיים לא יתרחשו בטווח הקרוב, גם לא של החצי שנה הקרובה
  7. לטעמי האיום של אופ"א הוא בלי שיניים - לא רואה איך ניתן יהיה לשחק משחקים בינלאומיים בשנה-שנה וחצי הקרובות כל עוד אין חיסון. הליגה פה הופסקה בדיוק אחרי שני סיבובים, כלומר כל קבוצה שיחקה נגד השניה גם בבית וגם בחוץ - אפשר די בקלות להכריז על אלופה.
  8. לטעמי אם ללברון מותר לצאת השכם וערב על טראמפ (אתם מוזמנים לבדוק בגוגל את שלל אמירותיו נגדו) ואם מותר לשחקני NFL גם ללכלך על הנשיא שלהם אז מה ששכטר אמר לגיטימי
  9. אני הבנתי מהטוויטר של רון קופמן שהוא ישב בשורה 46 כסא 174
  10. הצעה בתור התחלה נגד המנהלת: לשרוק בוז צורם בזמן ההמנון בתחילת המשחק. זה לא טוב להם לתדמית וידברו על זה
  11. עד לפני שנתיים היה פרוספקט אולי מספר אחד במחלקה - שנה שעברה עבר פציעה רצינית והיה מושאל אאלט לרמה"ש. לפי מה שהבנתי הוא היה די פרווה שם.
  12. תותח אחי. הבנתי שהכסאות הכהים יהיו בשורות התחתונות וככל ש"עולים" הם מתבהרים
  13. אני מעיד על עצמי שאני אף פעם לא מצליח להבין את המילים עד הפזמון. יש לך קישור למילים?
  14. אם התכוונת אלי אז חשוב לי לציין שאני לא עובד מועדון - אני כן כבן משפחה חלק ממי שבמחלקת הנוער. אין פה אף סיפור על אף אחד רק חוות דעת. שיהיה ברור - אקדמית הנוער של מכבי תל אביב זה לא אקדמיה גדולה במונחים ישראליים, זאת מפלצת. אין שום מילה רעה לגבי המקצוענות של מי מהצוות שם. כאוהד אני די רגוע ממה שהולך שם באקדמיה.
  15. יש לא אישיות טובה זה לא סותר מה שאני רשמתי - ההתנהלות שלו מול הורים זה בחרטטנות. מבחינת כדורגל אגב אין כמו האימונים שלו (אימונים בקצב מהיר גם באימון האחרון של העונה) ושיטת המשחק ההתקפית שלו. זה אני אומר מניסיון של שנתיים איתו.
  16. אליעזר המאמן נוער ונערים הכי טוב בארץ. אורי דוד בהחלט מקצועי ויש לו שיטה אבל אישיות על הפנים וחרטטן מספר אחד
  17. מסכים איתך - צריך איזון בכל הנוגע לשחקנים שיש להם מחד פיזיות, מהירות וכו' ומאידך שחקנים יותר טכניים (כמו דור מיכה). לצערי מה שאני רואה בשלושת קבוצות הנערים ובנוער זה שהפיזיות יותר מידי משמעותית.
  18. אני יכול להעיד שזה נובע ממקצוענות אחי וכנראה שג'ורדי 'האכיל' אותו מצוין בנוגע לאיך צריך להתנהג עם ישראלים. דווקא פה אני מצודד בדרך שלו
  19. ממה שאני יודע יש כל שנה כנס/השתלמות של אופא שנמשך כמעט שבוע באחת מהמחלקות הכי גדולות ופטריק כבר 5 שנים נעדר מללכת לשם. לפי מה שאני הבנתי מלמדים שם ומסבירים שם את הדברים הכי עדכניים שיש בעולם מחלקות הנוער.
  20. מאז שמכבי חיפה הגיע לפלייאוף בנוער של ליגת האלופות אני משתדל לראות משחק במחזור (יש באתר של אופא שידורים ישירים). תתעניין בזה אחי זה עולם ומלואו (כמובן לא בתור משועמם אלא בתור אחד שזה מעניין אותו)
  21. מזמין אותך בעונה שתתחיל לבא מידי פעם למשחקי הנערים ולהמחיש לך על מה מדובר. קשה לי בתור אחד שראה בסביבות ה-40 משחקי נערים העונה (לא רק בשנתון של אחיין שלי) להסביר למישהו שכנראה מדבר לאחר שבקושי ראה משחקי נערים. עלית על הנקודה שרציתי להעביר :-)
  22. אתה אומר מה שאני אומר-הוא לא התעדכן מאז. אם הוא היה רוצה להיות 'מעודכן' הוא לא היה כאן.
  23. בדיוק הנקודה שלי - מאז הוא היה בקזחסטן (שכחתי את שם הקבוצה - אותה אחת ששיחקנו נגדה לפני שתי עונות בסיבוב המוקדמות השני לליגה האירופית) ועכשיו במכבי: הכיוון שלו זה ירידה אחי. לא עלייה.
  24. אני יכול להעיד באופן אישי (ובאמת שהוא לא הןissue כאן) זה שאחיין שלי לפחות כבר עובד שני קייצים עם ערן שדו, עובד by the book בהתאם להוראות ממנו ומתזונאי ספורט בהולנד (לא משהו חארטה, מישהו רציני שעובד באקדמית נוער לא קטנה שם). רק בחודשים האחרונים רואים "התעוררות" אבל עדיין זה לא מספיק. פטריק במקרה שלו כן רוצה שישאר כי הוא חושב שתהיה לו התפתחות מאוחר יותר אבל זה מאוד קשה ומצריך סבלנות ואורך רוח ולא לכל אחד יש. שלוש שנים אותה שיטה אחי. הכל זה מיושן יחסית - מנהל מחלקת נוער עם שיטות מודרניות לא יבוא לישראל. בא נצא מהסרט.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.